20.04.2024, 18:15

Willian: Ostatni sezon w Europie nie najlepszy

dodał: MUA 16.09.2015 13:55 źródło: fourfourtwo.com
Willian

Skrzydłowy Chelsea powiedział dla FourFourTwo, że ?The Blues? zasłużyli na przegraną z PSG w poprzedniej edycji ligi mistrzów.

Pierwsze spotkanie na Parc de Princes zakończyło się remisem 1:1. Zespół Jose Mourinho był faworytem kolejnego spotkania i zakładano, że przejdą do ćwierćfinału. Szczególnie gdy w 81-minucie Chelsea prowadziła, a Zlatan Ibrahimovic był dawno odesłany z czerwoną kartką.

David Luiz strzelił przeciwko swojemu byłemu klubowi bramkę pięć minut później. W doliczonym czasie gry Eden Hazard wykonał rzut karny i Chelsea po raz kolejny prowadziła. Niestety Thiago Silva, używając główki na sześć minut przed końcem spotkania, wyprowadził podopiecznych Laurenta Blanc na prowadzenie i tak zakończył się mecz.

Po prostu nie byliśmy wystarczająco dobrzy. Mocno walczyliśmy i dawaliśmy z siebie wszystko, jednak nie graliśmy wystarczająco dobrze. Na Stamford Bridge, PSG czuło się jak w domu. Powinniśmy byli położyć więcej presji na nich, utrzymywać posiadanie piłki i kontrolować grę. Nie zrobiliśmy tego ? w zamian, to oni kontrolowali wszystko.

Chelsea zaczyna swój kolejny sezon w lidze mistrzów a pierwszym ich przeciwnikiem będzie Maccabi Tel-Aviv. Willian powiedział, że Stamford Bridge to twierdza dla niego oraz jego zespołu.

Zawsze czułem się komfortowo grając na Stamford Bridge. Nie ważne czy to było spotkanie towarzyskie, czy mecz ligi mistrzów. Atmosfera na tym stadionie zawsze jest wspaniała i fani zawsze mają swój wkład w mecz. Tłum jest blisko boiska, a to wzmacnia nacisk na drużynę przeciwną. Wymiary boiska nie są ogromne, co jest pomocne, gdyż jesteśmy przyzwyczajeni do niego, a nasi przeciwnicy, nie ? zakończył Willian.

Kiler9116.09.2015 16:22

Beznadziejnym zasadą :D ? Haha, od lat są takie same.

SerjTankian16.09.2015 16:01

czicosiedem odpadlismy dzieki naszej wspanialej taktyce

czico716.09.2015 14:05

zacznijmy od tego,ze PSG w ogole nie prowadzilo z nami,a odpadlismy nie przegrywajac meczu czyli dzieki beznadziejnym przpisom UEFA