20.04.2024, 18:15

Wymęczony awans w karnych. Gramy w finale LE!

dodał: admin 09.05.2019 22:45 źródło: własne
Everton

Rzuty karne zadecydowały o losach półfinału Ligi Europy - szczęście dopisało tym razem Chelsea, która zagra w finale tego turnieju w Baku z Arsenalem. W podstawowym czasie gry padł wynik 1:1 a dogrywka nie przynosła rozstrzygnięcia...

Pierwsze spotkanie we Frankfurcie zakończyło się remisem 1:1, co w nieco lepszej sytuacji stawiało Chelsea przed rewanżowym meczem na Stamford Bridge.

Od początku spotkania oglądaliśmy interesujące widowisko, w którym obie drużyny szukały swoich okazji. Po stronie Eintrachtu groźnie uderzali Jović i Da Costa, ale w bramce Chelsea dobrze spisywał się Kepa. Gospodarze mogli objąć prowadzenie w 24. minucie, ale po zagraniu Davida Luiza piłkę sprzed bramki wybił jeden z zawodników Eintrachtu.

W 28. minucie podopieczni Maurizio Sarriego wyszli na prowadzenie. Po prostopadłym podaniu Hazarda, do piłki w polu karnym dopadł Loftus-Cheek i strzałem z jego lewej strony w długi róg nie dał szans bramkarzowi. Dzięki temu trafieniu londyńczycy schodzili na przerwę ze skromnym prowadzeniem.

Druga połowa świetnie rozpoczęła się dla gości z Frankfurtu, którzy w 50. minucie doprowadzili do wyrównania. Po świetnej akcji w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Jović i pewnym uderzeniem trafił do siatki.

Kilka chwil później Chelsea ponownie mogła prowadzić, ale piłka po strzale Giroud przeszła obok słupka. Na bramkę gospodarzy groźnie uderzał natomiast Gacinović, ale na posterunku był Kepa. Ostatecznie w regulaminowym czasie gry nie padła już ani jedna bramka i sędzia musiał zarządzić dogrywkę.

W pierwszej części dogrywki zdecydowanie bliżej zdobycia gola był Eintracht. Najpierw po strzale Kosticia świetną interwencją popisał się David Luiz, który wybił zmierzającą do siatki piłkę, a następnie Chelsea przed stratą gola po uderzeniu głową Hallera uratował Zappacosta.

Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i o awansie do finału musiał zadecydować rzuty karne. W nich skuteczniejsi byli The Blues, którzy wygrali 4:3 i wywalczyli awans do finału.

Chelsea FC – Eintracht Frankfurt pd. 1:1 (1:1 1:1) k. 4:3
1:0 Loftus-Cheek 28'
1:1 Jović 50'

Rzuty karne: 0:1 Haller, 1:1 Barkley, 1:2 Jović, 1:2 Azpiliceuta (obronił Trapp), 1:3 De Guzman, 2:3 Jorginho, 2:3 Hinteregger (obronił Kepa), 3:3 David Luiz, 3:3 Paciencia (obronił Kepa), 4:3 Hazard

5590 wyświetleń | 20 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

blogabet12.05.2019 07:51

https://www.surebety.pl/artykul/platne-t­ypy ! ZAPRASZAM NA STRONĘ ! NAJWIĘKSZE FORUM BUKMACHERSKIE ! NAJLEPSZY TYPER W SIECI ! DANE EMAIL : perfect.polish.matches@gmail.com ! ARCHIWUM JEGO SKUTECZNOŚCI NA STRONIE ! WSZELKIE PYTANIA NA EMAIL ! KAŻDY TYP PŁATNY PO SPOTKANIU ! Kontakt : perfect.polish.matches@gmail.com

adam111.05.2019 22:07

@MikeLeon takimi tekstami to sam się staczasz na poziom obrażanie, a nawet gorszy bo dodatkowo prowokujesz wszystkich.

Catenaccio10.05.2019 22:44

Większość użytkowników twierdzi że to ja zapracowałem sobie na bana ale poziom tego młodocianego degenerata rodem z blokowisk zasługuje nie tylko na bana ale i na masowe potępienie i lincz moralny facepalm . Najgorsze jest to że osoby które apelują o bana dla mnie są na mentalnym poziomie Michasa facepalm

michas200010.05.2019 21:33

Mike Leon ja juz ci pisalem tyle razy ze jestes odpadem spod Napleta tatusia ty chyba masz jakas psychike zjechana.Ty glupku z 7klasami podstawowki.Powiedz mi jedno bedac u twojej mamy i jak polerowala mi berło mwoila ze jak jest wiosna masz zaburzenia prawda to???siedzisz glabie i kazdego brazasz nie wazne co Chelsea by wygrala i tak plujesz na nich ty cyba cymbale wyklules sie z suchej pochwy??

Catenaccio10.05.2019 15:29

Cóż ktoś taki jak Harry Kane to jest prawdziwy lider i przywódca drużyny :) . Mieć kogoś takiego w swoim składzie to wielka sprawa. W przerwie spotkania z Ajaxem przybiegł z trybun i w mocnych słowach zmotywował swoich kolegów z szatni :) . Takiego zawodnika w Chelsea nie będzie zapewne nigdy choć Rudiger ma pewne predyspozycje do tego ale nie w takim stopniu jak Harry Kane :) . Spurs prawdziwa angielska drużyna na angielskich wartościach. Yid Army <king>

adam110.05.2019 10:17

@Catenaccio znam ten bul mnie też raz zbanowali i nawet nie wiem za co. Nigdy wcześniej nie miałem bana a to było aż na 3 miesiące, a to było pierwsze przewinienie(którego nawet nie było).
No i w końcu się przyznałeś że nie jesteś już kibicem Chelsea.
A i czy ty czasem się po prostu za niego podajesz bo piszesz trochę jak nie ty. Ale w sumie dobrze że piszesz inaczej bo teraz w miarę przyjemnie się czyta twoje komentarze . Nikogo nie obrażasz, okazujesz szacunek i całkiem całkiem argumentacja. Poprawiłem sobie opinie o tobie.

CFCHeadhunter10.05.2019 10:09

Catenaccio oszołomie odezwij się na priv. Dam Ci numer do dobrego psychiatry w świętokrzyskim.

mgrKante10.05.2019 01:10

Druga polowa to była mega padaka jedna z najgorszych w tym sezonie XD Ale to już za nami, teraz skupić się na zakończeniu sezonu przed kurakami a potem finał.

lysy8310.05.2019 00:53

Rywal slaby tak jak mecz szkoda ze w nastepnym sezonie bedzie LM z obecnym skladem przyniesiemy wstyd i daleko nie zajedziemy

Qann10.05.2019 00:39

Jeeee<br>
Bardzo miło było poczuć ciary na plecach, ponieważ karne bardzo podobne do finału LM z 2012. Deja vu. Najlepszego meczu nie zagraliśmy, ale nadrobili charakterem azpilicueta próbował wczuć się w rolę Lamparda czy Terrego i dobrze ! hmm zmiany... skandal, nie wiem co miał w planie Sarri, ale Zola powinien mu po meczu parę słów powiedzieć i podpisuję się pod komentarz antypisior. Wiadomo, że w derbach Londynu w finale wygramy ! c'mon CHELSEA !<br><br>