20.04.2024, 18:15

Monk: Popełnialiśmy koszmarne błędy

dodał: admin 17.01.2015 19:13 źródło: SkySports
Garry Monk

Szkoleniowiec Swansea Garry Monk przyznał, że pierwsza połowa dzisiejszego meczu z Chelsea w wykonaniu jego drużyny była nie do zaakceptowania. Trener Łabędzi był zdruzgotany 'straszliwymi błędami' jakie popełniła jego obrona a które zakończyły się porażką 0:5.

Popełniliśmy dziś koszmarne błędy za które zostaliśmy bardzo mocno ukarani. Otrzymaliśmy dokładnie to na co zasłużyliśmy. To był jeden z najgorszych - o ile nie najgorszy - występ w tym sezonie i jest to wielkie rozczarowanie, ponieważ na boisko wyszliśmy z zaufaniem - mówi szkoleniowiec.

Pierwsze 45 minut było straszne, wszystko co mogło pójść nie tak poszło nie tak. Zostaliśmy mocno ukarani. Nie akceptujemy takich norm. Moi piłkarze to wiedzą, ale dziś biorę za to całkowitą odpowiedzialność. To był najgorszy występ, jaki mogliśmy pokazać. Wiedzieliśmy jak dobra jest Chelsea, ale rozpocząć mecz w taki sposób i pokazywać to w ciągu całej połowy - to nie do zaakceptowania
.

Zespół Swansea zachował twarz grając lepiej w drugiej połowie meczu, choć także wówczas stracił jedną bramkę.

Podczas przerwy nie użyłem słów o jakich myślicie, ale wiedzieliśmy na jakiej jesteśmy pozycji. Chodziło o to, aby odzyskać nieco dumy, staraliśmy się reprezentować tożsamość naszego klubu. Nie akceptuję tego, co dziś zrobiliśmy - powtarza Monk.

Ten mecz jest dla nas wielkim rozczarowaniem zwłaszcza po tym, co pokazywaliśmy w tym sezonie. Kiedy robisz takie błędy musisz zostać ukarany, zwłaszcza w meczu z takim rywalem jak Chelsea.

Nieznany18.01.2015 12:49

Nie zazdroszczę mu ! Ale podniosą się :)

ashleycole317.01.2015 22:47

Pierwszy błąd popełnili przy ustawianiu składu na dzisiejszy mecz.

Karko17.01.2015 20:47

Brawo dla nas :D wysoki pressing i się rywal gubi :)
Następny mecz jest bardzo ważny w lidze, ale mamy kilka meczy po drodze w innych turniejach :) .
Brawa! :D

MrKrzysiek9717.01.2015 20:37

Brawo kolejne zwycięstwo oby tak dalej.

ErroR17.01.2015 20:33

Parodia była na boisku i przynajmniej umie przyznać i przełknąć gorycz porażki a raczej pogromu.

Nieznany17.01.2015 20:13

wina wasza zwyciestwo nasze

BoysNoize17.01.2015 20:06

Tak się zastanawiam, to nasi zagrali tak świetnie, czy Swansea tak fatalnie? XD Chyba jedno i drugie, no ale ich obrona to parodia była xd