aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

Brentford

Bezbramkowo zakończył się niedzielny hit Premier League - derby Londynu między Chelsea a Arsenalem. Piłka znalazła się raz w siatce Thibauta Courtois, ale akcja przeprowadzona była ze spalonej pozycji. Chelsea kończyła mecz w osłabieniu, bowiem czerwoną kartkę otrzymał David Luiz.

Brazylijczyka nie zobaczymy więc w trzech kolejnych spotkaniach Chelsea co spowoduje pewnie roszady w obsadzie linii obronnej The Blues. Szkoda, przecież zespół Antonio Conte znajduje się właśnie w trakcie harmonogramu najeżonego kolejnymi meczami.

W pierwszych minutach lepsze wrażenie sprawiali podopieczni Antonio Conte, ale zdeterminowani Kanonierzy z minuty na minutę grali coraz odważniej.

W 17. minucie do sytuacji strzeleckiej po dośrodkowaniu Bellerina doszedł Welbeck, ale głową nie zdołał pokonać Courtois. Belgijski bramkrz kilka chwil później nie dał się również zaskoczyć Lacazette.

W 21. minucie ponownie było groźnie pod bramką Chelsea, ponownie do interwencji zmuszony został Courtois, który wybronił płaski strzał Kolasinaca.

W odpowiedzi na prowadzenie mogli wyjść gospodarze, ale po strzale Pedro świetnie interweniował w sytuacji sam na sam Petr Cech.

W 32. minucie szczęścia próbował Xhaka, ale piłka po jego strzale przeszła tuż obok słupka. Trzy minuty przed przerwą Arsenal powinien wyjść na prowadzenie. Po indywidualnej akcji i strzale Ramsey'a piłka odbiła się od słupka. Dobijać próbował jeszcze Lacazette, ale fatalnie spudłował. W efekcie pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Dwie minuty po przerwie celnie na bramkę Arsenalu uderzał Willan, ale ponownie na posterunku był Cech.

W kolejnych minutach obie drużyny szukały swoich okazji, ale brakowało im precyzji w konstruowaniu akcji. W efekcie nie oglądaliśmy zbyt wielu podbramkowych sytuacji.

W 75. minucie piłkę do siatki Chelsea po centrze z rzutu wolnego wpakował Mustafi, ale gol nie został uznany, bowiem obrońca Kanonierów był na spalonym. Cztery minuty później ładną akcję przeprowadził Hazard, ale jego strzał ponownie wybronił bramkarz Arsenalu.

W końcówce The Blues doznali osłabienia, po tym jak czerwoną kartką za brzydki faul na rywalu ukarany został David Luiz. Mecz zakończył się jednak bezbramkowym remisem.

Chelsea FC - Arsenal FC 0:0

4404 wyświetlenia | 15 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

CFCF20.09.2017 21:36

@KamilCFC1997 - tak, niewątpliwie Hazard by po 5 minutach połamał sobie obie nogi. Skończ się ośmieszać.

sepax19.09.2017 22:27

Eden już za chwile wróci do pierwszego składu, także spokojnie :)

KamilCFC199719.09.2017 10:52

Ale chyba Conte sam doskonale wie jaka jest sytuacja Edena Hazarda :) Ale specjalista CFCF wie najlepiej :) Bo siedzi przed komputerem i monitoruje sytuacje Edena XDDDDDDDDD

CFCF18.09.2017 16:53

@Since2004 - jasne, kluby z małą mentalnością tak mają. Po co zaryzykować i powalczyć o 3 punkty U SIEBIE, skoro można się zamurować i zaliczyć żenujący remis, który i tak nic nam nie daje. Mistrzowska decyzja, tak samo jak trzymanie Hazarda na ławie przez 70 minut.

Since200418.09.2017 13:05

Cfcf ale gadasz głupoty, aż przykro czytać. Szczęście, że Conte to poważny trener i wie, że gdy dostaje się w 87 min czerwo przy stanie 0:0 to wpuszcza się obrońcę. Tym bardziej, że czerwo dostał najlepszy obrońca tego meczu (razem z mustafim) a jego drużyna nie zdołała strzelić chiciaz jednej bramki jak dotąd.
Uważam remis za sprawiedliwy, podzielam opinię, że Moses i Cahill to za mało na wyższe standardy. I jedne i drugi powinien usiąść na ławce, sorry Cahill, Terry też siedział, jak drużynie szło świetnie bez niego.

Super Bakayoko gra, ale oddanie Maticia menczesterowi(wszystkim, ale nie głównemu rywalowi) to najgorszy błąd, który może nas kosztować obrony mistrzostwa. Frajerstwo roku niestety.

I to klepanie między obrońcami a potem laga na Morate, który myślałem, że straci parę zębów dzisiaj... Masakra
Ten mecz obnazyl nasze słabości czarno na białym.

przemas233318.09.2017 10:14

Po tym czerwie dla loczka dobry remis dla Nas,ważne że nas nie dobili grając z przewagą.

lysy8317.09.2017 22:07

Lepsze remis jak przegrana bo nic wielkiego smerfy nie pokazaly

kao33317.09.2017 19:03

Dobry i chociaż ten punkt, Chelsea jest na początku sezonu w niezłej formie i dobrze, że nie powtarza się sezon z przed 2 lat. Ważne, aby utrzymać formę w dalszej części sezonu i trzymać się blisko klubów z Manchesteru,

MrKrzysiek9717.09.2017 18:13

Szkoda że nie wygraliśmy.

MathewKlurins17.09.2017 17:27

Zagralismy dzisiaj kiepsko, nie ma co ukrywac.Arsenal wręcz zaskoczył tym jak dobrze przygotowany był do tego meczu i pewnie poczynał sobie na naszej połowie.Na plus zdecydowanie wejscie Bakayoko i 2 połowa(chociaż momentami Arsenal i w niej przeważał), fajnie pokazał się też Hazard. Zachowanie Luiza lepiej przemilcze.Generalnie to remis 0-0 u siebie nie jest dobrym wynikiem ale obiektywnie trzeba przyznać że na nic więcej nie mogliśmy dziś liczyć