Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

• Kravitheblues

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• Oski

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

dodał: Widi95 20.11.2016 18:46 źródło: własne

Chelsea zwycięża w wyjazdowym spotkaniu z zespołem Middlesbrough 1:0 i wysuwa się na prowadzenie w tabeli Premier League.

W pierwszych minutach meczu gra była dosyć wyrównana, jednak wraz z upływającym czasem przewaga The Blues stawała się coraz bardziej widoczna.

Pierwszą dogodną okazję do zdobycia bramki zawodnicy Chelsea stworzyli w 19 minucie, kiedy Moses otrzymał niezłe podanie w pole karne i zdecydował się na oddanie strzału, który jednak został dobrze zablokowany przez obrońców.

Około dziesięć minut później The Blues mieli jeszcze lepszą okazję, gdy świetne zagranie w pole karne otrzymał Pedro i skierował piłkę pod poprzeczkę bramki Valdesa, który w tej sytuacji przypomniał wszystkim że jest ekspertem w swoim fachu i popisał się doskonałą, instynktowną obroną.

Gospodarze z Middlesbrough wyczekiwali na okazje do kontr i otrzymali ją w 37 minucie. Alvaro Negredo otrzymał dokładne podanie w pole karne i natychmiast uderzył głową na bramkę, ale w jego strzale zabrakło precyzji i piłka minęła bramkę obok lewego słupka.

Kilka minut później The Blues otworzyli wynik meczu. Po rzucie rożnym uderzać próbował Diego Costa, a piłka odbiła się od jednego z obrońców i poszybowała prosto w górę. Snajper Chelsea doskonale odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym, pierwszy dopadł do odbitej piłki i skierował ją do bramki obok bezradnego i całkowicie zaskoczonego Valdesa.

Gospodarze mieli okazję do szybkiego odrobienia strat, ale uderzający głową Negredo znów się pomylił i nie zdołał trafić w światło bramki. Pierwsza połowa zakończyła się przy wyniku 1:0 dla Chelsea.

Już chwilę po wznowieniu gry w drugiej połowie The Blues mieli doskonałą okazję do podwyższenia swojego prowadzenia. Marcos Alonso świetnie podłączył się do akcji ofensywnej, otrzymał prostopadłe zagranie w pole karne i oddał mocny, płaski strzał w środek bramki, Valdes zdołał odbić piłkę, którą próbował jeszcze z najbliższej odległości dobijać Pedro, ale jego zagranie zostało świetnie zablokowane przez jednego z obrońców.

W 57 minucie gospodarze przeprowadzili jedną z niewielu dłuższych, składnych akcji na połowie The Blues, którą bardzo groźnym strzałem zakończył Gaston Ramirez. Na szczęście piłka po jego uderzeniu w dość bezpiecznej odległości minęła bramkę Courtois i The Blues nadal prowadzili.

W 63 minucie mogło być 2:0 dla Chelsea, kiedy dobrze zagraną w pole karne piłkę jeszcze lepiej zgrał Diego Costa, a Pedro oddał techniczny strzał bez przyjęcia, ale niestety trafił w poprzeczkę i wciąż było 1:0.

Kolejną okazję The Blues mieli już minutę później, jednak znowu nie została ona wykorzystana, gdyż Moses?owi zabrakło precyzji przy oddawaniu strzału.

W 75 minucie Kante popełnił chyba swój pierwszy poważny błąd grając w barwach Chelsea. Będąc w pobliżu własnej bramki podał piłkę wprost pod nogi zawodnika gospodarzy, a ci natychmiast ruszyli na bramkę Courtois, jednak kolejny raz zabrakło im dokładnego wykończenia akcji i po strzale Traore piłka poszybowała ponad bramką.

W 78 minucie kolejny raz pechowo uderzał Pedro. Hiszpan po otrzymaniu podania w pole karne natychmiast oddał strzał, jednak piłka kolejny raz zatrzymała się na poprzeczce bramki Valdesa.

Był to bardzo dynamiczny fragment spotkania, piłka wędrowała spod jednej bramki pod drugą, każdej z drużyn zależało na zdobyciu bramki.

Chwilę po uderzeniu Pedro w poprzeczkę gracze Middlesbrough wyprowadzili własną akcję, którą płaskim strzałem w kierunku dalszego słupka zakończył Negredo, a Thibaut Courtois popisał się wyśmienitą interwencją i zdołał skutecznie wybronić to uderzenie.

W 85 minucie rzut wolny w pobliżu pola karnego wykonywał David Luiz. Piłka po uderzeniu Brazylijczyka poleciała minimalnie ponad bramką Middlesbrough.

Do końca spotkania sytuacja na boisku nie uległa zmianie i The Blues, po o wiele cięższym meczu niż w przypadku poprzednich gier w Premier League, wygrali wyjazdowy pojedynek z Middlesbrough i wysunęli się na prowadzenie w ligowej tabeli. Jest to już szóste z rzędu ligowe zwycięstwo Chelsea i jednocześnie szósty mecz z rzędu bez straconej bramki w Premier League.

Może dzisiejsze spotkanie nie było tak widowiskowe, a wynik tak efektowny, jak w meczach z Evertonem czy Manchesterem United, ale liczy się efektywność i regularność na boisku, a tą gracze The Blues wciąż utrzymują i liczymy, że taka sytuacja będzie się utrzymywać bardzo długo.

Middlesbrough - Chelsea 0:1 (0:1)
0:1 Diego Costa 41'

Aktualna ocena: 5

3678 wyświetleń | 9 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

lysy8321.11.2016 10:27

Licza sie 3 pkt slaby mecz ale rywale mieli jeszcze slabsze jest krzeselko na 1 miejscu to sie liczy oby tak dalej

cube21.11.2016 02:08

Wygraliśmy taki mecz, jakiego wczoraj nie wygrał Liverpool. To pokazuje mentalność zwycięzców - oby tak dalej! Nie pamiętam, kiedy ostatni raz Chelsea grała tak solidnie w defensywie przy okazji nie tracąc pazura w grze do przodu... Piękne czasy, long may it continue

arkos89chelsea20.11.2016 21:34

Niesamowicie gramy no i fotel lidera co cieszy najbardziej

Since200420.11.2016 20:47

6 mecz bez straty gola, chyba najtrudniejszy od czasu pierwszego.
Powiem szczerze, że nie spodziewałem się tego kurna!
hahahaha Chelsea liderem? Coś pięknego!!!!!

Jedziemy dalej PANY

MrKrzysiek9720.11.2016 19:01

Zwycięstwo oby tak dalej.

przemas233320.11.2016 18:59

Lekko nie było,ale najważniejsze 3 pkt.i fotel lidera.Oby tak już pozostało do końca sezonu <king> .

Cartageno20.11.2016 18:57

Teraz przynajmniej nie będzie żadnej dłuższej przerwy to zgranie się poprawi i będziemy grać tak jak przed przerwą reprezentacyjną. Zagraliśmy dobrze, ale teraz przed nami mecze z City i Totkami więc będzie bardzo ciężko

CytrusekUNW20.11.2016 18:56