20.04.2024, 18:15

Po kolejne 3 punkty: Chelsea v Burnley

dodał: admin 27.08.2016 07:15 źródło: goal.pl

W ramach trzeciej kolejki Premier League londyńska Chelsea podejmie Burnley. Czy beniaminek jest w stanie sprawić kolejną niespodziankę?

Oba zespoły zagrają o ligowe punkty po raz pierwszy od lutego 2015 roku. Wówczas na Stamford Bridge padł niespodziewanie remis 1:1.

Burnley po raz ostatni pokonało The Blues w rozgrywkach ligowych w... 1974 roku. Osiem lat temu dzisiejszy beniaminek wyeliminował jednak Chelsea z Pucharu Ligi, wygrywając rywalizację po rzutach karnych.

Drużyna gości sprawiła tydzień temu nie lada niespodziankę, wygrywając na swoim boisku 2:0 z Liverpoolem. Zmazała tym samym plamę z inauguracji, gdy przegrała 0:1 ze Swansea.

W ten weekend o punkty będzie jednak niezwykle trudno, gdyż Burnley przyjeżdża na Stamford Bridge. Chelsea nie przekonuje może na razie formą, ale ma na koncie komplet sześciu punktów.
Zespół Antonio Conte pokonywał jak dotąd West Ham (2:1) i Watford (2:1). Nic więc dziwnego, że ma apetyt na trzecią ligową wygraną z rzędu.

Z powodu kontuzji łydki na boisku nie oglądano ostatnio Williana, ale są szanse, że będzie on już do dyspozycji menedżera Conte. Przesądzone jest natomiast, że w meczu tym nie zagraja Kurt Zouma. Jedyne zmartwienie gości to uraz Ashleya Barnesa.

MURAHIP27.08.2016 18:18

heh przecież teoria przemas2333 wogle się nie sprawdziła. Nerwy? jakie wszystko spokojnie było

grylwa27.08.2016 17:06

~przemas2333
Oglądałeś ten mecz juz wcześniej? Ponieważ do przerwy twoja teoria sie sprawdza ;-)

arkos89chelsea27.08.2016 15:19

Tylko wygrana za 3 pkt

IvatioN27.08.2016 14:24

Jedziemy po kolejne 3 punkty. Do boju!!!

lysy8327.08.2016 13:48

Spokojnie wygramy na SB oby Batshuay gral od pierwszych minut licze na 4-4-2 z Fabsem s srodku pola

kibic3327.08.2016 13:42

rywale grajÄ…

4ksport.pl/stream/tottenham-liverpool

davcio192027.08.2016 12:06

a moze byc gadka o Zoumie jak chłop dopiero wraca po ciężkiej kontuzji ^^. Głośno bedzie jak juz bedzie na 100% przygotowany do gry

przemas233327.08.2016 10:45

Znając życie znowu zagramy na 1 napastnika,z Osarem i Maticiem w pomocy i zaryzykuje Conte jak będziemy z wynikiem w plecy.Więc możemy się przygotować na Wielkie nerwy do 70 min.