20.04.2024, 18:15

Raport z wypożyczeń

dodał: Benedykt 03.03.2016 18:38 źródło: własne

Cotygodniowy raport z wypożyczeń zaczynamy od Angielskiej Ekstraklasy.
Watford zmierzyło się z Manchesterem United. Mecz zakończył się zwycięstwem zawodników z Manchesteru 1:0. Nathan Ake obejrzał cały mecz z wysokości ławki rezerwowych.
W innym meczu West Ham United wygrał 1:0 z Tottenhamem. Do kadry meczowej nie został zgłoszony Victor Moses.

Championship. Middlesbrough rozegrało aż trzy mecze. 23.02 Cardiff musiało uznać wyższość zespołu dowodzonego przez Aitora Karankę. Gospodarze wygrali 3:1, a na środku obrony cały mecz rozegrał Tomas Kalas. W dwóch następnych spotkaniach, Kalas przesiedział całe mecze na ławce rezerwowych. Middlesbrough wygrało 2:0 z Fulham oraz przegrało 2:1 z Blackburn.
Tymczasem Reading wygrało oba swoje spotkania. W podstawowej jedenastce, na dobre zadomowił się Michael Hector. W obu spotkaniach pojawił się na środku pomocy. W meczu przeciwko Rotherham otrzymał żółtą kartkę. Swojej ilości minut nie zwiększył Lucas Piazon. Oba mecze przesiedział na ławce rezerwowych.

Ligue 1. Monaco zremisowało 0:0 z Nantes. Mario Pasalic nie pojawił się nawet na ławce rezerwowych.
Również Jeremie Boga nie został wpisany do meczowego składu. Jego Rennes wygrało 2:1.

Holandia. Marco van Ginkel zalicza dobre wypożyczenie w PSV. Jego zespół wygrał 2:0, a Marco strzelił pierwszą bramkę.
Vitesse przegrało 1:0 z Willem II. Cały mecz rozegrał Lewis Baker. W 60 minucie dołączył do niego Nathan, a w 74 Izzy Brown.
Pierwszy raz od dłuższego czasu, całego meczu nie rozegrał Todd Kane. Opuścił on boisko w 64 minucie. Ostatecznie jego NEC przegrało 2:0.

We Włoszech niepodzielnie rządzi Juventus, który pokonał ostatnio Inter 2:0. Juan Cuadrado przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.
Po raz kolejny Chalobah nie wszedł na boisko w meczu przeciwko Fiorentinie. Napoli zremisowało 1:1.
Stipe Perica oglądał z wysokości ławki rezerwowych, jak jego Udinese wygrywało 2:0 z Veroną.

W Hiszpanii kolejne 90 minut zaliczył Charly Musonda. Jego Real Betis zremisował 2:2 z Rayo.

Bundesliga. Werder Brema rozegrał dwa spotkania. Pierwszy zakończył się remisem 2:2. Papy Djilobodji zagrał cały mecz. W drugim spotkaniu Papy był jednym z pierwszoplanowych aktorów. Werder wygrał z Bayerem Leverkusen 4:1. Papy zaliczył asystę przy pierwszej bramce, strzelił samobója oraz otrzymał żółtą kartkę.
Filarem defensywy BMG stał się Andreas Christensen. Nie opuścił ani minuty w obydwu spotkaniach. Borussia zremisowała z Augsburgiem 2:2. W drugim spotkaniu wygrali ze Stuttgartem 4:0.

Koval8104.03.2016 00:53

Wypożyczać zawodników po to by Ci mogli posiedzieć na ławce/trybunach w innym klubie. Genialne.

diegodiego03.03.2016 23:34

Betis wygrał dzisiaj z Eapanyolem 3-0 a przy drugiej bramce asystę zaliczył Musonda:D

ashleycole303.03.2016 23:25

Co z Solanke ?

janusz1331503.03.2016 23:06

Tak trzymac swietna dawka informacji

CezaryCezary03.03.2016 21:20

tylko z musondy i christensena może co będzie. vitesse wyraźnie chce zakończyć współprace, holenderskie ścierwo.

Benedykt03.03.2016 21:00

Nie znalazł się nawet w kadrze meczowej ;) sorki za przeoczenie

Kuba130303.03.2016 20:47

Chciałbym żeby Christensen był filarem naszej obrony wraz z Zoumą w przyszłym sezonie.