02.03.2024, 16:00

Bardzo udane popołudnie Chelsea

dodał: admin 18.11.2017 17:38 źródło: własne
Carabao

Przerwa reprezentacyjna nie rozbiła koncentracji The Blues. Dziś na wyjeździe Chelsea pokonała West Brom Albion aż 4:0. Gole strzelali Alvaro Morata, Eden Hazard (2 bramki) i Marcos Alonso. Antonio Conte z pewnością do plusów zaliczy kolejne czyste konto.

Dzięki porażce Tottenhamu z Arsenalem, The Blues wskakują dzis na trzecie miejsce w tabeli.

Ekipa ze Stamford Bridge od początku meczu miała wszystko pod kontrolą. Na prowadzenie wyszła w 17. minucie za sprawą Alvaro Moraty.

Nim minął drugi kwadrans, na tablicy z wynikiem było już 2:0. Tym razem, po kapitalnym podaniu wspomnianego Moraty, sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Eden Hazard.

Losy tego meczu rozstrzygnęły się w pierwszej połowie. Jeszcze przed przerwą, po rzucie wolnym Cesca Fabregasa, do siatki trafił Marcos Alonso.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, choć Chelsea nie atakowała już z takim animuszem. W 62. minucie kropkę nad "i" postawił Eden Hazard, strzelając gola po precyzyjnym strzale przy słupku.

Oceny SkySports
West Brom: Foster (5); McAuley (5), Hegazi (5), Evans (5); Phillips (6), Krychowiak (5), Barry (4), Livermore (5), Gibbs (5); Rondon (5), Rodriguez (5).

Subs: Yacob (5), McClean (5), Burke (5)

Chelsea: Courtois (6); Christensen (8), Cahill (7), Azpilicueta (7); Zappacosta (7), Kante (7), Fabregas (8), Bakayoko (8), Alonso (7); Hazard (9), Morata (8).

Subs: Drinkwater (6), Pedro (6), Willian (6).

Man of the match: Eden Hazard

TheChester9218.11.2017 18:45

Wynik całkiem spoko. Gra na miarę przeciwnika. Widać, że nie chcieli się forsować. Ale i tak plus za wykorzystywanie okazji :]

MrKrzysiek9718.11.2017 18:14

Duże zwycięstwo oby tak dalej.

lysy8318.11.2017 18:06

Meczyk dobry a Morata coraz bardziej sie rozwija niech tylko sie bardziej zgra a real bedzie plakal ze sprzedal takiego napastnika nam

przemas233318.11.2017 18:00

Nie spodziewałbym się aż tak łatwej i przyjemnej wygranej Chelsea.Oby nasi tak samo zagrali w LM przeciwko Karabach a awans do 1/8 mamy w kieszeni.

Matii197818.11.2017 17:55

No coz pieknie Panowie gratuluje ale przeciwnik dolna polka ale mimo to dziekuje my super 3 punkty