aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

Brentford

Chelsea kończy mecz w dziesiątkę i po raz drugi w tym sezonie przegrywa z Manchesterem City, tym razem na własnym stadionie, 0:3 i notuje drugą porażkę z rzędu.

Mecz od samego początku był bardzo ciekawy, na boisku wiele się działo. Mieliśmy wiele sytuacji pod jedną i drugą bramką.

Już w 3 minucie obrońcy Chelsea musieli blokować strzał Aguero po bardzo dobrej akcji The Citizens.

Z kolei w 6 minucie bardzo blisko zdobycia gola byli The Blues, jednak piłkę po strzale Pedro z linii bramkowej zdołał wybić Otamendi.

Strzał Diego Costy w 17 minucie został zablokowany, a dwie minuty później strzał Loftus-Cheeka obronił Hart, jednak sędzie nie dostrzegł dotknięcia piłki przez bramkarza The Citizens i gra była wznawiana od bramki.

W 22 minucie po rzucie rożnym dobrym uderzeniem popisał się Cahill, zostało ono jednak zablokowane przez obrońców. Podobnie było po strzale Pedro w 28 minucie.

W 23 minucie zespół City przeprowadził kontrę w wyniku której w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się De Bruyne. Thibaut Courtois wygrał pojedynek ze swym kolegą z reprezentacji popisując się świetną interwencją.
Podobnie było w 27 minucie, kiedy w sytuacji sam na sam znalazł się Nasri.

W 33 minucie The Citizens wyszli na prowadzenie. De Bruyne wyprowadził szybką kontrę, podał do Aguero, a ten pokonał Courtois technicznym strzałem tuż przy słupku (po drodze piłka odbiła się jeszcze od nogi Cahilla, co zmyliło bramkarza).

Po tej bramce obraz gry nie zmienił się, nadal mieliśmy wiele akcji z obu stron, ale trochę brakowało strzałów.

W doliczonym czasie gry szansę na bramkę miał Willian, który wykonywał rzut wolny z dość niewielkiej odległości, jednak jego strzał był niecelny. Pierwsza połowa zakończyła się przy jednobramkowym prowadzeniu gości.

Początek drugiej części gry nie przyniósł większych zmian w grze obu zespołów. W The Blues widać było chęć odrobienia strat, a w The Citizens chęć powiększenia przewagi.

Zaczęło się od przewagi graczy Chelsea na boisku, to oni więcej atakowali. W 50 minucie strzelać próbował Loftus-Cheek, jego uderzenie było jednak niecelne.

Kontra zawodników City po raz kolejny okazała się zabójcza. W 54 minucie ponownie z piłką popędził De Bruyne, podał do Nasriego, ten do Aguero, a Argentyńczyk bez większych problemów pokonał Courtois w sytuacji sam na sam.

W 65 minucie The Citizens mieli kolejną doskonałą okazję do zdobycia bramki, jednak Courtois po raz drugi w tym spotkaniu wygrał pojedynek z Nasrim i uchronił The Blues przed utratą trzeciego gola.

Niestety w 78 minucie obrona Chelsea kolejny raz dopuściła zawodnika City do sytuacji sam na sam, tym razem był to Fernandinho. Thibaut Courtois trafił wślizgiem wprost w nogi Brazylijczyka co poskutkowało czerwoną kartką dla bramkarza The Blues i rzutem karnym dla The Citizens, który został pewnie wykorzystany przez Aguero, który w ten sposób skompletował hat-tricka w dzisiejszym meczu.

Po trzeciej bramkce dla gości gra się uspokoiła, wynik spotkania był już przesądzony. Do końca meczu nie widzieliśmy już zbyt wiele strzałów.

Uderzenia w 82 minucie Traore i w 83 minucie Fabregasa zdołał obronić Hart, a próba De Bruyne w 84 minucie była niecelna.

Mecz zakończył się porażką Chelsea 0:3, a więc tak samo jak pierwsze spotkanie tych drużyn na początku obecnego sezonu. Kontry The Citizens w tym spotkaniu okazały się kluczowe, obrona The Blues nie potrafiła sobie dziś z nimi poradzić, tak samo jak ze świetnie dysponowanymi Aguero i De Bruyne, którzy napędzali grę ofensywną gości.

Szukając pozytywów w grze The Blues można zwrócić uwagę na niezłą postawę (zwłaszcza w pierwszej połowie) Pedro, który był bardzo aktywny w ataku.

Porażka zawsze boli, jednak trzeba wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski i iść dalej, walczyć o powrót do czołówki, do której jak widać wciąż wiele brakuje.

Nieznany18.04.2016 13:08

ODPOWIEDZI TYLKO NA EMAIL PODANY PONIŻEJ !

Nieznany17.04.2016 23:58

Ujmę to tak: z Mou mieliśmy chyba 15 miejsce ale strata do 10 nie była duża. Mogliśmy to wspaniałe 10 miejsce zdobyć także z Mou na pokładzie. To raz.

Dwa. Co to za różnica dla nas, 10, 13 czy 15 miejsce. Sezon i tak jest stracony, o LM możemy zapomnieć natomiast to akurat może nam wyjść na korzyść, poniżej wyjaśnię dlaczego.

Wiem jedno, Conte MUSI przewietrzyć szatnie. Potrzeba świeżej krwi, wynalazki sprzedać i poświęcić cały sezon (brak LM nam to ułatwi) na ogranie i stworzenie nowego "projektu" (bardzo popularne słowo ostatnio), dzięki któremu unikniemy tego typu wpadek przez następne kilkanaście sezonów.

Mourinho to trenejro, z którym już wygrywaliśmy puchary wielokrotnie więc jasne jest, że to był odpowiedni człowiek. Problemem okazali się piłkarze. Ale mniejsza o to, co się stało to się nie odstanie.

Teraz pozostaje dograć sezon i zakończyć go nawet i na 15 miejscu. To już be znaczenia. A potem potrzebny nam jest "nowy start". Jak podkreślałem wcześniej, potrzebny jest plan na 4-5 sezonów.

Nie sądzę aby Conte był trenerem na lata. No chyba, że na 2-3, może 4 lata. Ale czas pokaże, póki co wróżę z fusów.

bartels417.04.2016 13:17

No właśnie, nie pamiętacie "do kąt"? Najlepsze jest jak słyszę te komentarze jak za Hiddink'a to się nie poprawiła Chelesa... Żenada. Jedyny plus że młodym daje pograć, po Traore i Loftus-Cheek'u widać zaangażowanie.

adam117.04.2016 13:06

Ja was nie mogę. Nie pamiętacie do kąt o mało co nas nie zaprowadził Mou. O mało co nie byliśmy w strefie spadkowej. A Hiddink przynajmniej przywrócił nas do pierwszej 10 ligi.facepalm

PS Courtois pobił rekord Szczęsnego. Szczęsny bramkarz który otrzymał 2 czerwone w 2 czy trzy sezony. A Tibo 2 w jednym sezonie.facepalm
Znielubiłem naszego belgo odkąd domagał się od razu pierwszego miejsca w składzie mimo że był równie dobry a nawet lepszy i bardziej doświadczony Cech. Tęsknie za Petrem:w

didiush17.04.2016 12:14

Emenalo be, a Jose super... niektóre komentarze wołają o pomstę do nieba. Mourinho jest tak samo odpowiedzialny jak zarząd za tą kupę jaką teraz gramy i zostawienie go nic by nie zmieniło. uwielbiam go, ale rozmienił się na drobne tym powrotem i tyle. mecz padaka, połowa składu jest niegodna by nosić tą koszulkę

chachobiceps16.04.2016 23:12

Krotko mówiąc do d*py ta nasza gra tyle głupich strat... Wolne myślenie i idiotyzm naszego bramkarza tak najłatwiej mi skomentować ten mecz... Niech juz sie ten sezon kończy i Conte przychodzi... ten sezon w dużym stopniu zniszczył Emanalo... Cóż trzeba walczyć dalej i z jakimś honorem ten sezon skończyć. C'mon blues!

paawlak16.04.2016 23:01

TheyCallMeJoey w rzeczy samej !! ale yebane matoły grubasy z zarządu swoje zrobili

Nieznany16.04.2016 21:28

Zwolnienie Jose było zrozumiałem patrząc na wyniki, sęk w tym, że zatrudnienie nowego managera nic nie dało. Warto więc się zastanowić czy zwolnienie było DOBRE i konieczne.

Sezon jak widać i tak jest stracony więc może lepiej by było zatrzymać Mou i pozwolić mu przewietrzyć szatnie po sezonie.

whysoserious16.04.2016 21:09

i po co było to zwalnianie Jose? z Hiddinkuem na ławce nie ugraliśmy nic, FA cup, Champions League, w lidze same remisy.. trzeba było zostawić Mourinho do końca sezonu i ewentualnie potem go zwalniać, ale co zrobisz skoro w zarządzie zasiadają jacyś narwańcy.
mam tylko nadzieję, że Jose przejmie po sezonie MU i skopie nam tyłki 3:0 tak jak dzisiaj Man City.