Osób on-line: 52

20.04.2024, 18:15

Posiadanie to nie wszystko: porażka z Wiśniami

dodał: admin 30.01.2019 22:34 źródło: własne

Chelsea przegrywa niespodziewanie wyjazdowe spotkanie z Bournemouth i to przegrywa leżąc na deskach - zespół Wisienek znokautował faworyzowanych gości z Londynu aż 4:0. Mimo, że The Blues mieli przewagę w posiadaniu piłki, oprócz uderzenia w poprzeczkę bramki Boruca nie pokazali specjalnie żadnego innego zagrożenia...

W bramce gospodarzy kolejną szansę występu otrzymał Artur Boruc i w pierwszej połowie popisał się świetną interwencją po strzale Mateo Kovacicia.
Swoje okazje miało również Bournemouth, ale ostatecznie na przerwę obie drużyny schodziły przy bezbramkowym rezultacie.

Druga odsłona meczu świetnie rozpoczęła się dla gospodarzy, którzy w 47. minucie objęli prowadzenie. Po świetnym dograniu piłki przez Davida Brooksa do siatki Chelsea mocnym uderzeniem trafił Joshua King.

Chelsea nie potrafiła odpowiedzieć, tymczasem gospodarze w 63. minucie zdobyli drugiego gola. Tym razem na listę strzelców wpisał się Brooks, któremu podaniem odwdzięczył się King.

Bournemouth nie zamierzało na tym poprzestawać i w 75. minucie zdobyło trzeciego gola. Po raz drugi do siatki Chelsea w tym meczu trafił King, wykorzystując tym razem podanie Stanislasa.

Gospodarze ostatni cios The Blues zadali w doliczonym czasie gry, zdobywając czwartego gola. Tym razem Kepa musiał wyciągać piłkę z siatki po uderzeniu Danielsa.

Nieznany01.03.2021 21:07

Jedyną sensowną opcją jest teraz Lampard oraz Terry jako asystent. Widać już po naszych że grają tak aby Sarri jak najszybciej stąd wyleciał. I teraz bylbym skłonny odczekać ten sezon, może dwa z Lampsem na ławce aby zbudować nową Chelsea której znowu każdy zespół będzie się bał. Teraz jest to niemożliwe z Sarrim na ławce dla którego nie liczy się nic oprócz klepania piłki i posiadania piłki z czego nic dobrego nie wynika. Aby odbudować nasz zespół potrzeba także paru zawodników światowej klasy więc i Abramowicz mógłby w końcu zainteresować się klubem i sypnąć parę groszy na naprawdę dobrych grajków

Tomek_CFC02.02.2019 14:57

Wstyd, tyle mam do powiedzenia

MLSpurs01.02.2019 14:59

Pulisic nic nam nie da latem pomimo tego że jest to dość jakościowy zawodnik tu potrzeba wielkich transferów od obrony po atak ;(( . Obecnie nasza kadra to jakieś nieporozumienie ;((

Mardorx01.02.2019 12:57

pulisic bedzie w chelsea w radiu mówili

MLSpurs31.01.2019 23:15

Zawsze jest jakiś wyjątek od reguły jak w przypadku włoskiego niedojdy na którego ciężko znaleźć odpowiednio mocne słowo żeby oddało to co on robi z tym klubem w tym sezonie ;(( . Podobnie z niektórymi użytkownikami których ciężko jest uznać za kibiców Chelsea z powołania :)

Zawisza199131.01.2019 22:45

Regulamin głosi żeby nie używać wulgaryzmów ale jak w takiej sytuacji ich nie używać...a po pierwszych meczach pod wodzą Sarriego zapowiadało się tak dobrze...

MLSpurs31.01.2019 17:33

Chyba odchodzę ze strony i wracam po sezonie jak włoski zbrodniarz zostanie wysłany na szrot bo to co on robi z tym klubem to jest jego eksterminacja :w

MLSpurs31.01.2019 17:02

Myślałem że ten klub ma jeszcze jakąś godność i postawiłem skromne 2-1 dla Borunemouth ale wiśnie jednak przejechały się jak po szmacie którą Chelsea jest od odejścia Antonio Conte :)

Bournemouth31.01.2019 16:32

Fajnie ze muly zremisowali dzisiaj wygramy i odskok zawsze nad wami zerami mulami

Lysy83 parowo juz sie tak nie cieszysz?!

lysy8331.01.2019 10:32

Granie caly czas jednym skladem robi swoje bedziemy po za top 4 to wstydu nie bedzie w nastepnym sezonie w LM przynajmniej