cześć

Begovic: Ważne jest, aby myśleć optymistycznie

dodał: MUA 05.10.2015 15:13 źródło: chelseafc.com
Asmir Begović

Wielu zawodników wyjeżdża na mecze reprezentacji. Chelsea wróci do gry 17-października, kiedy Aston Villa przyjedzie na Stamford Bridge. Begovic uważa, że przerwa przychodzi w dobrym momencie.

Według Asmira Begovica, ?The Blues? muszą użyć przerwy reprezentacyjnej, aby oczyścić umysły i wtedy wrócić do podstaw. Bramkarz wypowiedział się po domowej przegranej z Southampton 1:3, po której Chelsea zajmuje obecnie 16-miejsce w tabeli Premier League.

To nie są standardy klubu i zawodników. W tej chwili jest to ciężki dla nas czas.

Miejmy nadzieję, że przerwa przychodzi w dobrym momencie. Będziemy mogli się przegrupować, zdobyć dobry wynik w następnym meczu i stamtąd pojechać dalej.

Spoglądając na to co poszło źle w meczu przeciwko ?Świętym?, wskazał na czas, w którym wynik został wyrównany..

Strzeliliśmy w dobrym czasie, ale nie byliśmy w stanie na tym zbudować dobrego wyniku meczu. Sprawili, że wszystko było dla nas ciężkie. Wydaje mi się, że kiedy zeszlibyśmy po pierwszej połowie z wynikiem 1:0, byłoby inaczej.

Kiedy nic nie idzie po twojej myśli, jest ciężko. Teraz walczymy z wieloma rzeczami. To także sprawa umysłu. Musimy jednak nadal walczyć.

Miejmy nadzieję, że jeden wynik da nam pewność siebie. Musimy pokazać charakter. Nie możemy użalać się nad sobą.

Takie jest życie i piłka nożna ? masz wzloty i upadki. Przechodzimy obecnie przez upadki i musimy się poprawić. Musimy wrócić do podstaw, pracować nawet ciężej i jestem pewien, że w kolektywie zrobimy to.

Jest ważnym, aby mieć pozytywne nastawienie. Wiemy, że możemy być dobrą drużyną, wiemy również, że możemy grać lepiej. Po pierwsze i przede wszystkim musimy spojrzeć na następny mecz.

Miejmy nadzieję, że wszyscy będą sprawni, gdy wrócimy po przerwie. Wtedy zdobędziemy dobry wynik i będziemy spoglądać do przodu. Na pewno będzie ciężko osiągnąć cel bycia na szczycie tabeli.

czarnakawa05.10.2015 17:20

Obi Mikel nr 12 musi odejść z tego klubu, są zmiennicy.

CytrusekUNW05.10.2015 16:28

racja racja , to ze sa problem wiedza wszyscy ale rozwiazania brak ... Trzeba ostro zapiep..... Na treningach aczkolwiek 3/4 zespolu nie bedzie , wiec nie wiem czy ta przerwa cos pomoze ... Dobrze tez ze nie zwolnili Jose !

CezaryCezary05.10.2015 16:07