aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

Brentford

Chelsea po raz pierwszy w tym sezonie ponosi porażkę w ligowym spotkaniu przegrywając na własnym stadionie z Liverpoolem 1:2.

Przez pierwsze 15 minut meczu na boisku działo się niewiele, piłka krążyła głównie w środkowej części boiska, brakowało sytuacji podbramkowych.

Pierwsza okazja pojawiła się w 17 minucie i od razu została przez graczy Liverpoolu wykorzystana. Po krótko rozegranym rzucie wolnym na lewej stronie boiska, piłka została dośrodkowana na pole karne, a tam kompletnie niepilnowany przez obrońców Lovren nie miał problemu ze zdobyciem bramki z niewielkiej odległości posyłając piłkę w kierunku dalszego słupka.

The Blues próbowali atakować i odpowiedzieć na trafienie gości, jednak The Reds byli bardzo dobrze zorganizowani w obronie i ciężko było znaleźć miejsce do precyzyjnego i swobodnego rozegrania swojej akcji i stworzenia jakiegoś zagrożenia pod bramką Mignoleta.

Kilka razy indywidualnie próbował Hazard, były także próby dogrania piłki do Diego Costy, jednak zawsze prawidłowo i w porę reagowali obrońcy Liverpoolu. Po stałych fragmentach gry kilka razy do strzałów głową dochodził David Luiz, ale żadne z tych uderzeń nie było groźne dla bramki gości.

W 36 minucie byliśmy świadkami jednej z najpiękniejszych bramek jak do tej pory w obecnym sezonie Premier League. Wybitą przez obrońców Chelsea piłkę przejął Henderson i z około 30 metrów idealnie przymierzył w samo okienko bramki Courtois. Belgijski bramkarz był bez szans w tej sytuacji.

Do końca pierwszej połowy graczom Chelsea nadal nie udało się stworzyć żadnej dogodnej okazji do zdobycia bramki i zawodnicy obu drużyn udali się na przerwę przy wyniku 2:0 dla gości z Liverpoolu.

W drugiej częsci gry w grze Chelsea widać było więcej ambicji i agresji, The Blues nie poddawali się i wciąż chcieli walczyć o korzystny rezultat. Przez pierwsze minuty drugiej połowy starania nie przynosiły żadnego efektu, gdyż obrona The Reds nadal funkcjonowała bez zarzutu.

W 61 minucie wreszcie przydarzył im się jednak błąd i znajdujący się w polu karnym Matic przytomnie zagrał piłkę do Diego Costy, a ten strzałem bez przyjęcia zdołał pokonać bramkarza rywali i zdobył kontaktową bramkę.

Po zdobytym golu piłkarze Chelsea nabrali dodatkowych sił i nadziei w to, że można jeszcze odwrócić losy tego spotkania. W 65 minucie kolejny raz próbował Diego Costa, ale tym razem jego strzał zdołał wybronić Mignolet.

Mijały kolejne minuty, wynik się nie zmieniał, obraz gry wrócił do stanu z początku drugiej połowy, czyli próby ataków Chelsea i solidna postawa w obronie Liverpoolu, a Antonio Conte nie decydował się na wykonanie jakiejkolwiek zmiany.

W 81 minucie wspaniałą interwencją po strzale głową Origiego z bliskiej odległości popisał się Courtois i tym samym przedłużył nadzieje The Blues na odrobienie strat. Chwilę później Conte wreszcie zdecydował się na zmiany i od razu wprowadził na boisko trzech nowych zawodników: Fabregasa, Pedro oraz Mosesa.

Ostatnie minuty to już wyłącznie próby ataków The Blues i obrona całym zespołem w wykonaniu graczy Liverpoolu, która jednak przyniosła skutek, bo wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie i The Reds pokonali Chelsea na Stamford Bridge. Jest to pierwsza w tym sezonie ligowa porażka The Blues.

Było to ciekawe spotkanie, z wieloma akcjami z jednej i drugiej strony, brakowało może trochę czystych okazji strzeleckich, ale widzieliśmy za to wyśmienite uderzenie Hendersona z dystansu, które śmiało może kandydować do miana najpiękniejszej bramki tego sezonu. O ile za to trafienie ciężko kogoś obwiniać, o tyle pierwsza bramka dla The Reds padła po kolejnym koszmarnym błędzie obrońców Chelsea, którzy pozostawili w polu karnym bez krycia czterech rywali i pozwolili im łatwo zdobyć gola. Kolejny raz róznież Antonio Conte chyba zbyt długo czekał ze zmianami w zespole.

Chelsea - Liverpool 1:2 (0:2)
0:1 Lovren 17'
0:2 Henderson 36'
1:2 Costa 61'

7626 wyświetleń | 18 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

B9220.09.2016 07:42

@arkos89chelsea weź Ty chłopie może mecz sobie włącz zanim go skomentujesz, bo akurat z Live to Matić był najlepszy na boisku z naszej strony.

arkos89chelsea19.09.2016 18:04

szkoda gadac niech dalej gra Maticem i Oskarem w srodku pola

B9218.09.2016 22:46

Cieszy forma Costy i powrót do gry Matića. O ile w poprzednim meczu był na równi z Kante, tak teraz zdecydowanie lepiej prezentował się niż, trzeba zaznaczyć bardzo solidny, Kante. Co do Francuza to niestety ten często podejmuje decyzję o oddaniu strzału, który zawsze kończy w trybunach. :/

Hazard jak zawsze po przerwie reprezentacyjnej wraca bez formy. Ze Swansea też nic nie pokazał.

Ciężko mi ocenić Luiza, w ataku prezentował siędobrze, kilka główek po rożnych, niby niecelne, ale jednak zgarnięte piłki. A lepiej bić na "kiedyś wpadnie" niż tracić stały fragment. W obronie z jednej strony powiem, że solidny i waleczny, z drugiej moe to tylko kontrast wywołany rzez Cahilla.

Cahill i Bronek kolejny mecz, w którym potwierdzają, że do Chelsea się nie nadają. Mam nadzieję, że zaraz po powrocie do zdrowia John wyrzuci Cahilla na ławkę, a później Zouma wyrzuci go na trybuny, bo gra fatalnie od dłuższego czasu. Ivan niestety okupuje tę prawą stronę i ze swoją szybkością nie daje ani solidności w obronie, ani wsparcia w ataku. Do tego potencjał ofensywny Cesara marnuje się przez niego na lewej stronie, bo Hiszpan słabo gra lewą nogą.

Niepokoi mnie to co robi Conte. W poprzednich meczach fałem mu do końca. W tym nie rozumiem dlaczego zmiany (wszystkie 3) przeprowadził dopiero w 85minucie i nie było wśród nich 2. napastnika...

Cartageno18.09.2016 11:34

Mam nadzieję, że na następny mecz Conte się ogarnie i nie będzie grał Oscarami i Maticiami

ashleycole318.09.2016 00:47

Nieciekawie ;/

TT-THEBLUES17.09.2016 12:59

Najgorsze az tak pozne zmiany... w 60 min juz mogl zrobic jedna... wiem ze to Conte decyduje ale tutaj juz az sie prosilo o zmiane przy takim wyniku i tak akurat wczoraj dobrze grajcymt the reds..

Since200417.09.2016 12:31

Bardzo przydatna porazka
Ochłoną glowy, nasz trener juz da sobie spokoj z ta magiczna trojka MOI(maticoskariva). Jestem tego pewien, ze kogos zmieni. Swoja droga beka, kto by pomyslal, ze Oscar stanie sie nagle pewniakiem do pierwszej 11 i to kosztem Fabsa.
Zmiany za pozno zdecydowanie.
Luiz szybko przypomnial sobie co to liga angielska(lokiec i farba z nosa). Udany wystep, nalezy sie cieszyc, ze mamy kolejnego walczaka w zespole.
Rotacja skladu baardzo potrzebna
Cieszy forma Diego, podobna do tej sprzed 2 lat(4 mecze 7 bramek).
Panie Conte zagraj pan z Lester Mosesem, Fabregasem i RLC, badz tak mily
Pozdrawiam

CFCF17.09.2016 12:27

Mamy efekty gry tym "dobrym" składem. Po meczu ze Swansea nie chciałem już nic więcej mówić - teraz mamy wystarczający dowód, że tacy kopacze jak Ivanovic, Oscar i Cahill nie powinni wcale wychodzić w pierwszym składzie. Oscar to nadaje się tylko i wyłącznie na sprzedaż, żałosny grajek.

millwall8917.09.2016 11:02

Coś czuję, że ten trener długo nie pociągnie w tej drużynie. Tego nie dało się oglądać!

Piątek godz.20:00 i myślałem, że zobaczę świetne zawody w wykonaniu Chelsea a tu takowe zagrał LFC! No dramat! Zmiany w 84 min? No ja p.... aż przekleństwa się same nasuwają:/

Nie miałem okazji oglądać poprzednich potyczek, ale spójrzmy z kim oni grali a tu takie lanie ( dla mnie lanie) od Liverpoolu.

Jak można wystawić Maticia na środek rozegrania, przecież tam aż prosiło się o kreatywnego gracza, który rozegra do przodu! Nie rozumiem dlaczgo nie gra Moses, Pedro, Batshuayi, czy chociażby Fabregas. Na ch... oni zostali do tej drużyny kupieni? Żeby wchodzić na 5 min gry? Gdy już jest po ptakach? - po tym meczu połowa składu nadaje się do wymiany. Brak szybkości, celności podań, kompletnie zero pomyślunku!

Filozofia tego trenera na razie mnie nie przekonuje - oby to się zmieniło.

Bez napinki, bez odbioru. Stara, "dobra" Chelsea wraca...