Arsenal vs Chelsea
23.04.2024, 21:00

Conte: Dobry początek sezonu

dodał: admin 29.08.2016 10:09 źródło: chelseafc.com

Antonio Conte żegna się ze swoim zespołem przed międzynarodową przerwą mając na swoim koncie 100% wygranych spotkań. Przypieczętowaniem tej passy był ostatni mecz z Burnley wygrany 3:0.

Cieszę się, że strzeliliśmy kilka bramek. Zawsze najważniejsze jest to, aby zdobyć o jednego gola więcej niż rywal, ale zachowanie czystego konta również jest ważne dla zespołu.

Kiedy zachowujesz czyste konto oznacza to, że nie tylko obrońcy, ale dobrze pracował cały zespół. Kiedy tracisz bramkę, to błąd całej drużyny. Jeśli miałbym wybierać, to wolę żebyśmy się bronili od tyłu i szli do przodu. Kiedy zostajesz z tyłu, możesz tylko słać długie piłki naprzód, a wtedy zdarzyć może się zbyt wiele
- mówi Antonio Conte.

Po meczu z Burnley szczególne pochwały zebrał Eden Hazard, co sądzi o nim trener?

Podczas meczów często proszę o pewne rzeczy moich skrzydłowych, w 70-80 minucie są więc już bardzo zmęczeni i zwykle to dobry moment na to, aby dokonać zmian, sięgnąć po świeżych piłkarzy, aby zwiększyć intensywność gry.

Eden to fantastyczny zawodnik, ma wielki talent, wiem, że to dobry chłopak. Chce się poprawiać, ciężko pracuje nad swoim rozwojem, jestem z niego zadowolony. Mamy fantastycznych skrzydłowych, dobrych w pojedynkach jeden na jeden.

Nasza dobra passa? Nie możemy wyrzucać z umysłu tego, co było rok temu. Kiedy masz trudną sytuację najważniejsze jest to, aby znaleźć nowe siły i iść do przodu. Tak, zaczęliśmy sezon w dobry sposób, ale musimy iść krok po kroku i próbować rozgrywać mecze z podobną intensywnością, koncentracją i ostrością

Michal83529.08.2016 21:50

Madre slowa. Nowa era Chelsea byla za Murinho ale czuje ze to Conte bedzie De Specjal One a to co zrobil Murinho to i tak zostanie niezapomniane

Vicker29.08.2016 16:47

Początek dobry, zobaczymy co będzie dalej.

arkos89chelsea29.08.2016 16:43

Samych wygranych

lysy8329.08.2016 12:50

Narazie slabe mecze mielismy zobaczymy z mocniejszymi rywalami jak beda Bronek i Matic grali

MrKrzysiek9729.08.2016 11:42