Sterlingfacepalm

Komplet punktów dla Chelsea!

dodał: admin 02.12.2018 15:05 źródło: goal.pl
Chelsea v City

Zawodnicy Chelsea wygrali na swoim terenie z graczami Fulham 2:0 (1:0). Dla The Blues trafiali Pedro i Loftus-Cheek.

Piłkarze The Blues objęli prowadzenie już w czwartej minucie: N'Golo Kante przejął piłkę na środku boiska, podprowadził ją do pola karnego i podał do Pedro Rodigueza. Ten przełożył sobie futbolówkę na lewą nogę i precyzyjnym strzałem umieścił ją w bramce.

W 16. minucie goście mogli doprowadzić do wyrównania, ale Chambers uderzył prosto w bramkarza gospodarzy.

Tuż przed przerwą mogli podwyższyć prowadzenie, gdy Cesar Azpilicueta dośrodkował z prawej flanki. Olivier Giroud tylko trącił piłkę, ale Rico nie dał się pokonać.

Podopieczni Claudio Ranieriego najgroźniejszą okazję stworzyli w 65. minucie. Wówczas Tom Cairney zagrał na 15. metr do niepilnowanego Caluma Chambersa. Anglik uderzył nieźle, lecz jeszcze lepiej spisał się Kepa Arrizabalaga, który sparował strzał do boku.

Kilka minut później koszmarne pudło zanotował Alvaro Morata. Hiszpan doszedł do dobitki po strzale Edena Hazarda, ale z pięciu metrów przymierzył nad poprzeczką.

Wynik tego spotkania na 2:0 ustalił w 82. minucie Loftus-Cheek. Eden Hazard wyłożył futbolówkę do Anglika, który pewnym uderzeniem pokonał golkipera gości.

Podopieczni Maurizio Sarriego mają w dorobku 31 punktów i zajmują trzecie miejsce w tabeli. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Wolverhampton Wanderers.

Beniaminek Fulham plasuje się na ostatniej pozycji. Zespół prowadzony od niedawna przez Claudio Ranieriego zdobył osiem punktów. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie była drużyna Włocha, Leicester City.

Chelsea - Fulham 2:0 (1:0)

1:0 Pedro 4'
2:0 Loftus-Cheek 82'

1684 wyświetlenia | 4 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

Mati11CFC04.12.2018 00:14

niby 2-0 ale to było MEGA BEZ POLOTU.. gralismy piach :/ oby bylo to top4 bo jak narazie - z gry na to nie zasługujemy, City Liverpool Tottenham Arsenal graja lepiej

lysy8303.12.2018 08:37