20.04.2024, 18:15

Courtois: United na to nie zasłużyli

dodał: admin 26.02.2018 16:39 źródło: chelseafc.com
Thibaut Courtois

Thibaut Courtois ponownie nie mógł cieszyć się z czystego konta po ostatnim meczu z Manchesterem United. Nasz bramkarz opowiedział o swoich wrażeniach z gry.

Jestem bardzo rozczarowany tym wynikiem, myślę, że wszyscy z nas to czują. W pierwszej połowie meczu zdominowaliśmy United, a nie jest to łatwe na Old Trafford, graliśmy tak dobrze. Strzeliliśmy jednego gola, mieliśmy szansę na kolejnego więc utrata równie niechlujnej bramki jak w meczu z Barceloną jest denerwująca. Było jednak 1:1 więc wciąż mogliśmy wygrać.

W drugiej połowie Manchester odzyskał kontrolę, spotkanie stało się bardziej wyrównane, ale nie sądzę, aby zasłużyli na coś więcej niż my. Taki jest jednak futbol, trzeba przyznać, że mieli lepsze szanse na gola w tej części meczu, choć mieliśmy je także i my
- mówi Courtois.

Dlaczego oglądaliśmy tak dwie różne części spotkania? Może zmienili swoje ustawienie, nie pozwalając nam na grę piłką? Cofnęli się i trzymali trzech zawodników do kontr, więc mieli w obronie siedmiu zawodników plus bramkarza.

Porażka sprawia, że Chelsea traci miejsce w pierwszej czwórce Premier League.

Jest ciężko, City sa daleko, ale o pozostałe trzy miejsca walczy pięć zespołów, rywalizacja będzie trwała do końca sezonu. Myślę, że w meczach z Barceloną i United pokazaliśmy swoją jakość. Mamy bardzo dobry zespół, choć inne drużyny też mogą pochwalić się jakością.

1822 wyświetlenia | 7 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

DudusLampard03.03.2018 19:57

Remis byłby jak najbardziej sprawiedliwy.

FrankZappa01.03.2018 02:11

Nie zasłużyliśmy na punkty w tym meczu. Na początku bylismy lepsi ale nie potrafiliśmy kontrolować gry, beznadziejnie w obronie, bez napastnika w ataku, już przed 1 bramką popełnialiśmy pełno błędów i musiało się tak skończyć.

Matii197827.02.2018 14:53