20.04.2024, 18:15

Courtois: Zdjęcie z boiska Hazarda? Niech Conte to wyjaśni!

dodał: admin 28.02.2018 07:55 źródło: express.co.uk
Thibaut Courtois

W wywiadzie dla belgijskiego kanału Play Sports Thibaut Courtois zakwestionował zdjęcie przez Antonio Conte z boiska Edena Hazarda w ostatnim meczu z Manchesterem United. Komentarz bramkarza z pewnością nie spodoba się Włochowi...

Hazard został zmieniony przez Pedro w 73 minucie meczu kiedy na tablicy wyników widniał rezultat 1:1. Dwie minuty później zwycięskiego gola dla United zdobył Jesse Lingard.

Nie znajduję żadnego usprawiedliwienia dla ściągnięcie z boiska Hazarda. Nie spodziewałem się tego, ale to decyzja trenera. Niech on to wyjaśni, ja nie mam wglądu w jego umysł. Piłkarze tacy jak Eden powinni grać pełne 90 minut, oni zawsze wnoszą coś ekstra w ofensywę - skrytykował taktykę Antonio jego podopieczny.

Pierwszą bramkę straciliśmy po naszym strzale i kontrze rywala, to analogiczna sytuacja do tej, jaka zdarzyła nam się w meczu z Barceloną. W drugiej połowie mieliśmy mniej posiadania piłki, ale nawet w takim przypadku nie powinniśmy byli przegrać.

Aktualna ocena: 5

5825 wyświetleń | 14 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

DudusLampard02.03.2018 15:22

Admin co to za tytuł ? Niczego takiego w jego wypowiedzi nie ma.Zdecydowana przesada ze strony admina.

wyrez02.03.2018 14:44

Ten śmieszny chłopaczek niech się weźmie za bronienie bo na razie większość strzałów, która leci w naszą bramkę niestety wpada. Jest cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu, myśli, że jak będzie słabo bronił to łatwiej puszczą go do Madrytu, tyle tylko, że Real z większą chęcią ściągnie De Gea a on zostanie tutaj, znienawidzony przez kibiców Chelsea. Niech dziękuje obrońcom, że pozwalają na stosunkowo mało strzałów na bramkę, której broni. Co do ściągnięcia Hazarda to w ostatnim czasie William robi większą robotę niż Hazard. W meczu z United Hazard był słabiutki więc po co go trzymać?Może z City zagra lepiej. Problemem Hazarda, który sam celuje w poziom Ronaldo czy Messi jest to, że jest bardzo nierówny. W większości meczów ma kilka zrywów, holowanie piłki i dużo strat, po których są kontry.Rozumiem, że ma spore umiejętności, część kibiców już go uważa go za legendę to gra zbyt egoistycznie i myśli, że wszystko jest mu wybaczane. Niestety sporo jego akcji, może ładnych, efektownych jest bezproduktywnych. Obaj Belgowie chyba średnio chcą zostać w naszym klubie, grajków, którzy ciągle myślą o Realu ciężko nazwać legendą.Nie rozumiem dlaczego wypożyczamy Michtiego czy Mousondę zamiast dawać im więcej szans na grę, co z tego, że będzie się ogrywał w Szkocji jak poziom ligi szkockiej jest dużo słabszy. A Mousonda jest młodziutki ale motorykę i technikę ma bajeczną, trzeba dać mu wsparcie i zaufanie.

damiks401.03.2018 14:10

Ma racje, jak można ściągnąć Hazarda i w zamian wprowadzić Pedro?
Ten sezon skończy się na porażce z Barceloną i poza top 4 niestety, Conte sobie nie radzi.

MrKrzysiek9701.03.2018 08:03

To trener decyduje kogo zmienia.

FrankZappa01.03.2018 02:00

Nic do niego nie mam, ale mógłby bardziej skupić się na sobie niż na taktyce, bo do De Gei mu dużo brakuje.

lopez28.02.2018 22:34

I nikt nie zauważył wyjęcia wypowiedzi z kontekstu oraz wyolbrzymienia. :D jesteście tacy zabawni z tym hejtem na Tibo :D

Hazard199528.02.2018 19:22

myślę że po meczu z city LM aię znacząco oddali a jeszcze mecz z Barceloną jest :( masakra szkoda wielka chyba że ktoś wygra LM to będzie 5 miejsc?:d szkoda remis był by okey

CFCF28.02.2018 18:10

Jak już ktoś wspominał: "Radio Madryt znowu nadaje!". Pan Madryt ma jakieś problemy ze sobą chyba, nie może przeżyć jak sobie nie postęka w mediach przynajmniej kilka razy na tydzień. Czekamy na jego wypowiedź o Madrycie jeszcze.

lolgkowiec28.02.2018 15:30

Willy > Qurtka

lysy8328.02.2018 12:37

Odpowiada odrazy za Conte zeby makaroni nie musial sam sie tlumaczyc z przegranej