20.04.2024, 18:15

Mourinho wtargnął do pokoju sędziowskiego?

dodał: admin 24.10.2015 18:13 źródło: BBC
Jose Mourinho

Kibice Chelsea ze zdumieniem obejrzeli widok Jose Mourinho kierującego się ku trybunom na początku drugiej połowy spotkania z WHU. Jak się okazuje, Portugalczyk otrzymał tę karę podczas meczowej przerwy.

Piłkarze "The Blues" nie dość, że grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Nemaji Matica to pod koniec pierwszej połowy meczu na trybuny został odesłany jeden z asystentów Jose Mourinho. Już wkrótce jego los podzielił sam główny szkoleniowiec Chelsea.

Jak donoszą dziennikarze BBC, Jose Mourinho w przerwie spotkania zaczął głośno protestować przeciwko decyzji arbitra o ukaraniu Serba.

Nie skończyło się tylko na reprymendzie ustnej, Portugalczyk próbował się dostać do pokoju sędziowskiego, za co Jonathan Moss pokazał Mourinho czerwoną kartkę i wysłał menadżera na trybuny. Szkoleniowiec Chelsea prawdopodobnie zbojkotuje pomeczową konferencję prasową, tak więc możemy oczekiwac kolejnej kary, jaką wymierzy mu FA.

12144 wyświetlenia | 11 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

MrKrzysiek9730.10.2015 19:17

No i dobrze.

ashleycole325.10.2015 13:07

Następne zawieszenie czeka :>

kakuta4425.10.2015 02:19

Jose jest hipokrytą kartka dla Maticia sluszna faulowac bezmyslnie jakbny zamienil sie na mozgi z ramiem w tym sezonie jedyna a zarazem kluczowe decyzja bledna to gol fabregasa gdzie hiszpan raczej nie byl na spalonym..byloby 1-1 i gra po 11 to plynelo na mecz napewno znacząco ale fakt faktem ze niektore decyzje jose az ciezko jakkolwiek zrozumiec

Bonus25.10.2015 00:04

Nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli pech, sędzia,brak formy itd ale to co Siwy wyprawia to masakra. I kto tu się stał specjalistą od porażek? Szkoda mi go trochę ale chciałbym normalnego trenera z szacunkiem do rywali i innych ludzi bo te dziecięce gierki już są nudne. Drugi Real nam się zrobił nawet chyba gorzej. Ktoś musi ogarnąć ten burdel. Myślałem że nigdy nie zmienię zdania o Jose ale jednak. No nic co ma być to będzie może stanie się miracle :D

Obszarny9124.10.2015 23:09

Wydaję mi się że Jose w tym tygodniu zostanie zwolniony , nie ma pomysłu juz na Chelsea , wydaje mi się że pan Roman zatrudni Carlo Ancelotti i po mału odbuduję Chelsea tak jak odbudował Real po Jose.Szkoda mi mou bo go bardzo lubię i go broniłem ale w tym sezonie już tak zaczą odwalać że brak słów.

MaciekM824.10.2015 18:26

Pod drzwiami wysunęli mu czerwoną kartkę.

kupiec1724.10.2015 18:26

tylko osoba która jest wpisana w protokół meczowy jako zawodnik może dostać czerwona kartke, mou został poprostu wyrzucony na trybun