20.04.2024, 18:15

Egipt poza PNA, bramka Salaha

dodał: admin 20.11.2014 08:10 źródło: własne
Mohamed Salah

Bramka strzelona przez Mohameda Salaha w meczu z Tunezją nie pomógł Egiptowi, który ostatecznie przegrał spotkanie 2:1. Porażka sprawia, że Egipt podobnie jak Nigeria nie zagra w styczniowym Pucharze Narodów Afryki.

Nadzieje rodaków Salaha wzrosły po tym, jak w pierwszej połowie spotkania pomocnik Chelsea wpakował futbolówkę do bramki rywali. Mohamed wykorzystał świetne podanie i w sytuacji sam na sam z pierwszej piłki pokonał brakarza przeciwników.

Niestety, w drugiej części meczu strzelała już tylko reprezentacja Tunezji i to ona pokaże się w styczniowym turnieju.

Warto zaznaczyć, iż Mohamed Salah utrzymuje swoją skuteczność w narodowej kadrze - gorzej idzie mu w Chelsea, gdzie w obecnym sezonie rozegrał zaledwie 12 minut w ligowych spotkaniach. Według spekulacji piłkarz nie spełnił oczekiwań Jose Mourinho i jest na dobrej drodze do zmiany klubu.

1749 wyświetleń | 9 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Chelsea0320.11.2014 20:10

Dobrze,przynajmniej będzie pełna kadra w styczniu a nie jakieś wyjazdy.Egipt był bardzo mocny ale wydarzenia ostatnich lat swoje zrobiły.

Karko20.11.2014 14:52

Szkoda, że nie korzystamy z Salaha... on ma takie dobre warunki do gry... Dajmy mu szanse np z WBA 30min chociaż ;/

ADI9220.11.2014 13:35

wole Salaha od Mosesa mimo wszystko, chyba ze wróci w leci z wyp Thorgan Hazard i będzie grał

DudusLampard20.11.2014 11:56

Albo damy mu teraz zacząć grać na boisku,albo go sprzedajemy w zimie.

ferdziu720.11.2014 09:46

Jeśli od nas odejdzie, to mam nadzieję, że jeden z piłkarzy z wypożyczenia wróci do drużyny. Na wypożyczeniu mamy Mosesa, Lucasa Piazona, młodszego brata Hazarda i jeszcze paru innych zawodników którzy mogli by wchodzić na ostatnie minuty meczów lub grać z potencjalnie słabszymi drużynami :)

ColeowyZelek20.11.2014 09:03

Pewnie Momo na PNA i tak juz by nie byl naszym zawodnikiem.