20.04.2024, 18:15

Mourinho: Nie byliśmy wystarczająco bezwzględni

dodał: Gretz 22.11.2014 18:53 źródło: sportsmole.co.uk
Jose Mourinho

Podopieczni Jose Mourinho nadal pozostają jedyną niepokonaną ekipą w Premier League. Tuż po wygranym meczu z West Bromwich menedżer Chelsea przyznał, że jego zespół nie był wystarczająco bezwzględny.

Po zdobytych bramkach przez Diego Costę i Edena Hazarda ekipa z zachodniego Londynu wygrała owy mecz 2:0 i umocniła się na fotelu lidera z 7-punktową przewagą nad drugim Southampton.

To było dobre spotkanie, ale myślałem, że wygramy wyżej. W pierwszej połowie zagraliśmy naprawdę bardzo dobrze. Mogliśmy nawet prowadzić 3-0, 4-0, czy nawet 5-0. Pokazaliśmy jakość, ale powinniśmy wygrać wyżej, niż tylko 2-0.

Aktualna ocena: 3

5157 wyświetleń | 16 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ColeowyZelek23.11.2014 10:26

Brakuje zdecydowania przy setkach innemu zawodnikowi niż Coscie(tak się odmienia? xD) i to jest mała bolączka. Ale liczą się 3pkt i świetny styl w 1 połowie bo w 2 od 60 minuty ewidentnie się nie chciało chłopakom. A jako, że rozpoczynamy maraton to można to wybaczyć chyba :) .

11krystian199623.11.2014 09:25

ważne ze mamy kolejne 3 pkt i zagraliśmy bardzo dobre spotkanie

czelsiak23.11.2014 09:18

Trudno się z tym nie zgodzić. Byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną gnębiliśmy Fostera w pierwszej połowie a w drugiej to każdy widział. Jednak najważniejsze 3 oczka

ashleycole323.11.2014 01:07

Zgadzam sie z Mourinho. Ja już w pewnym momencie, pod koniec meczu zacząłem obawiać sie, że za chwile stracimy gola i bedzie nerwówka do końca meczu.

DudusLampard22.11.2014 23:29

Spodziewałem się wyniku 4;0,ale Bronek zawalił dwie świetne sytuacje,Costa też z dwie więcej mógł wykorzystać,Oscara strzał był bardzo blisko gola.

Chelsea0322.11.2014 23:16

dobrze,nie można popadać w samozadowolenie,trzeba wygrywać jak najwyżej jeśli jest okazja :D

Karko22.11.2014 22:22

Dokładnie, Zgadzam się z Jose w 100%...
Mogliśmy powiększyć dorobek swoich bramek, ale i tak najważniejsze są 3pkt.
Trzeba oszczędzać siły na inne mecze. Schalke później Sunderland czeka nas niezły maraton ;)

Smash22.11.2014 20:46

Teraz fajnie a co jak byśmy tych dwoch bramek nie strzelili??... ;)

czarnakawa22.11.2014 20:18

dobra mentalność.

Sobi22.11.2014 19:52

Mogliśmy dołozyć jeszcze ze 2/3 bramki w drugiej połowie, ale najważniejsze 3 pkt :)