Osób on-line: 201

20.04.2024, 18:15

Bakayoko: Francja wygra MŚ w dogrywce

dodał: admin 15.07.2018 12:59 źródło: chelseafc.com

Tiemoue Bakayoko jest przekonany, że jego kraj może dziś wygrać drugi medal mistrzostw świata i spodziewa się, że jego koledzy z drużyny Chelsea, N'Golo Kante i Olivier Giroud odegrają kluczową rolę w finale w Moskwie.

Reprezentacja Francji grała na mundialu bardzo dobrze, jestem z tego zadowolony i mam nadzieję, że wygrają z Chorwacją. Mamy wielki zespół który ma szansę wygrać ten finał. Chorwacja ma także bardzo dobry skład, ale myślę, że Francja jest lepsza.

To będzie trudny mecz, a w finale trudno cokolwiek przewidzieć. Myślę, że czeka nas dogrywka w której Francja wygra 1:0 - mówi Bakayoko.

Oglądałem wszystkie gry i cieszę się z tego co pokazał N'Golo, dla mnie był najlepszym pomocnikiem na tym turnieju. Olivier grał w każdym meczu, nie ma szczęścia, bo jeszcze nie strzelił bramki, ale mam nadzieję, że zdobędzie bramkę w finale! Życzyłem Olivierowi i N'Golo powodzenia i wszyscy mamy nadzieję, że nie będzie tak jak dwa lata temu. Mam nadzieję, że wygrają i wrócą do Chelsea z dobrym umysłem.

Sam Bakayoko juz rok gra w Chelsea, mimo kontuzji zaliczył 43 występy we wszystkich rozgrywkach, w tym pełne 90 minut w finale FA Cup.

Latem dużo pracowałem - w ubiegłym sezonie nie miałem przedsezonowego okresu. Nie odczuwam bólu w kolanie, czuję się bardzo dobrze i mam nadzieję, że ten sezon będzie lepszy niż ostatni. Cieszę się, że mogę być tutaj, być w najlepszym klubie dla mnie na świecie.

Ostatni rok nie był najlepszy dla Chelsea, ale jestem pewien, że teraz będziemy lepsi.
Cieszę się, że mogę mieszkać w Anglii, mam nadzieję, że zostanę tutaj przez długi czas, chcę tylko sprawić radość fanom Chelsea i klubowi.