aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

dodał: admin 11.05.2008 18:34 źródło: inne
W ostatnim meczu sezonu Premiership Chelsea Londyn w ostatnich minutach straciła prowadzenie i ostatecznie zaledwie zremisowała z Boltonem 1:1.
Z kolei Manchester United wygrał z Wigan 2:0 i to on zdobywa mistrzostwo Anglii.
Zapraszamy na relację z przebiegu spotkania jaką przeprowadziliśmy w trakcie jego trwania.

Podstawowa jedenastka Chelsea: Cech, Alex, Terry, A. Cole, Essien, Ballack, Makelele, Lampard, J. Cole, Drogba, Malouda.
Ławka rezerwowych: Cudicini, Belletti, Mikel Obi, Kalou, Szewczenko.

Brak w składzie Ricardo Carvalho oznacza, że jego uraz pleców jest poważny. Mamy nadzieję, że wykuruje się do finału Ligi Mistrzów.

Piłkarze z tunelu zmierzaja już na boisko. Chelsea na niebiesko, w strojach w których będą występowac w nowym sezonie. To premiera tych trykotów. Petr Cech na pomarańczowo. Bolton - na biało.
Wbrew prasowym zapowiedziom, na trybunach znalazł się Roman Abramowicz.

Zaczynamy mecz! Jest trochę kłopotu z transmisją, ale mamy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.
W 3 minucie Makelele podaje do VBallacka, który uderz na bramkę - niecelnie... W 5 minucie akcję Boltonu przerywa Terry.
6 minuta - na spalonym złapany zostaje Drogba. 8 minuta - A. Cole do Ballacka, ten do Drogby, główkuje Didier i z trudnością łapie to golkiper gości !
8 minuta - kolejne podanie Ballacka do Drogby, ten przykłada nogę do piłki - z linii bramkowej wybija ją obrońca Boltonu!.
10 minuta - Cech wyłapuje podanie do napastnika Boltonu, niefortunnie przy tym kolanem w szczękę uderzają Terry'ego. Mamy medyków na boisku, terry leży na murawie. Nasz kapitan zostaje zniesiony z boiska na noszach.
W miejsc Terry'ego wchodzi Belletti, tak więc uraz wygląda na poważny...
W polu karnym gości szaleją Lampard i Cole, jednak bez oddania strzału na bramkę. W 17 minucie brzydko faulowany jest Ballack. ŻÓłta kartka dla O'Briena.
19 minuta - rzut wolny dla Boltonu - głową wybija jeden z naszych zawodników. 20 minuta - rzut wolny z kolei dla Chelsea po faulu na Lampardzie. Uderza Drogba - Bardzo blisko spojenia bramki!
22 minuta - korner dla Boltonu, wybity przez naszych obrońców. 24 minuta - z dystansu uderza Essien - niecelnie.
28 minuta - akcja Drogby i Maloudy, ale w tłoku na polu karnym niełatwo oddać strzał. Ostatecznie po piłkę rzuca się bramkarz Boltonu.
30 minuta - dalekie dośrodkowanie do Drogby, ale piłkę łapie Al Habsi. W kontrze strzela Taylor, ale obok słupka bramki Cecha.

W meczu United sędzia dyktuje karny ! Wykonuje Ronaldo i pokonuje bramkarza Wigan. 1:0...

Chelsea nadal naciska na Bolton, 3/4 meczu rozgrywa się pod polem karnym gości. Bramki jednak nie widać. Kamery pokazują zmartwionych kibiców Chelsea z radiem przy uchu
36 minuta - po ziemi z dystansu uderza J. Cole - łapie piłkę bramkarz Boltonu.
38 minuta - przed polem karnym Boltony faulowany jest składający się do strzału A. Cole. Żółtą kartke otrzymuje McCann. Cole opuszcza boisko w towarzystwie medyka. Goście ustawiają mur. Piłke uderza Lampard - w mur.
42 minuta - dośrodkowanie J. Cole'a kończy się na tym, że piłka spada na siatkę bramki za poprzeczką. 43 minuta - Ballack zamiast strzelać w dobrej sytuacji dośrodkowywał, ale piłke głową wybił obrońca - korner, jednak wybity przez gości.
Po kilku sekundach mamy kolejny korner, wykonuje Belletti. Po zamieszaniu próbuje strzelać J. Cole - za lekko i piłka jest w rękach Al Habsiego. W 45 minucie Drogba na spalonym.
46 minuta - znakomicie zachował się Belletti, ale obrona blokuje jego strzał a po chwili strzał Essiena. 48 minuta - faulowany w ataku Malouda. Sędzia pokazuje kartkę Daviesowi. Rzut wolny - dośrodkowuje Drogba, ale piłkę w głąb boiska kopie Bolton. Przerwa!

Chelsea całkowicie dominuje w spotkaniu, co jednak nie przekłada się na bramki. Dwie złe wieści to zniesienie z boiska Johna Terry oraz prowadzenie Manchesteru United w meczu z Wigan.

Wracamy na drugą połowę meczu. Wygląda na to, że na boisko wejdzie Szewczenko. Tak - Grant ściąga z boiska Makelele. Czy to będzie pożegnanie Ukraińca z Premiership, okaże się dopiero na wakacjach.
47 minuta - nieoczekiwanie z dystansu strzela Malouda - bramkarz z największym trudem przenosi piłkę nad bramkę! Jeśli piłka wpadłaby do siatki, mógłby być gol sezonu.
48 minuta - Dośrodkowuje Cole, zamieszanie pod bramką, piłki dopada Belletti - uderza - noga obrońcy wynosi ją poza bramkę.
51 minuta - wrzutka Ballacka wybita głową obrońcy. 53 minuta - z boiska schodzi faulowany Drogba. 55 minuta - uderza J. Cole - obrońca przenosi piłkę nad bramkę. Mamy rzut rożny.
56 minuta - Szewczenko sam na sam z bramkarzem, stopuje go gwizdek sędziego - spalony.
58 minuta - z dystansu Ballack - nad poprzeczką. Muruje bramkę Bolton, coraz więcej mamy strzałów z dystansu... 58 minuta - faulowany jest Davies, rzut wolny dla gości, groźnie, ale łapie piłkę Cech. Kontra Chelsea, masa podań, ale bez gola.
60 minuta - znów strzela Cole, znów niecelnie. 61 minuta - Drogba sam na sam z bramkarzem, naciskany z boku przez obrońców uderza z ostrego kąta - nad poprzeczką!
Mamy serię kornerów. Zamieszanie pod polem karnym - 62 minuta - Szewczenko wbija piłke do siatki z woleja!!! 1:0 dla Chelsea! Abramowicz nagradza Ukraińca brawami, stadion szaleje!

Jak długo męczyła się Chelsea na tą bramkę! Może rozwiąże się worek z kolejnymi ? - The Blues w pełni na to zasługują.
65 minuta - teraz to Chelsea miała szczęście - Cech intuicyjnie wybił bardzo groźny strzał Boltonu!
The Blues po objęciu prowadzenia uspokajają grę. Jak na razie ManU nadal prowadzi z Wigan 1:0.
W zespole Boltonu mamy zmianę: Dioufa zastępuje grecki zawodnik.
72 minuta - korner dla Boltonu. Cech gubi pilkę. Grant krzyczy coś wściekły z ławki rezerwowych.
Chelsea straciła rezon, piłka rozgrywana jest zwykle w okolicy środka boiska. W 75 minucie Joe Cole sam na sam z bramkarzem uderza, ale z dystansu. Górą jest Al Habsi. Po chwili jeszcze wrzuca Malouda, ale i tu dobrze wyłapuje piłkę golkeeper.
78 minuta - ostatnia zmiana w Chelsea - za Joe Cole'a wchodzi Obi Mikel.
79 minuta - piąstkuje piłkę Cech, dwukrotnie dopadają ją piłkarze Boltonu - raz poprzeczka, raz Ashley Cole wybija ja z linii bramkowej !!! Przycisnęli goście, Chelsea musi zdobyć drugą bramkę dla uspokojenia gry...
81 minuta - zółta kartka dla Drogby.
Niestety - ManUnited wbijają Wigan druga bramkę dzięki Giggsowi. Wygląda na to że nic już nie wyrwie tytułu z rąk United.
82 minuta - Cech broni główki napastnika gości. 85 minuta - rzut wolny dla Boltonu. Chelsea gra leniwie, czyżby zawodnicy znali juz wynik meczu konkurenta ?
89 minuta - faulowany jest Steinsson. Arbiter dolicza 3 minuty do końca meczu. W pou karnym zwodzi jeszcze Lampard, wywalczył korner.
93 minuta - aut Boltonu obok pola karnego Cecha. Do piłki dopada Taylor i posyła ja do siatki obok Cecha! 1:1 !

Chelsea sama się o to prosiła. Grant z kamienną twarzą, jeszcze kontra Chelsea, strzela Szewczenko, ale bez rezultatu. Arbiter kończy spotkanie !

Chelsea - Bolton 1:1 (0:0)
Bramki: Szewczenko (62'), Taylor (93')
kartki żółte: O'Brien, McCann, Drogba