26.03.2024 22:45

26.03.2024 16:15

Mocny występ z Burnley

dodał: admin 28.10.2018 16:15 źródło: własne

Chelsea zapewniła sobie kolejne zwycięstwo w Premier League, wygrywając na Turf Moor z Burnley 0:4. Bramki strzelali Morata, Barkley, Willian i Loftus-Cheek.

Piłkarze The Blues spokojnie rozpoczęli spotkanie, nie forsowali tempa i ewidentnie chcieli dać się wyszaleć gospodarzom, którzy przez pierwsze dwadzieścia minut rywalizacji mieli optyczną przewagę.

Z czasem londyńczycy wrzucili wyższy bieg i w 22. minucie byli w stanie wyjść na prowadzenie. Wówczas Ross Barkley popisał się świetnym, prostopadłym podaniem do Alvaro Moraty, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Joe'a Harta.

Po strzelonym golu przyjezdni szukali kolejnego trafienia i spychali Burnley FC do głębokiej defensywy. Sporo problemów obronie miejscowej ekipy sprawiał dynamiczny Willian, ale przed przerwą wynik już nie uległ zmianie.

Po zmianie stron gracze z Londynu wciąż przeważali i w 57. minucie za sprawą znakomicie dysponowanego tego dnia Barkleya wygrywali już 2:0.
24-krotny reprezentant Anglii przymierzył po ziemi z około 20 metrów.

Nie minęło pięć minut, a Chelsea miała już trzy bramki więcej od Burnley FC. Na indywidualną akcję po zagraniu do Rossa Barkleya zdecydował się Willian, który zszedł do środka z lewego skrzydła i uderzył po długim rogu nie do obrony.

Od tego momentu przyjezdni już tylko kontrolowali boiskowe wydarzenia, a w doliczonym czasie gry wynik starcia ustalił Ruben Loftus-Cheek.

MrKrzysiek9729.10.2018 06:57

Dobry mecz w naszym wykonaniu Barkley i Loftus-Cheek w formie oby tak dalej.

Rico8828.10.2018 22:37

Leon pajacu. Brak ci ręki przebierańcu, po której nie mogłabyś usiąść na dupie. Won dzieciaku na stronę czerwonych zjebów z Liverpoolu.

MikeLeon28.10.2018 21:50

Morata zdobył gola <brawo> . Cóż nawet Torres czasem coś trafiał a to wyższy poziom. Co do spotkania solidna Chelsea choć brak mi w tym wszystkim ręki Antonio no ale niestety to już zamknięty rozdział:w

Carolos28.10.2018 20:44

lopez28.10.2018 20:22

@riddick, jest sposób żeby Barkley i RLC byli jednocześnie na boisku, wystarczy jednego z nich dać na skrzydło, co zresztą dla żadnego nie będzie stanowiło nowości (Ross grywał na tej pozycji w Evertonie, a Ruben w Crystal Palace).

CFCF28.10.2018 18:31

Najlepszy mecz sezonu jak na razie, Barkley zdecydowanie MOTM. Liczę, że wygryzie Kovacica na dobre.

Tomek_CFC28.10.2018 18:13

Barkley z meczu na mecz gra coraz lepiej, oby tak dalej.

Romanabrachol28.10.2018 18:11

Czy nadal ktoś twierdzi że to zawodnik Realu ma grać w podstawie a nie Barkley?