23.04.2024, 21:00

Fabregas: Nie dorównamy The Invincibles

dodał: LuKu 18.10.2014 19:18 źródło: sportsmole.co.uk
Christian Pulisić

Cesc Fabregas uważa, iż jego aktualna drużyna nie ma szans powtórzyć wyniku Arsenalu z sezonu 2003/2004 wygrywając ligę bez porażki.

Chelsea pokonała Crystal Palace 2:1 po bramkach Oscara i Fabregasa więc zachowała status niepokonanych i po raz kolejny mogła dopisać do swojego dorobku 3 punkty. Mimo kolejnego zwycięstwa strzelec drugiej bramki dla Chelsea sądzi, iż jest niemożliwe powtórzyć wyczyn "The Invincibles".

Zagraliśmy wspaniałą drugą połowę 10 na 10. Bramka Oscara bardzo nam pomogła i po przerwie była to zupełnie inna gra. W pierwszej połowie byłem dobrze pokryty przez piłkarzy rywala, więc grało mi się trudno na małej przestrzeni, ale 80% gry było dla nas. Przez pięć czy sześć meczów nie strzeliłem gola a tylko asystowałem, teraz mi się udało. Jestem dumny z naszej taktycznej dyscypliny.

Czy możemy się czuć niezwyciężeni? To żart. Arsenal był niezwyciężony w sezonie 2003/2004 i to się nigdy nie powtórzy. -
powiedział Fabregas.

6242 wyświetlenia | 17 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Sobi19.10.2014 20:05

Wątpie żeby jakiejkolwiek drużynie to się udało. Czasy się zmieniły, to już nie to co kiedyś.

czelsiak19.10.2014 16:12

Warto spróbować:D

Luk1995CFC19.10.2014 12:58

Raczej nie możliwe tym bardziej że dużo bramek tracimy a jak trafimy na dobrze murującego rywala to się zemści :D

NavaDara19.10.2014 12:33

Teraz jest nadal to możliwe taki wyczyn jak Arsenalu ale jest to prawie nie możliwe. Liga się zmieniła jest znacznie trudniesza. Rekordy jak wcześniej pisali koledzy niżej to sprawa drugorzędna, mistrzostwo jest najważniejsze ;)

Karko19.10.2014 11:22

Pięknie by było to powtórzyć ten wyczyn Arsenalu, ale przed nami jeszcze 30 szalonych meczy, więc nie ma szans :x

SuperFrank19.10.2014 07:47

Nie przegrać żadnego spotkania w BPL jest niesamowicie ciężko. Liga jest tak wyrównana że nawet drużyna zajmujące ostatnie miejsce może sie pokusić o wygraną z którąś z czołowych ekip. Jak na razie idzie nam świetnie tylko że zostało jeszcze prawie 30 kolejek i do tego dojdzie zmęczenie z pucharów takich jak LM gdzie pewnie szybko nie odpadniemy i puchary ligi.

nukkuA19.10.2014 07:42

Nie ma na to szans. Priorytetem jest wygranie ligi.

kakuta4419.10.2014 00:37

Przede wszystkim czasy sie zmieniły liga tez nie wierze w to aby ktos mogl wyrgac lige bez porazki

bialutki1919.10.2014 00:17