20.04.2024, 18:15

Mourinho: Nasza pozycja nadal jest bardzo dobra

dodał: Gretz 22.03.2015 19:55 źródło: sportsmole.co.uk
Jose Mourinho

Szkoleniowiec Chelsea Jose Mourinho jest zdania, iż jego zespół po rozegranych dotychczas 29. meczach jest w uprzywilejowanej pozycji jeśli chodzi o zakończenie sezonu 2014/2015.

Klub z zachodniego Londynu dzięki wygranej 3:2 nad Hull City powiększył przewagę nad Manchesterem City do sześciu oczek. Portugalski menedżer nie szczędził pochwał w kierunku Thibaut Courtois.

Thibaut Courtois jest wielkim graczem. Owszem popełnił błąd, ale w drugiej połowie był zawsze tam, gdzie być powinien. Nasza pozycja jest najlepsza już od początku sezonu. Mieliśmy osiem punktów przewagi z taką samą liczbą meczów.

Teraz mamy sześć punktów i jeden mecz jeszcze do rozegrania. Po przerwie na mecze reprezentacyjne będziemy rozgrywać mecz co tydzień z wyjątkiem jednego spotkania. Wierzę, że możemy zakończyć sezon na tej pozycji.

Drake23.03.2015 09:26

Zgadza się, margines błędu jest duży i jest z czego roztrwaniać. Jak dotąd w ostatnich 9 meczach możemy sobie pozwolić na stratę 8 punktów czyli np. 4 remisy

kakuta4423.03.2015 00:58

Dobrze ze ten margines bledu jest dosc spory bo mimo wszystko untied arsenal ciekzie mecze to bedą , teraz tegi mistrzostwa nie mozemy juz wypuscic!

FanChelsea0822.03.2015 20:52

Zagrajmy ze Stoke 2 napastnikami.Zobaczymy jak to podziała.Potrzebny nam wynik u siebie 3:0!