26.03.2024 22:45

26.03.2024 16:15

Wracamy do LM: Chelsea v Quarabag

dodał: admin 11.09.2017 22:07 źródło: goal.pl

Po roku przerwy Chelsea nareszcie wraca do Ligi Mistrzów. Pierwszym rywalem będzie egzotyczny azerbejdżański Quarabag, kolejnymi - niewygodne Atletico i Roma.

Chelsea po nie najlepszej inauguracji sezonu, kiedy najpierw w meczu o Tarczę Wspólnoty przegrała z Arsenalem, a następnie niespodziewanie uległa Burnley w meczu ligowym, w kolejnych trzech spotkaniach zapisała na swoje konto komplet dziewięciu punktów. Podopieczni Antonio Conte wygrywali kolejno z Tottenhamem (2:1), Evertonem (2:0) i Leicester (2:1).

Quarabag w drodze do fazy grupowej musiał przebrnąć przez trzy rundy eliminacyjne, w pokonanym polu zostawiając między innymi Sheriff Tiraspol i FC Kopenhagę.
Azerowie regularnie punktują ostatnio także na ligowych boiskach, ale we wtorek czeka ich znacznie trudniejsze zadanie.

Obie drużyny nie miały jeszcze okazji spotkać się w dotychczasowej historii.

Trenerzy obu zespołów mają do swojej dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników, choć w ekipie Chelsea z urazem zmaga się ostatnio Danny Drinkwater.

Z uwagi na zbliżający się ligowy pojedynek z Arsenalem, w podstawowej jedenastce Chelsea możemy spodziewać się sporych zmian. Na ławce rezerwowych mecz mogą rozpocząć Eden Hazard i Alvaro Morata.

W drużynie gości od pierwszej minuty powinniśmy zobaczyć polskiego obrońcę Jakuba Rzeźniczaka.

CHELSEA FC - QUARABAG
12.09.2017, godz. 20:45 Stamford Bridge

Aktualna ocena: 2

2339 wyświetleń | 9 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

DudusLampard12.09.2017 19:15

Oby odbyło się bez niespodzianek wygrajmy po prostu.

TuredCFC12.09.2017 18:03

Żebyśmy sie tylko nie przeliczyli bo będzie tak jak legia - real.

CFCF12.09.2017 15:53

@pepcio85 - no chyba żartujesz... Hazarda mamy męczyć z takimi ogórkami? Przecież ten mały klubik jest słabszy od każdego z naszej ligi. Hazard musi być wypoczęty i w pełni sił na ważne mecze, a nie na takie coś.

Swoją drogą jak tu nie będzie chociaż 3:0 dla nas to będzie to powód do wstydu. Gramy u siebie, więc liczę na pełną dominację przez 90 minut.

pepcio8512.09.2017 11:26

Szkoda, że Hazard nie zagra od pierwszej minuty... spotkanie raczej nie będzie takie łatwe jakby się wydawało. Jak już to tylko wygrana... :)

MrKrzysiek9712.09.2017 10:17

Musimy wygrać.

MathewKlurins12.09.2017 07:59

Najłatwiejszy mecz w w tej grupie i trzeba go wygrać.Oczywiście Quarbag to jie chłopcy do bicia, bo zaszli daleko ale bez wątpliwości są najsłabsi w naszej grupie.Trzeba wyjść skoncentrowany od 1 minuty, wpakować im szybko z 2 gola i potem już się z nimi bawić.Niestety ale przeczuwam że to może być bardzo nudny i jednostronny mecz, ale najważniejsze nasze 3 punkty

lysy8312.09.2017 06:28

Spokojna wygrana slabszym skladem

lopez11.09.2017 23:36

Żebyśmy tylko nie przedobrzyli z tym oszczędzaniem się. To jest Liga Mistrzów, tutaj każdy chce się pokazać, nawet taki Karabach.

Mati11CFC11.09.2017 22:51