Osób on-line: 57

20.04.2024, 18:15

Raport z wypożyczeń

dodał: Benedykt 01.02.2016 12:46 źródło: chelseafc.com

Nathan Ake rozegrał pełne 90 minut na lewej stronie defensywy. Szerszenie pokonały 1-0 Nottingham Forest i awansowały do następnej rundy FA Cup.

Również zwycięstwem i również w FA Cup cieszył się Michael Hector. Młody obrońca zastąpił w 10 minucie kontuzjowanego Aarona Tshibole. Reading pewnie wygrało 4-0 z Walsall i awansowało dalej. Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Lucas Piazon.

West Ham United będzie musiał ponownie zmierzyć się z Liverpoolem w FA Cup, ponieważ mecz między dwiema drużynami zakończył się bezbramkowym remisem. 70 minut w drużynie Młotów rozegrał Victor Moses.

Udziałem w FA Cup nie będzie już cieszył się Marco van Ginkel. The Potters przegrali 1-0 z Crystal Palace i odpadli z pucharu. Holenderski pomocnik rozegrał cały mecz.

W League One debiut zaliczył Alex Kiwomya. Został zmieniony w 90 minucie kiedy jego Fleetwood Town remisowało 1-1. W doliczonym czasie gry Bristol City strzeliło jednak bramkę i tym sposobem zgarnęło komplet punktów.

Bramkarz Mitchell Beeney rozegrał w zeszłym tygodniu dwa spotkania. W pierwszym Newport County, do którego jest wypożyczony Mitchell, wygrało 2-1 z Morecambe. We wtorek jednak, gracze Newport musieli uznać wyższość Leyton Orient. Mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Vitesse zremisowało swój mecz przeciwko Excelsior. W wyjściowej jedenastce mecz rozpoczęli Izzy Brown i Dominic Solanke. Po godzinie gry, boisko opuścić musiał Solanke, którego zastąpił Nathan. Pełne 90 minut na ławce przesiedział Lewis Baker.

Papy Djilobodji zadebiutował w domowym spotkaniu, w którym padło aż 6 bramek, a trzy spośród nich strzelili byli zawodnicy The Blues. W 70 minucie Hertha Berlin prowadziła po strzale Salomona Kalou 3-1. Był to dla iworyjskiego zawodnika dziesiąty gol w tym sezonie. Dzięki niemu, Kalou stał się pierwszym zawodnikiem, który strzelił dwucyfrową liczbę bramek w Premier League (2010/2011-10 goli), Ligue 1 (2013/2014-16 goli) i Bundeslidze (2015/2016-na razie 10 goli). Hertha nie dowiozła jednak do końca dwubramkowego prowadzenia. Marzeń o zwycięstwie pozbawił zawodników z Berlina, były napastnik Chelsea, Claudio Pizarro, który w trzy minuty strzelił dwie bramki. Mecz zakończył się rezultatem 3-3.

Andreas Christensen rozegrał 90 minut w przegranym 1-0 meczu, w którym przeciwnikiem było Mainz

We Francji Monaco przegrało 3-0 z Angers. Mario Pasalic wszedł na boisko w 74 minucie.
W innym meczu całą drugą połowę rozegrał Jeremie Boga. Jego Rennes przegrało z Bordeaux 4-0 i zajmuje teraz 6 miejsce w  Ligue 1.

W belgijskiej najwyższej klasie rozgrywkowej Sint-Truidense przegrało z Anderlechtem 2-1. 88 minut rozegrał Cristian Cuevas. Meczu nie ukończył drugi zawodnik Chelsea, Victorien Bekanty Angban. Obejrzał on w doliczonym czasie gry czerwoną kartkę.

angelo01.02.2016 14:50

Papy ocena 7,5 na whoscored. Wyżej miał tylko Pizarro który strzelił 2 bramki. Radzi sobie bardzo dobrze. Nie oglądałem meczu ale po ocenach wnioskuje, że błędów nie popełnia dużych. Dobre dla niego miejsce i może za rok w Chelsea bedzie potrzebny. Kibicuje mu i życzę pierwszego składu u nas :D

Kozix8501.02.2016 14:46