20.04.2024, 18:15

Bez Costy na United. Diego wróci na Arsenal?

dodał: admin 08.04.2015 09:47 źródło: Metro
Diego Costa

Według przecieków ze szczegółowych badań Diego Costy, Brazylijczyk nie ma szans na powrót na boisko na mecz z Manchesterem United. Napastnik może pojawić się w szerokim składzie na kolejne spotkanie jakim będą derby z Arsenalem.

Po kontuzji ścięgna Diego Costy przed przerwą reprezentacyjną w pierwszym składzie na Stoke City zobaczyliśmy Lloica Remy'ego. Jose Mourinho zdecydował się na wpuszczenie Brazylijczyka dopiero po przerwie, ale nie był to najlepszy pomysł - Costa zszedł z murawy już 10 minut później z odnowioną kontuzją mięśnia.

Diego nie ma najmniejszych szans na grę z QPR. 18 kwietnia Chelsea zagra z Manchesterem United i jak się wydaje, napastnik nie zdąży z rekonwalescencją na ten mecz.

Tydzień później londyńczycy pojadą na Emirates - w kontekście obecnego układu tabeli to starcie może okazać się kluczowe co do kwestii mistrzostwa. Jak się wydaje, perspektywa niecałych trzech tygodni jakie pozostały do tego spotkania może okazać się wystarczająca do tego, aby Costa zaleczył uraz i pojawił się w składzie Chelsea. Trzymajmy kciuki!

Aktualna ocena: 1

4802 wyświetlenia | 20 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nieznany09.04.2015 10:55

Te kontuzje czesto so niepewne

ErroR08.04.2015 22:40

Choć to duży cios dla nas to ja mam zaufanie w skuteczność Lloica.

Karko08.04.2015 19:09

wracaj diego, ale remy da rade :D

ashleycole308.04.2015 18:27

Remy ma okazje sie wykazać ;]

Tessa08.04.2015 18:04

Lepiej dać mu odpocząć, z Arsenalem i tak przegramy, a lepiej żeby znowu nie musiał schodzić po 10 minutach.

DudusLampard08.04.2015 17:50

Diego wracaaaj Bykuuuu !!!!

11krystian199608.04.2015 17:50

niech wyzdrowieje i będzie dobrze jeszcze musi trochę goli strzelić żeby królem strzelców zostać

kakuta4408.04.2015 16:28

Remy go zastapi nie mozna sie spieszyc to najgorsze co moze byc , do konca pzosotalo 8 meczów mysle ze zagralby w tych 3-4 byloby dovbrze

ColeowyZelek08.04.2015 16:08