20.04.2024, 18:15

Carragher: Courtois jest bramkarzem światowej klasy

dodał: Gretz 23.03.2015 09:45 źródło: soccerlens.com
Thibaut Courtois

Były zawodnik Liverpoolu i obecnie ekspert Sky Sports Jamie Carragher był pełen uznania dla Thibaut Courotis po wczorajszym meczu z Hull City. Jego zdaniem 22-latek jest światowej klasy bramkarzem.

Wczoraj Chelsea nie bez problemów, ale ostatecznie pokonała 3:2 Hull City. Natomiast 22-letni reprezentant Belgii był mocno krytykowany za błąd jaki popełnił, przy stracie drugiej bramki dla Hull City.

Jednakże w tym meczu golkiper Chelsea niejednokrotnie musiał udowadniać swoją piłkarską klasę. W ostatnich trzech Chelsea 22-latek nie zachował czystego konta i łącznie puścił pięć bramek.

W pierwszej połowie miałem mieszane odczucia. W zeszłym roku doprowadził Atletico Madryt do finału Champions League, by wrócić do Chelsea i posadzić na ławce rezerwowych światowej klasy bramkarza jakim jest Petr Cech.

Thibaut jest fantastycznym bramkarzem. Przez okres najbliższych kilkunastu lat będzie on niewątpliwie jednym z najlepszych golkiperów na świecie. - stwierdził były obrońca reprezentacji Anglii.

3444 wyświetlenia | 11 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nieznany27.03.2015 17:56

Jest jeden blad nic nie znaczy

ashleycole323.03.2015 23:51

Jamie ma racje

11krystian199623.03.2015 18:19

moze i ma pare bramek straconych ale to jakie sety czasem wyciąga jest nie możliwe

FairPlay23.03.2015 14:53

on już jest najlepszym bramkarzem na świecie.
w tym meczu popełnił błąd bo był ustawiony tak że nie widział tego drugiego piłkarza Hull :c nie zmienia to faktu że popełnił fatalny błąd :-xD

HAZARDzista23.03.2015 12:51

Nie obarczalbym Thibaut w 100 % za tego gola, Bronek wsadzil go na mine - taka jest prawda. Imponujace jest to, jak szybko Courtois sie odbudowal, bo jego 3-pak w drugiej polowie uchronil nas przed porazka i nerwami w kontekscie zdobycia tytulu.

ErroR23.03.2015 11:37

/uwieńczeniem takiego występu było by zachowanie czystego konta ale cieszy sam fakt że to zawodnik na długie lata.

Nieznany23.03.2015 10:07