20.04.2024, 18:15

Fabregas: Właśnie za to kochamy futbol

dodał: admin 03.05.2016 10:11 źródło: chelseafc.com
Cesc Fabregas

Remis Chelsea z Tottenhamem był czymś co przykuło uwagę sportowego świata. Chodziło nie tylko o londyńskie derby, ale o przesądzeniu losów tytułu, który trafił w ręce Leicester.

To jest właśnie futbol, dlatego tak bardzo wszyscy kochamy ten sport. Pokazaliśmy fantastyczną drugą połowę, myślę, że każdemu się mogła podobać - mówi Cesc Fabregas.

Myślę, że ten mecz wyglądał podobnie jak cały nasz sezon - pierwsza połowa niezbyt dobra, a następnie kiedy sprawy nie idą najlepiej pobudka i odpowiednia praca. Szkoda, ponieważ wierzę, że z taką jakością jaką mamy w zespole powinniśmy byli grać dużo lepiej. Możemy pokazywać taki futbol, jak w drugiej odsłonie tego meczu, ale zabrakło nam w tym roku konsekwencji, dlatego jesteśmy w takim a nie innym miejscu.

Pierwsze 25 minut zagraliśmy dobrze, w ostatnich 20 pierwszej połowy meczu Tottenham strzelił dwie bramki przy których zrobiliśmy dwa błędy w obronie. Druga połowa była cała nasza. Strzelili dwie bramki ponieważ nie broniliśmy się najlepiej, ale myślę, że 70-75% tego meczu były nasze -
podkreśla pomocnik.

Leicester miał niesamowity sezon, ta noc była ich. To niewiarygodne. Niezależnie od tego, co stanie się w najbliższych latach, za 20, 30, 40 lat wciąż będzie się wspominać ten sezon. Gratulacje dla Lisów, mam nadzieję, że nasz mecz im się podobał. Zasłużyli na to co się stało.

2850 wyświetleń | 10 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ashleycole307.05.2016 13:20

''Gratulacje dla Lisów, mam nadzieję, że nasz mecz im się podobał. Zasłużyli na to co się stało.'' - oj zdecydowanie sama prawda ^^

marzuna04.05.2016 14:01

Ja uwielbiam od urodzenia dzięki tacie ;)

HazardForever03.05.2016 20:30

Takiej emocjonującej drugiej połowy dawno nie widziałem w naszym wykonaniu ! <brawo>

MrKrzysiek9703.05.2016 18:32

Dobrze zagrał w tym meczu.

przemas233303.05.2016 14:52

Tylko dlaczego Chelsea musi zawsze spieprzyć 1 połowę,a drugą zagrać znakomicie ?.

CytrusekUNW03.05.2016 12:44

Coś niesamowitego !<brawo>

DudusLampard03.05.2016 12:27

Świetny mecz dawno tak emocjonującego meczu w wykonaniu Chelsea nie widziałem brawo !!!

didiush03.05.2016 11:57

@Mieszko05 - widac rywalizacja miedzy obydwoma klubami jest Ci obca. mnie bardzo cieszy, ze to my odebralismy im nadzieje na mistrzostwo :)

co do sezonu to caly byl kaszanowaty i mowienie o tym, ze potrafili sie spiac w trudnych momentach to troche zakrzywianie rzeczywistosci.

niech to bedzie material na przyszly sezon, trzeba sie Panowie powaznie brac do roboty i od poczatku cisnac na maxa.

co do Lisow to piekna historia i ciesze sie, ze zdobyli mistrzostwo. zasluzyli, ale trzeba otwarcie przyznac, ze byl to najslabszy sezon od lat. moze i najbardziej wyrownany, ale to czolowka strasznie obnizyla loty i wyrownala w dol. w normalnych okolicznosciach Leicester bylo by znacznie trudniej. w tym sezonie wszyscy patrza na nich z niesamowita sympatia, w przyszlym sezonie pojawi presja kibicow i dziennikarzy, kazdy bedzie sie bardziej spinal + LM. niemniej jednak sukces jak najbardziej zasluzony i powinni cieszyc sie chwila :)

Mieszko0503.05.2016 10:33

Cieszyć sie z remisu i to z żydkami na dodatek na własnym stadionie. Świat stanął na głowie

JoseForever03.05.2016 10:31

I nie tylko kibicom lisów podobal sir ten mecz. Bardzo mnie cieszy ich mistrzostwo. Pomimo slabego sezonu mysle ze ostatnie 2 miesiace sa bardzo dobre. Mam nadzieje ze nie sa zbyt mocno poobijani nasi pilkarze i z czarnymi kotami zagramy na 3pkt. Pomimo slabego sezonu, dziekuje wam panowie bo kibicem jest sie w zlych i dobrych chwilach !!