Koeman: Pokazaliśmy wielkiego ducha walki

dodał: Gretz 15.03.2015 17:25 źródło: express.co.uk
Ronald Koeman

Szkoleniowiec Southampton Ronald Koeman po spotkaniu z Chelsea przyznał, że jego zespół dzisiejszego popołudnia pokazał wielkiego ducha walki i zaprezentował się ze znakomitej strony.

Spotkanie na Stamford Bridge zakończyło się remisem 1:1. Najpierw dla gospodarzy bramkę zdobył Diego Costa, zaś dla gości Dusan Tadić. Dzięki temu remisowi ekipa z St. Mary's Stadium awansowała na 6. pozycję.

Myślę, że pokazaliśmy odpowiednią reakcję po stracie bramki i dzisiaj zaprezentowaliśmy wielki futbol. Mieliśmy kilka dobrych szans, których nie wykorzystaliśmy, ale i tak jesteśmy zadowoleni z tego punktu.

W meczu z Chelsea zawsze trudno jest sięgnąć po dobry wynik. Druga połowa była inna od pierwszej. Jedenastka? To był karny i sędzia podjął właściwą decyzję. W drugiej połowie Chelsea stworzyła sobie kilka szans, ale Forster dzisiaj znowu był wielki. Pokazaliśmy wielkiego ducha gry - przyznał menedżer Southampton Ronald Koeman.

1560 wyświetleń | 8 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nieznany18.03.2015 18:30

Spokojniew mogli wygrac szczesliwie dla nas i brawo za dobry mecz dla nich u nas tylko poprawa inaczej bedzie klapa nic wiecej

Drake16.03.2015 14:19

Pokazali - w pierwszej połowie ambicją i zaangażowaniem nas zmiażdżyli i ma prawo się cieszyć z tego bo to nie ich wina że nam się grać już w piłkę nie chce

ErroR15.03.2015 17:49

Wynik byłby sprawiedliwy 2:1 owszem byliśmy gorsi w 1-szej połowie ale nadrobiliśmy z nawiązką. Zasłużyliśmy na 3 pkt ale Święci także na 1 gola dlatego wynik 2:2 byłby sprawiedliwszy niż 1:1 moim zdaniem ale zawsze o mały 1 pkt powiększyliśmy przewagę nad City.

Karko15.03.2015 17:39

no bądźmy szczerzy sprawiedliwy remis...