aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

Brentford

Chelsea po ciężkim meczu remisuje bezbramkowo na wyjeździe z drużyną Watford.

Spotkanie przez pierwsze 15 minut nie było zbyt ciekawe, gra toczyła się głównie w środku pola. Po kwadransie tempo się zwiększyło, a inicjatywę wyraźnie przejęli piłkarze Watford. Wyróżniającą się postacią był Ighalo, który kilka razy z łatwością mijał zwodami graczy Chelsea. W 25 minucie właśnie on otrzymał dobrą wrzutkę z lewej strony, jednak nie zdołał czysto trafić w piłkę. Dwie minuty później po rzucie rożnym padł kolejny strzał na bramkę The Blues, ale dobrze bronił Thibaut Courtois. Nie inaczej było w 28 minucie, kiedy gracze Watford mieli aż dwie dobre okazje do strzelenia gola, ale w obu sytuacjach bramkarz Chelsea spisał się bezbłędnie.

Po okresie dominacji piłkarzy Watford na boisku końcówka pierwszej połowy przyniosła kilka groźniejszych akcji w wykonaniu The Blues.
W 33 minucie świetne kilkudziesięciometrowe górne podanie otrzymał Diego Costa, jego strzał był jednak minimalnie niecelny. W czwartej minucie doliczonego czasu gry dobrą wrzutką z prawej strony popisał się Ivanovic, Costa nie zdołał jednak sięgnąć piłki głową.

Końcowe minuty pierwszej części gry upłynęły pod znakiem spięcia pomiędzy Costą i Paredesem, na które złożyły się dwie sytuacje w jakich dochodziło do wzajemnych przepychanek między graczami, którzy za swoje zachowanie otrzymali od sędziego po żółtej kartce.

Druga połowa meczu zdecydowanie należała do piłkarzy Chelsea, którzy konstruowali wiele niebezpiecznych akcji pod bramką rywala i mieli kilka dobrych okazji do zdobycia bramki.
W 47 minucie po zablokowanym przez jednego z obrońców strzale Oscara do piłki dopadł John Obi Mikel i oddał mocny strzał z daleka, piłka odbita od nogi jednego z obrońców zaczęła niebezpiecznie spadać pod poprzeczkę, ale Heurelho Gomes był czujny i wybił ją na rzut rożny.

Potem widzieliśmy jedne z nielicznych akcji Watford w drugiej połowie, jednak kończyły się one: niecelnym strzałem Deeney w 49 minucie oraz uderzeniem w boczną siatkę Holebasa w 52 minucie.

Z minuty na minutę przewaga Chelsea była coraz bardziej widoczna. W 55 minucie stojący przy linii końcowej Diego Costa podał do Oscara, a ten z najbliższej odległości nie zdołał trafić do bramki. W 70 minucie Brazylijczyk popisał się dobrą indywidualną akcją, jednak jego strzał po raz kolejny świetnie obronił kapitalnie spisujący się dzisiaj w bramce Watford Heurelho Gomes.

W 73 minucie na murawie pojawił się Eden Hazard. Jego wejście jeszcze bardziej przyspieszyło grę The Blues, w akcjach pojawiało się więcej krótkich, szybkich podań. W 78 minucie po dobrej wymianie piłek Hazard zagrał do Ivanovicia, a ten oddał mocny strzał z niewielkiej odległości, jednak kolejny raz bezbłędnie spisał się Gomes.
W 84 minucie po miękkiej wrzutce z lewej strony, z woleja próbował uderzać Costa, piłka trafiła tylko w boczną siatkę.
Najlepszą okazję do zdobycia gola The Blues mieli w 88 minucie, kiedy po krótko rozegranym rzucie rożnym piłka została wrzucona w pole karne, a strzał z główki oddał Diego Costa. Jednak również w tej sytuacji kolejną widowiskową obroną popisał się Heurelho Gomes.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Zawodnikiem meczu był zdecydowanie bramkarz Watford, Heurelho Gomes, który wiele razy ratował swój zespół przed utratą bramki. Spośród graczy Chelsea na uwagę zasługują solidne występy Fabregasa, Oscara, Mikela, a przede wszystkim bardzo dobra zmiana Edena Hazarda. The Blues po raz drugi w tym sezonie remisują z drużyną Watford (w pierwszym meczu padł wynik 2:2), zaliczają także 8 kolejny mecz bez porażki.

Watford - Chelsea 0:0 (0:0)

7161 wyświetleń | 25 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Hexon0604.02.2016 21:04

Chyba wam się coś pomyliło skoro myślicie, że w obecnym składzie pokonamy City czy PSG, PSG przy odrobinie szczęścia może tak, ale jeśli chodzi o City to dostaniemy od nich baty. Każdy chyba widzi jaka jest obecna gra, a wy się nadal łudzicie, że jest szansa na LM czy FA Cup. W następnej rundzie LM wystarczy, że trafimy na Real, Barce czy Bayern i będzie pozamiatane.

HazardForever04.02.2016 18:26

Z top 4 juz sie mozna pozegnac

onwlkp04.02.2016 16:41

@didiush, nic dodac nic ujac.. kij ze remisujemy, czy przegrywamy, najwyrazniej na takim poziomie sa obecnie zawodnicy ze conajwyzej moga kopac pilke na poziome zawodnikow np. Watford. Najgorsze czego nie moge przepuscic graczom tak jak Ty to totalnego braku zaangazowania, walki, zadziornosci, nieustepliwosci.. Tym sie nadrabia jak chwilowo nie ma formy pilkarskiej. Zastanawia mnie skad nagle mistrz ligi zapomina jak sie gra ? Hazard pilki nie jest w stanie przyjac poprawnie ? Willian jak wczoraj wykonywal rzuty rozne to byly to balony lecace 1/2h w strone pola karnego. Nie jestesmy w stanie kilku strzalow porzadnie oddac w strone bramki przeciwnika. To sa wzystko podstawowe braki w wyszkoleniu. Skad nagle taka nieudolnosc? Nie mam pojecia. To trzeba zapytac sztab szkoleniowy. To oni kasuja grube miliony. Pomijam ze zawodnicy zarabiaja fortuny a kopia pilke na poziome polskiej IV ligi (przynajmniej wczoraj tak grali). Zgadzam sie z Toba, dac mlodziezy grac. Inni w odstawke albo na trybuny. Kto nie chce gra, wyp....ć. Nikt na sile nikogo nie trzyma tutaj. Droga wolna. Widze ze chyba niektorzy zawodnicy sa chyba myslami gdzie indziej. Kto nie chce grac dla klubu, barw, kibicow, dla mnie do widzenia. Wole Chelsea w srodku tabeli grajaca nieustepliwa i waleczna pilke, mlodzieza ktora moze bedzie chciala czegos sie nauczyc niz Chelsea z dziadami ktorzy nie sa w stanie przeprowadzic jednej noralnej akcji w meczu. Kilka tez gorzkich slow nalezy sie sztabowi trenerskiemu (Hiddink) i Panom odpowiedzialnym za transfery. Dlaczego Pato wczoraj nie wszedl? Po co Coste trzymac ponad 90 min kiedy widac ewidentnie ze mu nie idzie. Dac Pato, nawet na 15 min moze akurat sie uda, skoro nic nie idzie. Dlaczego Hazard tak pozno wpuszczony na boisko (chociaz moze i dobrze bo okazalo sie ze zupelnie nie wie o co chodzi)? Panowie od transferow? Po ch.... kupujecie Babaramana czy jak mu tam, Quadradów, Falcao pozyczacie i inne wynalazki ktore z gory sa skazane na niepowodzenie? Ludzie przychodza i co, okazuje sie ze sa totalnie nieprzygotowani do gry na takim poziomie w takiej lidze gdzie sie gryzie trawe a nie zeluje wlosy jak w Hiszpanii czy Niemczech gdzie Bayern na starcie sezonu ma 58 pkt przewagi nad reszta juz. Tutaj trzeba zapierdzielac. Panie Emenalo z Chelsea. Czekamy na porzadne transfery. Chcemy konkretnych rzemieslnikow a nie gosci zainteresowanych $$$. To tez wazne bo to ich zawod ale najpierw klub, potem wyplata. Panie Hiddink, albo zaryzykujesz Pan, albo bedziemy do konca tego beznadziejnego sezonu zameczanie kolejnymi wypocinami jak wczoraj. Tak powaznie to wczorajszy punkt moze i cieszy. Wygrany punkt. Nalezy sie przyzwyczajac do tego chyba, chociaz dla starych kibicow jak ja, a i pewnie dla duzej grupy nowych fanow naszej druzyny to spore zaskoczenie. Come On Chelsea i grac a nie udawac

MrKrzysiek9704.02.2016 15:10

Szkoda że nie wygraliśmy.

ashleycole304.02.2016 13:19

W sumie zasłużony remis ;)

didiush04.02.2016 09:18

wszystko juz zostalo powiedziane w komentarzach, zwlaszcza onwlkp bardzo trafnie to podsumowal - tego po prostu nie da sie ogladac i lepiej dlubac w nosie. zanim ktos mi zacznie tu wyjezdzac o kibicach sukcesu to w dupie mam puchary, kibicowalem Chelsea jeszcze zanim zaczelismy notorycznie zdobywac trofea. to co zawsze cechowalo ten klub to walka do upadlego zadziornosc i wypruwanie sobie flakow dla tego herbu i tych niebieskich barw, braku zaangazowania po prostu nie jestem w stanie wybaczyc. jesli ktos kibicuje the Blues od wiecej niz dwoch sezonow to wie o czym mowie - JT jest ostatnim tego typu zawodnikiem w naszym skladzie. obecnie nam po prostu brakuje charakteru. kiedys mielismy Lampsa, Ballacka, Drogbe, Essiena, Makalele, Cole'a, wczesniej Wise, Zola, Poyet, Desailly - gosci wyrazistych, ktorzy potrafili pociagnac gre do przodu, wziac odpowiedzialnosc, a teraz mamy same miekkie kluchy, to jest zalosne. sami najemnicy i panienki, nie mamy czym straszyc, nie ma kogo sie bac.

mam gdzies, ze to ta sama druzyna, ktora wygrala w tamtym sezonie lige, teraz lige wygrywa Leicester, a w tamtym sezonie bronili sie przed spadkiem i to mowi wszystko. jesli by pozostale ekipy byly chociaz troche lepsze to nie wygralibysmy ligi w tamtym roku i to jest fakt. mam po prostu dosc grania ultradefensywnie z przecietniakami. nawet z najlepszymi mamy grac swoje, bo jestesmy Chelsea do jasnej ciasnej, nikogo sie nie boimy! skoro Hiddink tak na luzie traktuje lige to tym bardziej powinien grac RLC, sciagnac Izzy'ego i Bakera z wypozyczenia i niech sobie pograja w lidze. na pewno by sie wykazali wiekszym zaangazowaniem niz te pajace.

musimy sie naprawde zastanowic co dalej i dokad to zmierza, bo tak to nie moze wygladac. musimy zbudowac druzyne na wychowankach i silnych osobowosciach, a do tego potrzebne jest gruntowne przebudowanie skladu i w tym kontekscie moze nawet dobrze jesli nie bedziemy grali w zadnyh pucharach w przyszlym roku. polityka transferowa jest beznadzieja, Emanelo musi odejsc, bo ten koles nie wie co robi. spoko, ze za dobra kase sprzedajemy gosci, ktorych tak do konca nie potrzebujemy, ale jesli za Schurrle przychodzi Kwadrato, za Luisa najwyrazniej przecietna Baba, zamiast Stonesa jakis Papy no to ja wymiekam. czemu nie zainwestowalismy w Shawa, ktory jest swietny a w dodatku cala jego rodzina i on sam kibicuje Chelsea? dobrych lewych obroncow jest naprawde niewielu. co do Hiddinka to tak jak mowilem, ten koles nic nie zbuduje, bo ma 70 lat i juz sie wybiera na emeryture.

aikman04.02.2016 08:55

przez LM napewno dostaniemy sie!!! do pucharów jak PSG nas zleje aż miło ....

warlock6904.02.2016 07:56

Cfc75 i Cube w tym co napisaliscie macie troche racji.GH sam powiedział ze jego priorytetem jest zapewnienie stabilizacji w zespole i awansowac do europejskich pucharow przez FA cup lub LM.W lidze chce osiagnac jak najlepsze wyniki ale bez zbednej spinki.

cube04.02.2016 01:59

Ja nie rozumiem, przecież my już o nic nie walczymy w lidze poza uniknięciem spadku. Takie rozczarowane komentarze są bez sensu, naszym celem są puchary i 40 pkt w lidze, jakkolwiek by to nie brzmiało - ten punkt to ucieczka o 1 od strefy spadkowej. Momenty definiujące sezon to dwumecz z PSG i starcie z City w FA Cup - nie nieistotny mecz z Watford dwóch drużyn środka tabeli. Poza tym można wyczekiwać meczów ligowych ale z topowymi ekipami jak City - wtedy motywacja jest zawsze wysoka, a i można pomóc Leicester w zdobyciu tytułu

CFC7504.02.2016 01:52

W dzisiejszym meczu brakowało tylko bramki dla Chelsea :( , a pocieszające jest to, że następny mecz bez porażki :)
Nie rozumiem takiego damiks4 facepalm co psy wiesza na Chelsea, jak nie wygrywają , to jest sport - raz się wygrywa raz przegrywa a raz remisuje