20.04.2024, 18:15

Rodgers: Fabregas powienien wylecieć z boiska

dodał: Gretz 10.05.2015 19:57 źródło: dailystar.co.uk
Brendan Rodgers

Zdaniem szkoleniowca Liverpoolu Brendana Rodgersa w dzisiejszym meczu Cesc Fabregas powinien wylecieć z boiska. Ostatecznie szlagier 36. kolejki Premier League zakończył się podziałem punktów.

Bramkę dla Chelsea już w 5. minucie zdobył John Terry, natomiast do wyrównania doprowadził tuż przed przerwą Steven Gerrard. Ten remis dla Liverpoolu oznacza brak szansy na grę w Champions League.

To było bardzo bardzo słabe rozwiązanie. Jesteśmy rozczarowani tym, że arbier nie widział tego przewienia, a Fabregas powinien zobaczyć za to czerwoną kartkę. Powinien wylecieć z boiska za faul, jakiego się dopuścił na Sterlingu.

bartels411.05.2015 13:39

Upiekło mu się wczoraj, racja. A co do gry to ta sama akcja co rok temu, początek sezonu wszyscy wypoczęci, Chelsea ciśnie równo 1000 akcji ale mało bramek, reszta sezonu ciśniemy tym samym składem od 5 meczy, wymęczone zwycięstwa i wielkie halo o serie meczów bez porażek. Nie ma miejsca na sentymenty, Rami i Mikel OUT, to już nie jest ten poziom. MvG i jakiś ofensywny pomocnik wracają z wypożyczenia, obiecane miejsce dla Ruben'a i realne szanse dla nich! Nie 5 minut w ostatnim grupowym meczu ligi mistrzów, albo w pucharze z Leyton Orient. Kilkanaście minut dla takiego zawodnika przy korzystnym wyniku jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Mamy takich graczy na wypożyczeniu że spokojnie moglibyśmy z nich zrobić Chelsea 2

Karko11.05.2015 11:30

ma racje, ale zgadzam się ze Snajpa
gramy totalne gunwo od kilkunastu meczy...

ErroR10.05.2015 23:18

Snajpa znów od nowego sezonu będziemy czarować i pod koniec sezonu grać piach... Forma z początku po jakimś czasie wypala się i gramy jak gramy, przynajmniej nie przegrywamy. I zgodzę się z kawą Mikel już u nas dużo wysiedział by nie powiedzieć pograł w tym sezonie. Nie lepiej w jego miejsce młodego z przyszłością? Też by przez 1-2 sezony wchodził na ostatnie minuty jak to Mikel więc co za różnica?

DudusLampard10.05.2015 23:16

Świat widział gorsze wejścia karane tylko żółtkiem.

PilnujacyPorzadku10.05.2015 23:13

Japa tam gimby na dole. Jeśli dla was wejście Fabregasa było tylko na żółtko to podziwiam wasz tok rozumowania, podobne wejście miał rzeźnik z Barnley na Maticu i wtedy był wielki płacz, że czerwo ewidentne, a tutaj podobna sytuacja i jakieś śmieszki, że Błendan racji nie ma ;]

ashleycole310.05.2015 22:30

Rodgers powinien wylecieć z Liverpoolu #fakt

Nieznany10.05.2015 21:29

od 10 meczów gramy skuteczne góffno. tyle w temacie. oglądanie chelsea zaczyna mnie męczyć ... chyba trzeba poczekać na nastepny sezon, bo w tym ładnej dla oka piłki już nie zobaczymy ...