20.04.2024, 18:15

Hiddink: Czuję rozczarowanie

dodał: admin 10.03.2016 00:14 źródło: chelseafc.com
Guus Hiddink

Przegrana z PSG oznacza, że Chelsea żegna się z Ligą Mistrzów. Sytuacja londyńczyków w Premier League zapowiada dłuższy rozbrat, a Guus Hiddink wskazuje drugą połowę dzisiejszego starcia za kluczową dla losów gry w tym turnieju.

Czuję rozczarowanie. Kiedy przeanalizujesz grę stwierdzisz, że przez pierwsze 10-15 minut zagraliśmy ze zbyt dużym szacunkiem dla rywala. PSG to zespół, który lubi mieć posiadanie piłki i musisz uważać, aby nie zostać wyrzuconym za burte już w pierwszej połowie meczu - rozpoczął Guus Hiddink.

Pokazaliśmy zbyt wiele respektu, ale przy stanie 1:0 straciliśmy go, broniliśmy się bardziej zdecydowanie, wygrywaliśmy pojedynki i zasłużenie wyrównaliśmy wynik. W pierwszej połowie obydwa zespoły miały swoje szanse, w drugiej połowie nałożyliśmy na rywala presję, staraliśmy się wyjść na prowadzenie. W 65 minucie mieliśmy świetną szansę na gola, ale nie zrobiliśmy tego, a dwie minuty kontrą PSG zabiło mecz.

Z powodu urazów  z boiska przedwcześnie zeszli Diego Costa i Eden Hazard.

Zobaczymy, jak poważne są to rzeczy jutro. Hazard ma problem ze stawem biodrowym, z kolei Diego bardzo chciał dziś zagrać, choć nie był w 100 procentach sprawny. Nie wiem, czy jego problem się pogłębił, zobaczymy. Mam nadzieję, że jego stan nie jest gorszy od tego co prezentował przed meczem ze Stoke, ponieważ za dwa dni czeka nas kolejne starcie.

Jak się wydaje, porażka pozbawia Chelsea udziału w Lidze Mistrzów w następnym sezonie - po raz pierwszy od sezonu 2002/03.

Według mnie Chelsea znajduje się obecnie w fazie przejściowej. Ten zespół musi zobaczyć, jak odzyskać utracony teren, musi wejść w miejsce, gdzie była niedawno. Taka jest prawda. Bardzo trudno będzie awansować na czwartą lokatę ligi, ponieważ dzieli nas od niej przepaść.

Chelsea musi rozważyć swoją krótkoterminową przyszłość, opracować plan postępowania
- kończy Holender.

3300 wyświetleń | 8 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

HazardForever10.03.2016 20:32

Za szybko pierwszego gola straciliśmy :(

ashleycole310.03.2016 17:04

Wszyscy pewnie czują, bo można było ten mecz wygrać i awansować...

MrKrzysiek9710.03.2016 15:39

Większość czuje rozczarowanie.

Karko10.03.2016 13:58

nie tylko Ty Hiddink nie tylko TY...

didiush10.03.2016 09:16

a moje zdanie jest takie, ze polowa tych panienek musi odejsc. w ciagu 2-3 sezonow stracilismy caly pazur i wole walki, tak sie nie da. przed nami sezon przejsciowy, aby go nie zmarnowac

szacun dla Diego - moze zostac

JoseForever10.03.2016 08:18

Według mnie powinnismy dac szanse naszym młodym graczom, co są na wyporzyczeniach. Np: mamy christiansena w borusi podobno bardzo dobrze sie tam spisuje wiec po co kupować Stonsa? Można mu dac szanse i sprawdzic go. Tak samo jest z musonda ( w la liga gra) podobno tez kocur z niego moze byc jest tez Ruben który powinien grac za fabsa. I w zespole mamy jeszcze kenedyego, zoume. Wiec nie jest zle tylko trzeba dac im szanse. Duża odpowiedzialność ale kto nie probóje to nie zyskuje. Takie moje zdanie

GirlWithBlueHeart10.03.2016 08:12

Jak zszedł Costa i Hazard to już było do przewidzenia, że żadnej kolejnej bramki z naszej strony nie będzie - oni dawali z siebie najwięcej. Pozostali nie grali źle, ale tak niecelne podania na takim poziomie rozgrywek?

magmatik10.03.2016 06:25

Przede wszystkim zmienić politykę transferową. Przez 2 okienka kupiliśmy tylko jednego zawodnika który jest w miarę wzmocnieniem. Tak się nie da wygrywać i zdobywać trofeów.