26.03.2024 16:15

Pochettino: Lepiej przegrać w karnych

dodał: admin 25.01.2019 08:08 źródło: SkySports
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino przyznał, że mimo odpadnięcia z Carabao Cup jest dumny ze swojego zespołu. Jak twierdzi, zawsze lepiej jest przegrać w konkursie rzutów karnych niż w regulaminowym czasie gry.

Jestem rozczarowany przegraną w taki sposób, ale to może się zdarzyć. Wygraliśmy na Wembley z kolei Chelsea pokonała nas na własnym terenie. Przez ponad 180 minut było więc 2:2 i jeśli miałbym wybierać, to faktycznie lepiej jest przegrać w konkursie jedenastek.

W drugiej połowie meczu zagraliśmy bardzo dobrze, dominowaliśmy i mieliśmy swoje szanse. Walczyliśmy i byliśmy odważni i graliśmy naprawdę dobrze. To był jeden z naszych najlepszych jak do tej pory spotkań
- mówi Mauricio Pochettino.

Szkoda, że nie strzeliliśmy drugiej bramki, kwestia karnych to kwestia szczęścia. W trzeciej rundzie wygraliśmy karnymi z Watford, teraz wyszło inaczej. Mogę być dumny i pogratulować moim zawodnikom: w taki sposób chcieliśmy grać i pokazać, że możemy konkurować na tym poziomie.

1596 wyświetleń | 6 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

lysy8325.01.2019 20:10

Awans sie liczy

ML925.01.2019 18:25

Pochettino wie lepiej on jest trenerem pięknego Spurs nie wy <papa> . Dobranoc.

MrKrzysiek9725.01.2019 16:20

Musiał tak powiedzieć no bo przecież nie powie jak było naprawdę.

Menez25.01.2019 15:08

Wiadomo, że facet zaburza obraz rzeczywistości, bo twierdzić, że dominowali to ogromne nadużycie. To właśnie problem Tottenhamu - drużyny jak Chelsea, nawet nie grając porywającego futbolu, mają tę mentalność, która pozwala im wygrywać samym doświadczeniem i wiedzą co należy robić, by wygrać. Totki tego nie mają, ani w drużynie, ani w osobie trenera. Może się mylę, ale wg mnie z Pochettino osiągnęli swój szczyt, głową sufitu nie przebiją i dopóki nie trafi tam trener z nazwiskiem, który trochę w piłce tytułów zdobył, to dalej będą nimi groźni, ale na koniec dnia nikt się z nimi nie liczy.

Matii197825.01.2019 14:19

Ten Jegomosć pan trener zawsze cos pieknego pwoie i subtelnego ja widzialem druga polowe w momentach ze Totki cos graly a w pierwszej chelsea grala mecz z Ogorkami ten trener jest lepszy w wypowiedziach niz Przereklamowany

Solor25.01.2019 08:27

"W drugiej połowie meczu zagraliśmy bardzo dobrze, dominowaliśmy i mieliśmy swoje szanse." haha nie ma to jak budować morale zespołu na kłamstwie. Mecz w drugiej połowie oczywiście w pewnych momentach się wyrównywał ale to Chelsea była drużyną dominującą i atakującą, o pierwszej połowie to już nie wspomnę gdzie koguty nie istniały. Przy odrobinie szczęścia i lepszemu sędziowaniu to mogliśmy to spotkanie skończyć w pierwszej połowie na 3:0. Jedyne co mnie martwi to Giroud, który marnował takie okazje, no ale zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić. Zobaczymy jak igła będzie chodził. Oby lepiej przynajmniej w kwestii skuteczności.