30.03.2024, 16:00

City złamane, niespodzianka na Stamford!

dodał: admin 08.12.2018 20:16 źródło: własne
Luton

Chelsea dosyć niespodziewanie wygrała z Manchesterem City 2:0 umacniając się w walce o top4. Obywatele doznali dopiero pierwszej porażki w obecnym sezonie, a wszystko to za sprawą goli N'Golo Kante o Davida Luiza. Brawo, brawo, brawo, bo przecież wielu już przed samym spotkaniem postawiło na The Blues krzyżyk...

Ekipa Maurizio Sarriego w tym sezonie Premier League ani razu nie przegrała w roli gospodarza i zamierzała to dziś utrzymać. Włoch niespodziewanie nie wystawił w pierwszym składzie żadnego z nominalnych napastników a fałszywą dziewiątką miał byc Hazard.

Pierwsza groźna akcja meczu wyszła z inicjatywy gości, gdy w 33. minucie okazję do zdobycia bramki Leroy Sane. Reprezentant Niemiec oddał co prawda strzał, ale zablokował go Antonio Rüdiger, co sprawiło, że futbolówka opuściła plac gry.

Kiedy wydawało się, że na przerwę obie ekipy udadzą się z bezbramkowym remisem, po ładnej akcji Chelsea na prowadzenie wyprowadził N'Golo Kante, popisując się mocnym strzałem.

W drugiej połowie gospodarze nie zamierzali zadowalać się jednym golem. Swoich sił na podwyższenie prowadzenia spróbował Willian, ale bez efektu,
Odpowiedź ekipy Pepa Guardioli miała miejsce w 55. minucie, gdy Kyle Walker oddał mocny strzał z rzutu wolnego, ale świetną obroną wyróżnił się Kepa Arrizabalaga.

Wynik rywalizacji został ustalony w 73. minucie, gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową bramkarza rywali pokonał David Luiz.

Obywatele zaliczyli pierwszą porażkę w trakcie trwającego sezonui zakończyli serię 16 spotkań bez porażki.

Ekipa Sarriego dzięki sobotniej wygranej ma na swoim koncie 34 punkty. W najbliższy czwartek londyńczycy w Lidze Europy zagrają z Mol Vidi FC, a The Citizens na swoim obiekcie w Lidze Mistrzów zmierzą się z TSG 1899 Hoffenheim.

MikeLeon09.12.2018 23:29

Z czego się cieszysz głupcze ? Nie wiem sezonowcu od kiedy jesteś fanem Chelsea ale taki miłośnik tego klubu jak ja wie że nadchodzą bardzo jałowe czasy będąc świadkiem dawnych złotych lat gdy Chelsea rozdawała karty <papa> . Znajduje pocieszenie w Spurs

Kejen909.12.2018 17:09

@MikeLeon xd

MikeLeon09.12.2018 14:13

Cóż każdy głupiec jest w w stanie zrozumieć że nawet ekspert jest w stanie się pomylić. Przyznaje zmyliła mnie obecna forma Chelsea ale jednak gdyby City zagrało w optymalnej formie nie byłoby czego zbierać z niebieskich i to jest fakt nie opinia niee . Jestem ciekaw gdzie te wyszczekane szczeniaki były gdy trafnie wytypowałem wynik spotkania ze Spurs dodatkowo przewidziałem nawet zdobywców bramek. Ale wiadomo tak działa hater internetowy widzi tylko wady rozmówcy. Ale prymitywi przypomnę wam jedno. Sarri zastosował taktykę genialnego Conte i tylko dlatego udało się wygrać to spotkanie. Tak czy inaczej tym razem Sarriego trzeba pochwalić. Ale wiadomo że bez podwalin Conte byśmy przegrali to spotkanie nawet ze słabym rywalem. Ale wiadomo jest wynik to murarka nie przeszkadza <brawo> . Banda hipokrytów

Bluethebestone09.12.2018 13:56

Oczywiście liczę na to że ta wygrana z City będzie pozytywnym kopniakiem dla Chelsea która ostatnio formą nie porażała, życzę im tego z całego serca. Do boju The Blues! bo nie zmienia faktu że w styczniowym okienku transfery i jeszcze raz transfery

Bluethebestone09.12.2018 13:24

własnie City grało bez Aguero i nie istnieją w ataku my też gramy bez napastnika ale co mecz! Chelsea bez napastnika>>>>>City bez napastnika :D <king>

Mati11CFC09.12.2018 01:41

xDDDDDDDDDDDD

lysy8309.12.2018 01:11

Nie ma co sie podniecac wygralismy z city a ze sredniakami bedzie lipa jak Sarri nie kupi snajpera i kogos na PS to bedzie to co jest gra nie zachwyca

Rico8809.12.2018 00:26