cześć

Hazard: Sprawa mistrzostwa jest w naszych rękach

dodał: Gretz 05.04.2015 15:44 źródło: skysports.com
Eden Hazard

Pomocnik Chelsea i reprezentacji Belgii Eden Hazard po wczorajszym spotkaniu ze Stoke City przyznał, iż sprawa zdobycia mistrzostwa Premier League w sezonie 2014/2015 jest wyłącznie w ich rękach.

Wczoraj podopieczni Jose Mourinho pokonując 2:1 Stoke City umocnili się na prowadzeniu w tabeli. Po rozegranych 30. kolejkach Chelsea ma siedem oczek przewagi nad Arsenalem i zaległy mecz z Leicester City.

W tym spotkaniu na listę strzelców wpisał się 24-latek, dla którego była to 12 bramka w rozgrywkach Premier League. Reprezentant Belgii przyznaje, że w obecnym sezonie tytuł powędruje na Stamford Bridge.

Jesteśmy przekonani i pewni siebie. Jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli i cieszymy się z tego zwycięstwa. Sprawa tytułu jest w naszych rękach i zrobimy wszystko, aby doprowadzić to trofeum na Stamford Bridge.

W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie wiele okazji, których jednak nie wykorzystaliśmy. Graliśmy ładną dla oka piłkę. Co prawda strzeliliśmy tylko jedną bramkę, ale zasłużyliśmy na to, aby strzelić ich trzy, lub cztery.

Stoke wyrównało wynik meczu po faulu na Hazardzie, którego nie odgwizdał sędzia.

Nie widziałem tej bramki, ponieważ leżałem na trawie jestem jednak szczęśliwy, że sędzia nie przerwał tej akcji ponieważ sam gol był fantastyczny.

Zwycięską bramkę po asyście Hazarda zdobył Loic Remy.

On może strzelać gole za każdym razem, kiedy tylko jest na boisku. Ten facet zasługuje na wiele, wiele zdobytych bramek.

Aktualna ocena: 5

3165 wyświetleń | 11 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nieznany07.04.2015 18:28

Napewno hazard pelna kontrola

kakuta4406.04.2015 19:02

Hazardinho dobrze gada nasz magiko , Remy to swietny napastnika i osoba mniej ze tak powiem agresywna od Diego mamy dwoch roznych napadizorów ale obaj są fantastyczni

Karko06.04.2015 14:38

hazard mi się podoba, nie jest samolubem... aczkolwiek czasem mógłby sam kropnąć a nie wystawiać oscarowi piłke, który nawet nie liczył na to, że mu hazard poda :P
Hazard chciał pomóc Juanowi strzelić bramke, żeby cisnienie zeszło... ale się nie udało... a szkoda.
Tak samo Willian z WHU powinien trafić i tak na pewno wiele sytuacji takich było gdzie Hazard powinien mieć z pare asyst więcej tylko koledzy nie potrafili wykorzystac 100% okazji...

vadgris06.04.2015 09:48

Polej mu

ashleycole306.04.2015 00:37

Dobrze mówi ;)

ErroR05.04.2015 22:16

Ma racje gol przepiękny i on się cieszy że nie przerwał bo dla niego najważniejsze jest że wygrali.

DudusLampard05.04.2015 21:57