20.04.2024, 18:15

Udane zamknięcie 2018 roku

dodał: admin 30.12.2018 14:48 źródło: własne
Crystal v Chelsea

Bramka N'Golo Kante pozwoliła Chelsea na sięgnięcie po 3 punkty w wyjazdowym spotkaniu z Crystal Palace. W ostatnim meczu 2018 roku The Blues wygrali 1:0 choć kibice mogli przez chwilę cieszyć się z dwóch bramek Girouda, które ostatecznie nie zostały zaliczone.

W roli faworyta do spotkania przystępowała Chelsea, ale podopieczni Maurizio Sarriego nie mogli lekceważyć swojego rywala, który w trzech ostatnich ligowych spotkaniach zdobył siedem punktów.

Pierwsza połowa, mimo wyraźnej przewagi Chelsea, zakończyła się bezbramkowym remisem. W 28. minucie piłkę w bramce gospodarzy umieścił co prawda Olivier Giroud, ale Francuz był na spalonym i gol nie został uznany.

Przed przerwą bliscy wpisania się na listę strzelców byli Willian i Ross Barkley, ale piłka po ich strzałach trafiała w słupek.

Sześć minut po przerwie Chelsea wyszła na prowadzenie. Po świetnym podaniu Davida Luiza, piłkę w polu karnym opanował N'Golo Kante i uderzeniem z około ośmiu metrów pokonał Guaitę.
Jak się później okazało była to jedyna bramka tego spotkania i trzy punkty trafiły na konto Chelsea.

Crystal Palace ? Chelsea FC 0:1 (0:0)
0:1 Kante 51'

2718 wyświetleń | 11 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nieznany01.03.2021 20:49

@Kejen9 po prostu piszę smutną prawdę. Cieszę się z wygranej ale tylko głupi nie zauważy, że od pewnego czasu coś nie gra. Zero rotacji zawodnikami i nie wyciąganie wniosków.

Nieznany01.03.2021 20:48

Jorginho po raz kolejny gra kompletną padakę. Przypomina mi to sytuację z Bakayoko, który też grał słabo a cały czas był w podstawowym składzie. Zaczynam się zastanawiać czy skład wybiera trener czy popie*rdolony zarząd. Czemu nie gra Ruben, Hudson-Odoi, Emerson, czy chociażby Zappacosta. Wydaje się także, że i Azpi strasznie przygasł w tym sezonie. Mam nadzieję, że w styczniowym okienku kupimy kogoś na lewą obronę(może Chilwell), skrzydłowego i przede wszystkim konkretnego napadziora. Chociaż nie oszukujemy się, nikt z topu w zimowym okienku do nas nie trafi

lysy8331.12.2018 22:03

Mecz w slabym wykonaniu jak zawsze licze na snajpera w zime i kogos na prawe skrzydlo bo Calum i tak nie pogra nie za sarriego wiec trzeba te 2 pozycje koniecznie w styczniu wzmocnic

CFCF30.12.2018 16:33

Swoją drogą Hudson-Odoi też jest kontuzjowany. Dlatego zszedł z Watford i dlatego go dzisiaj nie było - co nie zmienia faktu, że Sarri powinien na niego stawiać dużo częściej, zwłaszcza patrząc na fatalną formę Williana.

Kamil126p30.12.2018 16:30

Ruben nie gra dlatego, że jest kontuzjowany. Mogłeś sprawdzić info, ale pewnie Ci się nie chciało. Hudson Odoi jest melodia przyszłości i Sarri boi się na niego stawiać w tak ważnych meczach co jest zrozumiałe. Zappacosta jest po prostu kiepski i nie dziwie się, że nie gra w ogóle.
Jednak dlaczego nie gra Emerson, to też nie wiem, myślę że gorszy od Alonso by nie był...

MrKrzysiek9730.12.2018 16:25

Najważniejsze że wygraliśmy.

Carolos30.12.2018 15:41

Kejen930.12.2018 15:38

@Carolos Nic poza narzekaniem, ciągle to samo. Kupić tego tego i tego sprzedać tego i tamtego, nudne to sie robi

Carolos30.12.2018 15:35

CFCF30.12.2018 15:06

Trzy punkty z bardzo trudnego terenu. Takie mecze wygrywa się jakimikolwiek środkami, więc gratulacje się należą.