20.04.2024, 18:15

Ake zadowolony z debiutanckiej bramki

dodał: admin 20.12.2015 19:01 źródło: watfordfc.com
Nathan Ake

Niespodzianką obecnej kolejki Premier League było wysokie (3:0) zwycięstwo Watford nad Liverpoolem. Pierwszą, choć kwestionowaną bramkę strzelił wypożyczony do Watford Nathan Ake, dla którego był to debiutancki gol w angielskiej lidze.

Marzyłem o strzeleniu bramki a fakt, że zdobyłem ją w meczu z Liverpoolem to dla mnie specjalnie miłe. Nie wiedziałem, jak celebrować to zdarzenie, kiedy zobaczyłem swoje zachowanie na powtórkach, było całkowicie kiepskie, ale niezależnie od tego jestem bardzo zadowolony - mówi Nathan Ake.

Myślę, że zasłużyliśmy na zwycięstwo, dobrze się broniliśmy i tworzyliśmy swoje szanse, szczególnie w pierwszej połowie meczu. Szybka bramka zawsze daje ci impuls i pewność siebie. Druga połowa była trudniejsza, zwłaszcza ostatnie 20 minut, ale po trzecim golu sprawa była jasna
- dodał zawodnik.

3039 wyświetleń | 12 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ChelseaSL22322.12.2015 12:53

Mam nadzieję, że uda się Nathanowi przebić do pierwszego składu Chelsea, ma bardzo duży potencjał, co pokazał już w paru spotkaniach w zespole The Blues.

wieczorinho21.12.2015 14:51

hehe małolat poszedł sobie na wypożyczenie do watfordu i na dzień dzisiejszy jego klub ma większe szanse niż Chelsea :P co mam nadzieje szybko się zmieni przynajmniej to drugie

krzysiek950620.12.2015 23:22

szkoda mi tych mlodych bo co nowy trener to obiecuje wcielenie modych a tu nic nie ma nawet znaku aby tak było

Gece2220.12.2015 20:21

Po powrocie z wypożyczenia powinien zostać włączony do pierwszego składu, obowiązkowo.

11krystian199620.12.2015 20:12

chciałbym go zobaczyć w naszej podstawowej 11 a co do gola wykorzystał błąd i się na szczęście udało jak najbardziej dobra orientacja i cieszy mnie oczywiście jego gol

whysoserious20.12.2015 20:05

życzę temu chłopakowi jak najlepiej, niech mu się uda przebić do chelsea.

Falcao920.12.2015 19:57