20.04.2024, 18:15

Raport z wypożyczeń

dodał: Benedykt 11.03.2016 13:15 źródło: własne

Jak co tydzień, zapraszamy na raport z wypożyczeń.

W angielskiej Ekstraklasie West Ham United pokonał na wyjeździe Everton 2:3. W kadrze meczowej nie pojawił się Victor Moses.
Watford przegrał 0:1 z liderem Ekstraklasy. Mimo porażki, świetne noty zebrał Nathan Ake. Rozegrał cały mecz z opaską kapitańską, jeden z jego strzałów wylądował na poprzeczce. Otrzymał także żółtą kartkę. Młody holender został uznany zawodnikiem spotkania, mimo że nie grał na swojej nominalnej pozycji (cały mecz na środku obrony).
Norwich City przegrało ze Swansea 1:0. W 64 minucie na boisku pojawił się Patrick Bamford.

Na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej swoje mecze rozegrało Middlesbrough i Reading. Pierwsi przegrali z Rotherhamem 1:0. Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Tomas Kalas.
Również Reading przegrało swój mecz, w którym przeciwnikiem było Huddersfield, 3:1. Zarówno Lucas Piazon, jak i Michael Hector rozegrali cały mecz. Piazon otrzymał żółtą kartkę w 30 minucie spotkania. Hector powrócił na środek obrony. W 86 minucie popełnił on błąd, który zakończył się bramką dla przeciwników.

Serie A. Napoli wygrało z Chievo 3:1. Nathaniel Chalobah wszedł na boisko w 86 minucie.
Swój marsz po mistrzostwo kontynuuje Juventus. Tym razem wygrali z Atalantą 0:2. Juan Cuadrado przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.
Udinese przegrało 2:0 z Frosinone. W 71 minucie na boisku zameldował się Stipe Perica.

Hiszpania. Real Betis wygrał 2:0 z Granadą. Ponownie cały mecz z bardzo dobrymi ocenami rozegrał Charly Musonda.

Bundesliga. Będący filarem defensywy BMG, Andreas Christensen, nie uchronił swojego zespołu przed porażką. Wolfsburg wygrał z Borussią 2:1. Młody duńczyk otrzymał żółtą kartkę.
Cały mecz w barwach Werderu, wygrany z Hannoverem 4:1, rozegrał Papy Djilobodji.

Eredivisie. Pewne zwycięstwo odniosło PSV. Wygrali oni 3:0 z Groningen. Asystę przy pierwszej bramce zaliczył Marco van Ginkel. Spędził on na boisku 90 minut.
NEC wygrało 1:0 z Heraclesem. Todd Kane rozegrał cały mecz i otrzymał żółtą kartkę.
Vitesse pokonało na wyjeździe Rodę 1:2. W 6 minucie żółtą kartkę obejrzał Izzy Brown. Następnie w 34 minucie, otworzyłwynik spotkania. Młody napastnik zszedł z boiska w 88 minucie. Cały mecz rozegrał Lewis Baker. Również cały mecz, tyle że na ławce rezerwowch, spędził Nathan. Dominic Solanke nie pojawił się w kadrze meczowej.

Ligue 1. W zremisowanym 2:2 meczu, Caen-Monaco, w kadrze meczowej nie pojawił się Mario Pasalic.
Jako że Kamil Grosicki jest obecnie w dobrej formie, mało szans na grę otrzymuje Jeremie Boga. W wygranym 4:1 meczu przeciwko Nantes, młody pomocnik pojawił się na boisku w 80 minucie.

1643 wyświetlenia | 6 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ashleycole311.03.2016 23:54

Bez jaj, że Ake grał na kapitanie ?! oO . Nie wyobrażam sobie, żeby ten chłopak nie dostał konkretnej szansy i zaufania od menedżera w przyszłym sezonie, bo co on w tym gra i to na poziomie Premier League to jest bajka, a jak jeszcze weźmiemy nasz ból głowy związany z obsadzeniem lewej obrony.

HazardForever11.03.2016 22:19