Arsenal vs Chelsea
23.04.2024, 21:00

• CFCF

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

Jose Mourinho

Jose Mourinho uznał, że remis 1:1 z Liverpoolem to dla jego zespołu dobry wynik, zwłaszcza z uwagi na fakt, że w jedenastce Chelsea znalazło się kilku piłkarzy, których rzadko mieliśmy okazje widywać w podstawowym składzie.

Kiedy sięgasz po mistrzostwo, które celebrujesz przez kilka dni normalnym jest to, że intensywność twojej gry staje się mniejsza. Wiele tygodni graliśmy na skraju limitu po to, aby jak najszybciej zapewnić sobie tytuł.

Wiedziałem, że spotkanie będzie trudne dla części piłkarzy - Mikel, Ruben, Filipe i Remy nie grali dotąd zbyt często, więc rozegranie 90 minut na wysokim poziomie nie było dla nich łatwe. Z kolei Fabregas, Hazard, Willian grali sporo, więc i dla nich utrzymanie intensywności gry przez cały mecz było niełatwe, ale daliśmy naszym rywalom dobre spotkanie. W pierwszej połowy byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem, w drugiej bardziej agresywny okazał się Liverpool. Myślę, że remis to uczciwy wynik
- powiedział Jose Mourinho.

Loftus-Cheek? Myślę, że zagrał dobrze, ale lepiej było, że opuścił murawę po 60 minutach w dobrym stanie niż gdyby został do ostatniego gwizdka, zwłaszcza, że nasz rywal lepiej radził sobie w drugiej połowie meczu. Coutinho wchodził między linie i atakował wolna przestrzeń. Dla Rubena było to fantastyczne doświadczenie, poczuł intensywność i szybkość. Nie mam wątpliwości, że to zawodnik Chelsea na przyszłość, ale przecież mamy również innych takich graczy. Wolałem dać mu godzinę dobrej gry niż dodać 20-30 trudnych minut.

W meczu z West Brom chcę zagrać piłkarzami, którzy mają dużą ilość rozegranych minut Premier League. Ten rywal ma już zapewnione przeżycie w lidze, prawdopodobnie więc zagram także Rubenem i Nathanem Ake. Z West Brom przyszedł do nas Izzy Brown, więc będzie to dla niego specjalne spotkanie
.

Choć mecz rozgrywał się na Stamford Bridge, schodzącego z boiska Stevena Gerrarda żegnało bardzo ciepłe przyjęcie.

Byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu. Oklaski są zrozumiałe, to przecież Stamford i ten stadion okazał się dla niego fantastyczny.

Przedwcześnie z boiska zdjęty został Kurt Zouma.

Kurt ma coś w kolanie. Grał już z tym kilka spotkań ale ważne było, aby zdobywał doświadczenie. Nieobecność Petra Cecha? Ma mały uraz, a nie chcemy, aby nasi piłkarze kończyli sezon z kontuzjami. Jeśli będzie czuł się dobrze, zagra z West Brom - ale zrobi to nie dla pożegnania, ale dlatego, że na to zasługuje. Wciąż wierzę, że będzie tu z nami także w przyszłym sezonie. Miał dziś wystąpić i wiedział o tym.

Na przyszły sezon znów będę chciał wyciągnąć ze swoich piłkarzy to co najlepsze. Jestem zadowolony z całego zespołu. Weźmy takiego Oscara - to wspaniały zawodnik, ale on nigdy nie przeszedł z nami całego okresu przygotowawczego. Zawsze gra w ważnych wakacyjnych turniejach, nie ma czasu na odpoczynek. Teraz z powodu urazu opuści Copa America, ale mam wrażenie że w przyszłym sezonie może wykonać tę samą ewolucję, co obecnie Eden Hazard. Jestem zadowolony z całego zespołu, szanuję każdego piłkarza, który dał nam tytuł

Czekam teraz na mecz z WBA i chce zobaczyć Ake, browna i cheeka :D
bardzo słaby mecz Remiego wgl niewidoczny był, hazard też słabo, ale można im to wybaczyć. Hazard zmęczony, remy po kontuzji :P

MrKrzysiek9711.05.2015 11:09

Ma racjÄ™.

kakuta4411.05.2015 10:21

Zostały 2 mecze fajnie byloby je wygrac ale jeszcze lepiej gdyby pogrlai wlasnie Ruben , Ake czy Brown

Nieznany11.05.2015 09:44

sprawiedliwy remis

ErroR10.05.2015 23:21

Wolałem dać mu godzinę dobrej gry niż dodać 20-30 trudnych minut. przetłumaczę to, nie ufam w umiejętności Rubena i dlatego wystawię Maticia, który jest po prostu lepszy.

DudusLampard10.05.2015 23:14

Remis sprawiedliwy super,że młodziki dostaną szansę z WBA zasługują na to.

ashleycole310.05.2015 22:33

''Nie mam wątpliwości, że to zawodnik Chelsea na przyszłość, ale przecież mamy również innych takich graczy'' - jak to rozumieć ?