20.04.2024, 18:15

Terry wraca do treningów ale nie zagra z PSG

dodał: admin 15.02.2016 15:44 źródło: chelseafc.com
John Terry

Obawy co do zdrowia Johna Terry'ego po meczu z Newcastle nieco rozwiewają wiadomości o udziale naszego kapitana w dzisiejszym treningu całego zespołu. Jak powiadamia strona Chelsea, mimo tego nie został on zabrany w podróż do Paryża.

Terry został wycofany z boiska już w pierwszej połowie meczu z Newcastle po naciągnięciu ścięgna co nie było dobrym prognostykiem przed wtorkowym starciem Ligi Mistrzów z PSG i faktycznie - już wiemy, że pozostając w Londynie nie zagra z paryżanami a tym samym nie zaliczy 700 meczu w barwach Chelsea.

Do treningów dołączył również Oscar, który przegapił mecz ze Srokami z powodu drobnej kontuzji łydki - Brazylijczyk został włączony do kadry na PSG.

Jeszcze dziś nasz zespół pojawi się w Paryżu. W skład szerokiej kadry zespołu włączeni zostali m.in. Matt Miazga i 18-latni Jake Clarke-Salter. Choć w meczu zabraknie zawieszonego za kartki Nemanji Matica, również i on znalazł się na liście pokładowej samolotu lecącego do Paryża. W Londynie pozostał Pato.

4368 wyświetleń | 16 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

MrKrzysiek9719.02.2016 19:52

No i dobrze.

ashleycole316.02.2016 20:02

Przesądzone - Cahill & Iva oO

kakuta4416.02.2016 00:05

Bronek w srodku oj jzu sie boje teraz linia defensywna jest prosta api cahil iva i baba innej opcji nie ma bo na 100 nie zagra nieograny Miazga Mikel w srodku tylko z kim teraz przydalby sie Ramires bo maticia nie ma a ofensywnie na psg wychodzic raczej sie nie oplaca z tą niepewną obroną i zgadzam sie z tym remis bedzie zwyciestwem nawet porazka 1-2 nie bylaby tragedia badzmy szczerzy wielka niewiaodma jutrejszy mecz bedzie napewno ciekawy

JohnObiMikel15.02.2016 19:23

Środek obrony Ivanovic-Cahill .. będzie cięzko. Musimy chyba strzelić szybko bramkę, wpuścić Mikela za np. Hazarda i bronimy do 90 minuty ;d

Grant9315.02.2016 18:54

Bez Zoumy i Terrego aż się boję pomyśleć co będzie z naszym środkiem obrony... Miazga może wskoczy? Z Cahillem byłoby nawet ok

CezaryCezary15.02.2016 18:47

ten sam skład co z newcastle bez terrego i roznosimy śmieszne psg w pył.

Redbul15.02.2016 18:19