26.03.2024 16:15

Townsend: Karny? Czułem trochę nerwów

dodał: admin 02.01.2015 18:55 źródło: tottenhamhotspur.com
Piłka

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy meczu między Chelsea a Tottenhamem sędzia wskazał na jedenastkę dla Spurs. Do rzutu karnego podszedł Andros Townsend, który pewnie umieścił piłkę w siatce. Trzecia bramka dla gospodarzy w tak trudnym okresie gry mocno pokopała morale The Blues.

Podchodząc do piłki czułem trochę nerwów. Wiedziałem, że ich bramkarz może wyczuć w jaką stronę uderzę, chodziło więc o to, aby kopnąć piłkę z wystarczającą mocą aby przeleciała pod jego palcami - i tak też się stało - moje uderzenie miało sporo mocy - mówi Townsend.

W czasie przerwy najważniejsze było nie stracić koncentracji. Przez pierwsze 10-15 minut drugiej odsłony meczu musieliśmy zachować swoją organizację, strzelenie czwartego gola przeszło nasze marzenia. Nie jesteśmy zadowoleni z faktu, że sami pozwoliliśmy sobie na utratę trzech goli, ale ostatecznie to Chelsea była typowana do miana 'invincibles' i to my wyszliśmy z tego meczu z trzema punktami.

Townsend zarezerwował kilka słów pochwał dla Piłkarza Meczu, jakim jednogłośnie wybrano Harry'ego Kane'a.

Kiedy Chelsea pierwsza zdobywa gola zwykle komfortowo kontroluje grę i na ogół wygrywa, ale mając takiego piłkarza jak Harry wiesz, że on może zdobyć bramkę z dowolnego miejsca boiska. Jego pierwszy gol był wielki, dzięki niemu byliśmy z powrotem w tym meczu.

Aktualna ocena: 1

2140 wyświetleń | 10 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nieznany03.01.2015 15:00

Trzeba szybko sie pozbierac i grac dalej

Nieznany03.01.2015 12:23

Zadziobały nas w dwie minuty! Ale trzeba oddac sprawiedliwość. Mecz byl piękny ... Tylko niech gwizdza nam troche wiecej, bo to zaczyna być tendencyjne ...

MrKrzysiek9702.01.2015 20:50

Oby już nie było takiej gry w naszym wykonaniu.

Nieznany02.01.2015 20:46

mnie już przeszło, podniesiemy się - spoko! ale nie przeszlo mi judaszostwo rzekomej legendy chelsea... niech go kopną w tylek za pol roku, a na stamford tylko wstep ma tata, zona i corki :)

ErroR02.01.2015 20:00

I znów nie prędko obejrzymy taką Chelsea :D Jose odpowiednio opierniczy i zmotywuje naszych.

Karko02.01.2015 19:54

ten mecz to był koszmar, dawno nie oglądałem takiej niemocy w wykonaniu THE BLUES :d