Sterlingfacepalm

Chelsea zwycięska w Brighton

dodał: admin 16.12.2018 16:16 źródło: własne
Chelsea v Manchester City

Rezultatem 1:2 zakończył się wygrany dla Chelsea mecz z Brighton & Hove Albion co oznacza przełamanie ostatniej wyjazdowej niemocy w Premier League. Gole strzelali Pedro i Hazard, ale do końca spotkania było nerwowo za sprawą kontaktowej bramki Solly'ego Marcha.

Piłkarze gości mogli objąć prowadzenie już w szóstej minucie, lecz David Luiz z rzutu wolnego nie zaskoczył jednak golkipera gospodarzy.

Na pierwszego gola w tym spotkaniu czekaliśmy do 17. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Pedro.

W 31. minucie na uderzenie zdecydował się March. Kepa był jednak na posterunku. Kilkadziesiąt sekund później drugiego gola dla The Blues zdobył zaś Hazard.

Przed przerwą podopieczni Sarriego mogli zdobyć kolejnego gola, ale tym razem niecelnie uderzył Rudiger.

W 63. minucie na strzał zdecydował się Alonso. Piłka trafiła jednak tylko w słupek bramki gospodarzy.

Kilkadziesiąt sekund potem zawodnicy Brighton zdobyli bramkę kontaktową po trafieniu Marcha.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie chociaż w doliczonym czasie gry szansę miał Dunk i goście zdobyli komplet oczek.

Brighton - Chelsea 1:2 (0:2)

0:1 Pedro 17'
0:2 Hazard 33'
1:2 March 66'

2144 wyświetlenia | 8 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

lysy8317.12.2018 15:12

Rugani w styczniu i snajpera trzeba kupic bo gra bez napastnika wyglada fatalnie

MikeLeon17.12.2018 14:53

Śmieciu który zrobił konto tylko po to by odezwać się do mistrza. Nie jesteś godny mojej uwagi. Jednym słowem na takich jak ty szkoda strzępić ryja. Michas jesteś zwykłym odpadem ludzkim bez prawdziwej tożsamości z tym klubem<papa>

michas200017.12.2018 13:02

MikeLeon Powiedz mi jak to jest jestes kibicem Totek Psi wytrysku i Chelsea niby wchodzisz na strone obrazasz Ludzi i nasz klub,Twoj stary zamiast zlac sie mamusi w ..... mogl oddac nasienie do Banku spermy albo zlac sie na kamien.Dla mnie ty jestes chlopak jak byles maly miales chyba poprzykrecane zabawki do podlogi srubami.

MikeLeon16.12.2018 23:37

3 punkty i do zapomnienia. Spurs i tak jest poza zasięgiem mimo małej różnicy punktowej <papa>

Matii197816.12.2018 22:55

Zgadzam się z kolegami z poniżej słaba gra i potrzeba napastnika mimo wygranej nie było co ogladac strzelamy bramkę i się cofamy

Mizaon16.12.2018 18:09

Brakuje nam bardzo topowego napastnika. Obrona jest osłabiona przed ofensywa grę dwóch pomocników, Jorginho niby jest dobry, ale bronić średnio potrafi. Styl Sarriego jest taki by strzelać bramki i trzymać piłkę. Nie mamy kim strzelać bramek. Wszystko gra po za napastnikiem i średnia grą Alonso. Dueat Rudiger i Luiz moim zdaniem niszczą wszystko. Azi do tego do kładą swoje trzy grosze, defensywa stalowa. Kupić napastnika, nabierzemy pewności

MrKrzysiek9716.12.2018 17:41

Najważniejsze że wygraliśmy.

4ce16.12.2018 17:16

W słabym stylu ta wygrana. Ja nie wiem o co biega strzelą 2 bramki a później się cofają i wyłączają. Jeszcze brakowało żeby było 2:2 to już wgle maskara by była