Sterlingfacepalm

Remis wyrwany w końcówce!

dodał: admin 20.10.2018 15:18 źródło: własne
Chelsea v City

Gol Rossa Barkleya w doliczonym czasie gry pozwolił Chelsea pozostać niepokonaną drużyną w Premier League. Jeszcze w 90 minucie wydawało się, że po raz pierwszy Jose Mourinho wyjedzie jako trener United ze Stamford Bridge jako zwycięzca, ostatecznie Barkley pozwolił Maurizio Sarriemu na to, aby jeszcze nie poznał goryczy porażki w angielskiej lidze

Pierwsza połowa potoczyła się zgodnie z planem faworyzowanych gospodarzy, którzy w 21. minucie wyszli na prowadzenie. Po bardzo dobrym dośrodkowaniu Williana z rzutu rożnego, do futbolówki w polu karnym dopadł Antonio Rudiger i uderzeniem głową nie dał szans De Gei.

Jak się okazało była to jedyna bramka w pierwszej odsłonie tego pojedynku.

Dziesięć minut po przerwie Manchester United doprowadził do wyrównania. Piłka dość przypadkowo trafiła wówczas do ustawionego siedem metrów przed bramką Anthony'ego Martiala, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza Chelsea.

W 73. minucie Czerwone Diabły wyszły na prowadzenie. The Blues ponownie dał o sobie znać Martial, który pozostawiony bez opieki w polu karnym otrzymał podanie od Rashforda, a następnie mocnym uderzeniem z piętnastu metrów przy samym słupku trafił do siatki.

Chelsea szukała jeszcze okazji do wyrównania, ale w bramce gości bardzo dobrze spisywał się De Gea. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się niespodziewaną wygraną gości, w szóstej minucie doliczonego czasu gry Chelsea doprowadziła do wyrównania. Do siatki dobijając uderzenie swojego kolegi trafił Ross Barkley.

Chelsea FC ? Manchester United 2:2 (1:0)
1:0 Rudiger 21'
1:1 Martial 55'
1:2 Martial 73'
2:2 Barkley 90+6'

5188 wyświetleń | 15 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

sananta25.10.2018 21:11

Dzięki nowemu portalowi- NIEDOZWOLONY LINKkontakty już dziś możesz znależć...
Realne kobiety i mężczyzn z okolicy na NIEDOZWOLONY LINK, pogadanie lub inne.

NIEDOZWOLONY LINK//pages.today/exkont" rel="nofollow" target="_blank">NIEDOZWOLONY LINK//pages.today/exkont

Bezpłatna rejestracja, Zupełna anonimowość
Miliony ofert z całego kraju.

MikeLeon21.10.2018 01:17

Szkoda porażki Siwego zwłaszcza że jemu obecnie były bardziej potrzebne 3 punkty ale myślę że po tym co pokazała jego drużyna może być spokojny o posadę. A ten cham co podskoczył do Mourinho to powinien zostać zwolniony z tego klubu za brak poszanowania najlepszego trenera jaki ten klub posiadał. Dobrze że Siwy mu pokazał gdzie jego miejsce. A co do Chelsea to taki typowy Sarri czyli brak trofeów na koniec sezonu no ale wam wystarcza ładna gra. Do czasu <king>

Kristenberg20.10.2018 22:44

@Oscar8Legend
Mourinho przypominał, ile tytułów zdobył z Chelsea ale z drugiej strony 3 powrót na Stamford był by ciekawy.

Kejen920.10.2018 19:53

Z każdym meczem Barkley przekonuje mnie do siebie. Tragiczna druga połowa, bramki stracone w dziwny sposób. A no i oczywiście Morata tragedia, dramat, nieporozumienie itp

Kondi20.10.2018 18:42

@MrKrzysiek97

Co Twój komentarz tutaj wniósł? Przegrywaliśmy do ostatniej minuty spotkania, a Ty piszesz, że szkoda, że nie wygraliśmy?

XDDDDDDDD

MrKrzysiek9720.10.2018 17:32

Lepszy remis niż porażka.

gizber20.10.2018 16:45

Co do Mourinho jeszcze to być może jemu chodziło nie o to, że wróci tu 3 raz tylko o 3 zdobyte mistrzostwa z Chelsea. Być może była to odpowiedź na przyspiewki kibiców Chelsea po tym zajściu w koncówce, wydaje mi się ze kibice krzyczeli Shame Up Mourinho. A co do meczu to pierwsza połowa dobra, druga też dość dobra, po stracie gola na 1:2 atakowali i mieli swoje szanse.

CFCF20.10.2018 16:32

Pierwsza połowa znośna, druga beznadziejna po całości - pomijając gola Barkleya, bo to był jedyny pozytyw w całej drugiej połowie. Jak nie ma Hazarda w najwyższej formie to nie ma komu grać, a przede wszystkim nie ma komu strzelać. Łatwo jest nas rozgryźć - jak Hazarda wyeliminuje się z gry, to nie ma niczego. Willian beznadziejny, Morata jeszcze gorszy, Kovacic lubi sobie poklepać, ale zagrożenia nie stanowi dla bramki rywala ABSOLUTNIE ŻADNEGO... i to tyle z całej ofensywy. Jorginho potrafi świetnie podać, ale KOMU? Moracie? Willianowi? Oni się prędzej o swoje nogi potkną, niż coś sensownego zrobią. Do tego parodia w defensywie i zachowanie rodem z podwórka gdzie zaczęli sobie machać rękami i przestali grać jak gwizdka nie było...

Plusy to w sumie kolejny dobry mecz Rudigera plus dobre (i zdecydowanie za późne) wejście Barkleya. Tyle. Dodam tylko, że chcę widzieć Barkleya na Burnley, bo pomimo jego hejterów, on chociaż odważy się na strzał z dystansu lub z jakiejkolwiek dalszej odległości. Kovacic sobie poklepie dookoła i tyle z tego wyjdzie, w dodatku nie jest naszym piłkarzem.

Matii197820.10.2018 16:14

Dobry mecz w 1 polowie widac jak Muły sie motaly ale 2-2 jest oki

gizber20.10.2018 16:09

Ja tam nie wiem co on pokazywał, myslałem że może "peace". Wątpię zeby mial tutaj wrócić, kogos zwolnionego 2 razy nie przyjmuje się, byłoby to zupełnie niezrozumiałe jeśli chodzi o Abramowicza. Mozna drugi raz zatrudnić trenera którego się kiedyś zwolniło, ok mozna popełnić błąd, ale trzeci ? Z całym szacunkiem do Mourinho za wszystkie sukcesy które zdobył z klubem, ale mam nadzieję, że jego czas w Chelsea jako trenera minał bezpowrotnie.