23.04.2024, 21:00

Hazard wciąż wierzy w pierwszą czwórkę?

dodał: admin 09.04.2018 14:32 źródło: chelseafc.com
Eden Hazard

Kolejna już utrata pnktów nie zmienia podejścia do rzeczywistości naszych zawodników: patrzmy w przyszłość, starajmy się silnie zakończyć sezon. Takie jest też przesłanie Edena Hazarda.

Kiedy zobaczysz nasz mecz z West Ham zauważysz, że robiliśmy wszystko aby wygrać, zwłaszcza w pierwszej połowie. Ten sezon nie układa się po naszej myśli, a w tym spotkaniu popełniliśmy kilka błędów i straciliśmy bramkę. Sami nie potrafiliśmy zdobyć drugiej, więc ostatecznie stanęło na remisie 1:1 z czego jesteśmy smutni.

W lidze pozostało nam sześć meczów do rozegrania, zrobimy wszystko aby znaleźć się w pierwszej czwórce
- mówi Hazard.

Po raz kolejny mimo prowadzenia w meczu nie cieszymy się zwycięstwem, pamiętam, jak w spotkaniu z United mieliśmy kontrolę a mimo to przegraliśmy. W ubiegłym tygodniu w pierwszej połowie starcia z Tottenhamem było podobnie, znów przegraliśmy. Ten sezon nie idzie po naszej myśli.

Stracone punkty oznaczają, że Chelsea ma aż 10 punktów straty do czwartego Tottenhamu.

Nadal mamy do rozegrania Puchar Anglii, musimy się o niego postarać. Kiedy jesteś w Chelsea masz nadzieję na coroczne występy w Lidze Mistrzów, w ubiegłym roku nie zagraliśmy w  tym turnieju ale zdobyliśmy mistrzostwo kraju, więc złe rzeczy mogą rodzić dobre. Mimo to zrobimy wszystko, aby znaleźć się w Champions League w przyszłym sezonie.

1949 wyświetleń | 9 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Mati11CFC10.04.2018 23:19

xDDDDDDD!@

lysy8309.04.2018 21:36

Edek ta juz dawno minela

Matii197809.04.2018 20:31

Eden jeszcze tylko wpierd...Ol w pucharze i rozgonić was wszystkich bo do niczego się nie nadajecie

przemas233309.04.2018 20:28

Edkowi się chyba na głowę rzuciło jak liczy na LM.

riddick09.04.2018 17:39

Więcej pajacujcie z Willianem tymi zagraniami piętką to na pewno tak będzie

krzyhu92309.04.2018 17:05

Jego wiara w pierwszą czwórkę jest tak samo zasadna jak wiara w Złotą Piłkę.

CFCF09.04.2018 17:02

Zrobi jeszcze więcej bezsensownych piętek w meczu i tyle :D W końcu musi pokazać, że coś umie.

MrKrzysiek9709.04.2018 16:58

Mamy małe szanse na miejsce w pierwszej czwórce.

lopez09.04.2018 16:07

Przecież nawet przy 6 kolejnych zwycięstwach Chelsea Tottenham musiałby zgubić 10 punktów, ewentualnie Liverpool 7... Gdzie, z kim, jak? Liga Mistrzów odeszła tydzień temu, po porażce ze Spurs właśnie.