23.04.2024, 21:00

Miazga zadowolony z debiutu

dodał: admin 03.04.2016 07:44 źródło: chelseafc.com
Matt Miazga

Urazy Johna Terry'ego i Gary'ego Cahilla sprawiły, że okazję na debiut w meczu z Aston Villą otrzymał pozyskany zimą Matt Miazga. Amerykański obrońca pokazał solidny występ pomagając drużynie w wygranej 4:0.

Zespół był dziś fantastyczny, wyjściowa 11 była wspaniała, a ci którzy weszli na boisko z ławki rezerwowych nie popełnili żadnego błędu. Wiedzieliśmy, że rywale mają nowego menadżera i ich zawodnicy od pierwszej minuty będą chcieli zagrać energicznie, aby go do siebie przekonać i obłaskawić publiczność.

Pierwsze 20 minut wyglądały nieco jak partia szachów, ale w końcu trafiliśmy w bramkę. Gol Rubena był dla nas jak tempomat, Cesc i Obi zdominowali środek pola i ostatecznie łatwo wygraliśmy mecz
- mówi Matt Miazga.

To był dla mnie udany debiut, jestem zadowolony ze swojego wkładu w to spotkanie, teraz muszę kontynuować ciężką pracę aby otrzymać kolejną szansę.

Znalazłem się w wyjściowej jedenastce - to moja praca, mój zawód, muszę być gotowy na każde takie wyzwanie, chcę pokazać menadżerowi na cop mnie stać i jak mogę pomóc drużynie
- podsumował swój występ defensor.

Aktualna ocena: 4

3129 wyświetleń | 8 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ashleycole305.04.2016 23:23

No i elegancko, oby więcej tak dobrych spotkań w jego wykonaniu :)

didiush04.04.2016 08:04

dobre wyprowadznie pilki to dzis podstawa wsrod obroncow. Matt zagral przyzwoicie i moze nie bedziemy potrzebowali Stonesa ;)

lololo03.04.2016 12:28

Obrona nie miała wiele pracy więc dobry mecz na debiut . Jestem Ciekawy jak by zagrał przeciwko elicie ligi .

Co mi się w nim bardzo spodobało to to że mimo iż debiutował to próbował ciekawych zagrań - chodzi mi o długie piłki zagrań często nam brakuje z obrony bo rozgrywanie ŚO miedzy sobą na boki i podanie do Mikela ten do Fabsa 3 metry obok często trwa za długo i nie można wyjść z kontry i trzeba grać pozycyjnie .

Dobry debiut - dobry mecz całej drużyny . Środek pola wygrał nam mecz taka moja opinia .

HazardForever03.04.2016 12:10

Może Guus będzie teraz na niego częściej stawiał:)

MrKrzysiek9703.04.2016 12:07