Osób on-line: 40

20.04.2024, 18:15

Kolejna porażka i koniec marzeń o trofeum

dodał: admin 18.02.2019 22:23 źródło: własne

Manchester United triumfuje na Stamford Bridge 2:0 i awansuje do kolejnej rundy FA Cup. Chelsea? No cóż... nie obroni tego pucharu, traci szansę na jedno z możliwych trofeów, a pozycja Maurizio Sarriego wydaje sie być coraz bardziej niepewna...

Początek meczu wglądał całkiem dobrze dla gospodarzy: w 11. minucie dwoma bardzo dobrymi interwencjami musiał popisać się Sergio Romero, który obronił uderzenia Davida Luiza i Pedro.
W odpowiedzi groźnie uderzał Herrera, ale na posterunku był Kepa.

W kolejnych minutach groźniej atakowali gospodarze, ale dwóch dobrych sytuacji nie zdołał wykorzystać Higuain.

W 31. minucie Manchester United wyszedł na prowadzenie. Po precyzyjnym dośrodkowaniu Pogby z lewej strony boiska, bramkarza Chelsea uderzeniem głową z sześciu metrów pokonał Herrera.

Tuż przed przerwą goście zdobyli drugiego gola. Tym razem piłkę w pole karne z prawego skrzydła zagrał Rashford. Do piłki dopadł Pogba, który wbiegł między dwóch obrońców rywali i strzałem głową trafił do siatki.

W drugiej połowie Manchester United kontrolował wydarzenia na boisku. Chelsea nie potrafiła znaleźć sposobu na dobrze zorganizowaną defensywę drużyny prowadzonej przez Ole Gunnara Solskjaera. Ostatecznie wynik meczu nie uległ już zmianie.

Chelsea FC – Manchester United 0:2 (0:2)
0:1 Herrera 31'
0:2 Pogba 44'

Aktualna ocena: 1

7495 wyświetleń | 20 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nieznany11.11.2021 00:14

Kolejny bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Szczególnie Alonso i Jorginho dzisiaj na plus:D
A tak na poważnie to do Sarriego nie mam już sił. Ile można grać tym samym składem. Jak z najlepszego DP na świecie Sarri próbuje zrobić rozgrywającego, tylko po to, aby synek mógł grać na swojej nominalnej pozycji. O Alonso to nawet nie ma co pisać bo to nie jest piłkarz na miarę Chelsea. Czemu ten dzban nie daje pograć Loftusowi i Hudsonowi. Sarri out

Magik1990MU02.08.2020 16:13

dokładnie ruffnecky! niech wracają pod kamień a ja dostanę pulitzera!

ruffnecky20.02.2019 16:51

Yebać Muły z Debilpage

ZgadnijcieKto19.02.2019 14:16

orzeuCFC już Marina tam zbałamuci Romana, żeby Zidane nie miał transferów pod kontrolą. Opcja, którą opisujesz jest piękna, ale według mnie, niemożliwa z ludźmi, którzy zarządzają tym klubem :(

lopez19.02.2019 12:11

Szczerze to nie oglądałem tego meczu, ale jak zobaczyłem potem mema, że w 82. minucie, przy wyniku 0:2, Sarri dokonuje zmiany Zappa-Azpi to już nic więcej wiedzieć nie muszę. Gościu jest po prostu skończony.

orzeuCFC19.02.2019 11:37

@Catenaccio nara.

Jedyne co mnie pociesza to fakt że Sarri za niedługo poleci, a w jego miejsce wskoczy Zidane (mam nadzieję) , jeśli dostanie na transfery tyle ile żąda i dostanie wolną rękę to on tutaj zrobi porządek.
Tym bardziej że jeśli przyjdzie Zidane to bardzo możliwe że zostanie u nas Eden, już się nie mogę doczekać newsa "Sarri zwolniony z posady trenera"

kobe198219.02.2019 11:36

Zobaczyłem skład i postanowiłem nie oglądać. dopóki w wyjściowym będzie Pedro, Willian, Żorżeta, Alonso i Luiz to pasuje z męczeniem oczu.

Qiziv319.02.2019 10:49

Nie wiem po co zatrudniliśmy Sarriego na dużym kontrakcie równie dobrze można mu było dac karton szlugów i kazać rozpisać nam taktykę i skład na cały sezon włącznie ze zmianami bo w tym sezonie nie ma żadnej reakcji czy wygrywamy,czy przegrywamy gra wygląda tak samo tak jakbyśmy lecieli na jakimś autopilocie no i te zmiany gdzie nie próbujemy zaryzykować tylko zmieniamy williana za pedro i barkleya za kovacica gdzie każdy gorszy od poprzedniego,a o wystawianiu alonso w każdym meczu nie ma sensu pisać bo nie wiem co ten chłop musi jeszcze zawalić żeby wreszcie polecieć na śmietnik

riddick19.02.2019 10:38

Czekamy na info o zwolnieniu sraliballa bo takiego trenerskiego betona to nie ma sensu tu trzymać panu już dziękujemy

MrKrzysiek9719.02.2019 09:50