cześć

Nareszcie wygrana! 3:0 z West Brom

dodał: admin 12.02.2018 22:45 źródło: własne
Crystal v Chelsea

Po dwóch porażkach z rzędu Chelsea nareszcie przełamała swoja niemoc wygrywając w dzisiejszym spotkaniu z West Brom Albion. Dwa gole zdobył Eden Hazard, kolejnego dołożył Victor Moses.

Pierwszą groźniejszą sytuację stworzyli goście. w 7. minucie po zagraniu Phillipsa z prawej strony boiska, do piłki dopadł Rondon, ale uderzył tuż obok słupka.

Kilka minut później swoja okazję miał Jay Rodriguez, który miał przed sobą praktycznie tylko bramkarza, ale uderzył bardzo niecelnie.

Chelsea odpowiedziała w 18. minucie. Po centrze z prawego skrzydła, przed szansą stanął zamykający akcję Zappacosta, ale jego uderzenie z lewej strony pola bramkowego obronił bramkarz.
Kilka chwil później doskonałej sytuacji nie potrafił wykorzystać Giroud.

Chelsea zdołała wyjść na prowadzenie w 25. minucie. Hazard świetnie wymienił w polu karnym piłkę z Giroud, a następnie płaskim strzałem w długi róg nie dał szans Fosterowi.
Jak się później okazało wynik w pierwszej połowie nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie goście nie zamierzali odpuszczać rywalom. W 57. minucie do wyrównania mógł doprowadzić Evans, który strzelał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Futbolówka przeszła jednak nad poprzeczką.

W 63. minucie podopieczni Antonio Conte podwyższyli soje prowadzenie. Piłka dość przypadkowo trafiła pod nogi Mosesa, który znajdując się w dobrej sytuacji pewnie posłał ją do siatki.
Kilka minut później zawodnik gospodarzy mógł po raz drugi wpisać się na listę strzelców, ale tym razem przegrał pojedynek z Fosterem.

Chelsea nie zamierzała jednak rezygnować z kolejnych ataków i w 71. minucie zdobyła trzeciego gola. Swoje drugie trafienie zanotował Hazard, który tym razem precyzyjnym strzałem wykończył swoją indywidualną akcję. Wynik 3:0 utrzymał się już do ostatniego gwizdka sędziego.

Chelsea FC - West Bromwich Albion 3:0 (1:0)
1:0 Hazard 25'
2:0 Moses 63'
3:0 Hazard 71'

4360 wyświetleń | 15 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Miszczunix13.02.2018 22:11

Jeżeli wróci Bakayoko i Conte wstawi go do 1 składu to będe za odejściem jego z Chelsea ... na LM musimy wyjścia tym samym składem co na ten mecz tylko wybrać jednego z 3 obrońców Cahill Luiz bądź Rudiger a i jeszcze Willy zamiast Pedro :)
DAMY RADĘ Z BARCA CZUJE W KOŚCIACH :)

lopez13.02.2018 17:06

@down, tam był rykoszet po drodze, piłka odbiła się od jednego z graczy West Bromu.

kocur13.02.2018 16:05

"Piłka dość przypadkowo trafiła pod nogi Mosesa"? Przypadkowo? Zgranie od Moraty było rewelacyjne!

MathewKlurins13.02.2018 14:25

Nareszcie druzyna wygladała jak drużyna .Widać było tą radość z gry.Pare rzeczy zawodziło, powiedzmy sobie tez,że rywal był bardzo słaby.Koniec koncow jest dobrze, ale dużo pracy przed Conte.Przerwa w treningach to byl swego rodzaju szok, ale taraz już trzeba normalnie pracowac do najblizszych meczów.Przed Barca jeszcze bedzie szansa na pare eksperymentow z Hull

lopez13.02.2018 10:24

No no, zagrajmy na 2 napastników, 2 wieżowce z przodu, ktoś tu chyba upadł na głowę. :) :) :)

Wynik lepszy niż gra.
Jest światełko w tunelu na Barcelonę, w tej formie Hazard ( 8 strzałów i 6 goli oO ) zjada Messiego. Jeszcze tylko inni koledzy Edena muszą wejść na obroty, bo w pojedynkę ciężko będzie wygrać.