26.03.2024 16:15

Dyche: Chelsea była zbyt mocna

dodał: admin 27.08.2016 22:50 źródło: London Evening Standard
Sean Dyche

Szkoleniowiec Burnley Sean Dyche przyznał, że w dzisiejszym meczu jego zespół z Chelsea dzieliła zbyt duża przepaść. Londyńczycy wygrali na swoim boisku 3:0.

W pierwszej połowie meczu pokazaliśmy równą mizerię, co w ubiegłym roku, ale też zagraliśmy z bardzo silnym zespołem. Wystarczy spojrzeć na zmiany jakich dokonała Chelsea, aby zorientować się, jakim potencjałem dysponuje.

Istnieje duża przepaść między tym, gdzie jesteśmy jako klub a gdzie jest Chelsea, ale kiedy słyszysz pierwszy gwizdek musisz być gotowy na starcie, a my nie byliśmy. W pierwszej połowie nie zagraliśmy dobrze. Jeśli dodasz do tego sędziowskie decyzje faworyzujące silniejszy zespół, wpadniesz w takie tarapaty w jakich się znaleźliśmy
- mówi Sean Dyche.

Moi podopieczni myśleli, że wystarczy ponapawać się wynikiem z Liverpoolem z ubiegłego tygodnia, że to poniesie ich także dzisiaj, ale okazało się, że to inny stadion.

Chelsea? Mają pięciu piłkarzy na tyłach i pięciu z przodu. Między nimi znajduje się N'Golo Kante, który pilnuje każdej części boiska

arkos89chelsea28.08.2016 11:27

Z obecnym składem widać nową jakość choć nie było jej w poprzednim sezonie gdzie Mourinho kazał grać defensywnie. Gdy jest Conte w naszej grze obecnie tego nie widzę. Cisną cały czas do przodu i to jest różnica. Mamy ofensywnych graczy, którzy lubią grać do przodu to takie proste.

lysy8328.08.2016 10:51

Conte nie lubi Fabsa widocznie bedzie jaz z Fergim to samo mial do Teveza

Mati11CFC28.08.2016 10:46

Ngolo Kante :D haha

lopez28.08.2016 09:04

@ashleykole, pragnę przypomnieć, że nasze 2 poprzednie mecze też miały swoje gorsze akcenty, szczególnie ten z Watford, gdzie ogólnie nie zagraliśmy porywająco. United też mieli problemy wczoraj, ale ostatecznie wyrwali 3 punkty i nadal jesteśmy z nimi na równi.

ashleykole28.08.2016 03:38

Kakuta44 Hahahaha ty tak poważnie? Wodziales jak dzisiaj grało United przciez to jakaś parodia była. Pogba to cienias w porównaniu do kante martial czy mata to połowa klasy hazarda czy williana. Mamy na każdej pozycji lepszych zawodników może poza napastnikiem bo ibra jest doby ale Costa i mishy nie wiele gorsi

kakuta4428.08.2016 00:45

Świetny mecz aż dziw ze to burnley wygralo z Liverpoolem A my z meczu na mecz coraz silniejsi bez kante lini defens by upadło francu jest poprostu wszędzie i te odbiory pięknie zakup obrońcy czy dwóch i zgraną ekipa i mozemybmierzyc wysoko razem z manchesterami bo to one będą głównymi kandydatami do mistrza

Vicker27.08.2016 23:37