20.04.2024, 18:15

Porażka po błędzie sędziego. Gdzie to przełamanie?

dodał: admin 05.12.2015 20:16 źródło: goal.pl
Luton

Ten mecz miał byc świadectwem przełamania Chelsea i ostatecznego wkroczenia na właściwą ścieżkę - ścieżkę seryjnych zwycięstw. Nic z tego. Mimo, że The Blues grali na własnym terenie z beniaminkiem przebywającym w strefie spadkowej, to zaliczyli kolejną porażkę w tym sezonie.

Gol dla Bournemouth nie powinien zostac uznany, bowiem został strzelony ze spalonego, jednak fakt pozostaje faktem - to goście wyjechali z trzema punktami a Chelsea po raz kolejny w tym sezonie straciła punkty...

W dwunastej minucie Bournemouth po raz pierwszy zagroziło bramce Courtoisa, kiedy to uderzył Stanislas. Golkiper The Blues sparował do boku, jednak wprost do Kinga, który potknął się i nie potrafił zdobyć gola na 1:0 z dobitki.

W pierwszej, niezbyt porywającej połowie, Chelsea narobiło strachu Arturowi Borucowi tylko raz, w 35 minucie. Wówczas to, po szybkiej kontrze londyńczyków, na bramkę polskiego bramkarza uderzył Eden Hazard. Strzał po krótkim rogu nie miał prawa wpaść i tak też się stało.

Po zmianie stron wiele nieszczęścia w swoim szczęściu miał Matic, którego piłka przypadkowo obiła w polu karnym, ale ostatecznie nie wpadła do siatki, przeleciała bowiem nad bramką.
Na kwadrans przed ostatnim gwizdkiem, po wrzutce Ivanovicia zakotłowało się w szesnastce beniaminka, ale piłka nie wpadła do siatki.

Zemściło się to w 82 minucie, gdy wynik meczu otworzył Glenn Murray. Po złym piąstkowaniu Coutoisa i zamieszaniu w szesnastce Chelsea, futbolówkę do siatki wbił głową Murray, który już w kilka sekund później utonął w objęciach kolegów z drużyny.

Choć można było oczekiwać falowych ataków ze strony gospodarzy, to nie potrafili oni odmienić losów spotkania, a w samej końcówce nadziali się jeszcze na kontrę, po której powinno być 2:0, jednak Courtois okazał się lepszy w sytuacji jeden na jeden.

Chelsea Londyn - AFC Bournemouth 0:1 (0:0)
0:1 Murray 82'

Aktualna ocena: 1.5

30361 wyświetleń | 51 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

mafo07.12.2015 09:09

Ja fan liverpoolu coz przypomnijmy kto znajduje sie na dole tabeli?

CFCF06.12.2015 18:54

Kurczę, nie widzę teraz tu tego fana Liverpoolu :( Co się stało? Tak chętnie komentował nasz wczorajszy wynik, a dzisiaj już nie daje rady komentować swojego?

Legarus06.12.2015 18:52

newcastel pojechalo z lfc 2-0 a gdziesz to podział sie KaylorLFC

JoseKorwinMikkel06.12.2015 13:29

lfc9, teraz to nie udawaj takiego przyjacielskiego kibica... i tak wiem, ze to ty KaylorLFC

lfc906.12.2015 12:49

Panowie nie ma co się spinać. Zawsze sie trafi jakiś dur.ń i nie należy go brać poważnie.jestem kibicem lfc ale serce mi pęka jak patrzę na miejsce wszej drużyny w tabeli. Bo czym jest liga angielska bez rywalizacji najlepszych o top 4. Mam nadzieję ze niedługo wrócicie gdzie trzeba. Osobiście stesknilem sie za pojedynkami naszych drużyn w lidze mistrzów.
I nie dajcie sie prowokować jakimś nieszczęśliwym pseudokibicom. Bo ten pan nie ma nic wspólnego z lfc.
A tak na marginesie to powiem ze bardzo mnie śmieszy opinia o waszym klubie. Ze jakby nie pan bogaty Rosjanin to... Itd. Pamietam jak Flo strzelał bramki Barcelonie w CL i jako kibic lfc obgryzalem pazury za wasza drużynę.
Powodzenia i do zobaczenia w top 4!

Tessatodziwka06.12.2015 10:25

KaylorLFC, lepiej mi przypomnij ile tytułów BPL zdobył Stivi i Arsenal w ciągu ostatnich 10 lat

ixariilCFC06.12.2015 09:52

KaylorLFC po co zrobiłeś tu konto ? zeby sie pospinać, szkoda ze sie nie spinałeś jak sie gerrard slizgał na Anfield. Typowy głupi kibic lfc spina sie bo jego zespół wygrał 3 mecze na krzyż.
Co do meczu to jest żenadą to co grają nasi, a jak jose zwala wine na sedziego w meczu z beniaminkiem ktory traci po 3 gole na mecz z kazdym to chyba nie ma innego wyjscia jak wywalenie go, a skoro tak bardzo kocha Chelsea to niech odejdzie za darmo :)

krzysiek950606.12.2015 00:33

katastrofa już nie moge no kurde aż sie chce plakać jak można tak slabo grać

Kubatro12306.12.2015 00:21

Zbanujcie i nie zwracajcie uwagi na trolla. To nieprawdziwy kibic LFC. A co do meczu, coraz bardziej jestem za zwolnieniem Mourinho. Gość kompletnie nie ma pomysłu na drużynę.

Gece2206.12.2015 00:04

@KaylorCweLeFC Ja za to uwielbiam czytać pie*dolamento takich pi*deczek jak ty. Widzę, że kolejny "kibic" Liverpoolu, który będzie wypominał kibicom Chelsea czy City czego to Liverpool nie osiągnął w PRZESZŁOŚCI. Ból dupy was zżera. Kiedy było ostatnie mistrzostwo Anglii, kiedy był ostatni triumf w Lidze Mistrzów? Dowartościowuj się dalej lapsie :)